Ertesi gün hapı

NeBu16

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
63
12
27
kızlar merhaba ilişkiden 7/8 saat sonra ertesi gün hapı kullandım Abalevo ilk kez adını duydum eczacı bunu vermiş eşime kullanan var mı ? Birde ayın 8inde regl oldum 15inde bitti geçen hafta yumurtlama dönemi felan filan anlamam takip etmem hiç hamile kalma olasılığım olmaz demi fikirlerinize ihtiyacım var

Hamile olma ihtimalin çok düşük diyebilirim, ertesi gün hapı hamileliği önlemek için kullanılır ve etkili bir yöntemdir. Ancak, herkesin vücudu farklı olduğu için kesin bir garanti vermek mümkün değildir. Yine de, kullandığınız zaman aralığı ve adet döngünüz göz önüne alındığında, hamilelik olasılığınız oldukça düşük.

Hamile olma ihtimalin çok düşük diyebilirim, ertesi gün hapı hamileliği önlemek için kullanılır ve etkili bir yöntemdir. Ancak, herkesin vücudu farklı olduğu için kesin bir garanti vermek mümkün değildir. Yine de, kullandığınız zaman aralığı ve adet döngünüz göz önüne alındığında, hamilelik olasılığınız oldukça düşük.
Tesekkkur ederim 🌸

Hamile kalmaniz imkansiza yakin ama hormonlarinizin dengesi bozulmustur. Bir daha ki ay adetiniz gecikebilir ara kanama yapabilir

X