Geçmeyen ağrılar ve ertesi gün hapı

melisaaa123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
26
0
25
Herkese merhaba, bende tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu söz konusu oldu antibiyotik ile tedavi oldum, dün gittim tahlil verdim temiz çıktı bir sıkıntı görünmüyor dedi suyu çok iç dedi doktor fakat bende geçmeyen bazı ağrılar var özellikle mesane kısmında ve bazen vulva bölgesinde sancı ağrı hissediyorum enfeksiyon değilse sizce sebebi ne olabilir daha önce yaşayan var mı? Mide bağırsak rahatsızlığım var bununla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum ama ne yaptıysam geçmiyor bir türlü, ertesi gün hapını da 3 Ocakta içmiştim ondan sonra olan adetlerim sancılı ve fazla lekelenme ile oldu şuanda da adetime bir hafta var sizce bu ağrıların sebebi hap olabilir mi, hormonları çok etkilediğini biliyorum hormon bozukluğu oluşmuş ise bu tür ağrılar olabilir mi? 10 15 gündür böyleyim çok zorlanıyorum daha önce yaşayan bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz?

Ertesi gün hapı yüksek düzeyde hormon içeriyor ama bu denli dayanılmaz ağrı yaptığını duymadım. Bence tekrar bu ağrı nedeniyle doktora gidin

Ertesi gün hapı yüksek düzeyde hormon içeriyor ama bu denli dayanılmaz ağrı yaptığını duymadım. Bence tekrar bu ağrı nedeniyle doktora gidin
Antibiyotik sonrası iki kez tahlil verdim ikisi de temiz çıktı ayrıca ultrasonla bakıldı temiz dendi, kist oluşumu varsa bu denli ağrı yapabilir mi acaba, normalde bende kist yok ama haptan sonra oluşmuş olabilir mi sizce, böyle devam ederse mutlaka gideceğim.

X