ertesi gün hapı :S :/

ya bende bu zıkkımı kullandım maalesef.mayısta aldım.haziranda adet oldum.hala tık yok.2 gün sonra 3 ay olacak..umarım 2-3 gün sonra adet olurum artık..adet söktürücü verdi doktor ama kullanmadım onu..ooofffffffffffff......

Son düzenleme:
18 yaşındaki bir insanı Türkiye Cumhuriyeti Yasaları reşit sayarken, ve ona tüm özgürlükleri bu yaşa gelince verirken, siz bedenini istediği gibi kullanabilme özgürlüğünü nasıl ve kim olarak yargılarsınız anlamış değilim soruya cevap vericekseniz yazın , yadırgayıp yargılıcaksanız ekranınızın başından tütütülerinizi gönderin bi zahmet. insanları konu açmaktan dertlerini paylaşmaktan soğutuyorsunuz
eleştiri almak için değil sorusuna cevap aramak için konu açmış burda ve burası sadece evli kadınların topiğidir sadece onlar sorabilir diye bir ibare geçiyorsada kusura bakmayın yazamaz o zaman yanılmışım!!

soruna gelince canım eğer hala aynı sorunun teşkil ediyorsa gerçi,böyle bir endişe duyduğunda ilk iş olarak bir gebelik testi yapmanı yada yaptırmanı öneririm

eğer hamile değilsen bir doktora görünüp kontrol yaptırmanı öneririm hem için rahat olur, hemde Allah korusun bir sorun varsa erkenden çözersiniz

sanırım bi test yapacagım.durumu anlayıp önerilerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. anlamayip

yargılayanlar da sagolsun ama insan ileriyi düşünemiyor eminim sizinde yapmış oldugunuz hatalarınız

vardır neden yapıcı fikirler vermek yerine ... tabiki bu da bi ders oldu

canım bence bi sorun yok.rahat ol.bazen mevsimden dolayı da adet düzensizliği olabiliyor.bide hamile olsan emin ol başka belirtilerde olurdu ve hissederdin.iştahta değişiklik, fiziksel daha bi çok başka şeyler..sevgiler..:1hug:

18 yaşındaki bir insanı Türkiye Cumhuriyeti Yasaları reşit sayarken, ve ona tüm özgürlükleri bu yaşa gelince verirken, siz bedenini istediği gibi kullanabilme özgürlüğünü nasıl ve kim olarak yargılarsınız anlamış değilim soruya cevap vericekseniz yazın , yadırgayıp yargılıcaksanız ekranınızın başından tütütülerinizi gönderin bi zahmet. insanları konu açmaktan dertlerini paylaşmaktan soğutuyorsunuz
eleştiri almak için değil sorusuna cevap aramak için konu açmış burda ve burası sadece evli kadınların topiğidir sadece onlar sorabilir diye bir ibare geçiyorsada kusura bakmayın yazamaz o zaman yanılmışım!!

soruna gelince canım eğer hala aynı sorunun teşkil ediyorsa gerçi,böyle bir endişe duyduğunda ilk iş olarak bir gebelik testi yapmanı yada yaptırmanı öneririm

eğer hamile değilsen bir doktora görünüp kontrol yaptırmanı öneririm hem için rahat olur, hemde Allah korusun bir sorun varsa erkenden çözersiniz

Sana tamamen katılıyorum barbie

genemi ertesi gün vakası!

Ne demek genemi ertesi gün vakası ? Yıkıcı eleştirilerle burada fayda sağlayacağınızı düşünüyorsanız bence hoşunuza gitmeyen konulara hiç yazmayın.

Ertesi gün vakası da yazılır bu foruma, öbürgünki vaka da yazılır. Yazılmicak diye bir kaide ve kural mı var ?

Özür diliyorum ama sizin gibi tepki veren insanlar yüzünden biz zaten böyle önyargılı, kapalı, ve tabularla dolu bir toplumuz.

Yazık çok yazık. Tuzunuz kuru anlaşılan. Allah sizi aciz duruma düşürmesin.. Amin

süpersin

X