Ertesi gün hapı

paptyaa2

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
6
0
24
Adetimin son günü ilişkiye girdim ve eşim içime boşaldı çocuk istemiyoruz, boşaldıktan 15 dk sonra ertesi gün hapı içtim sizce etkisi olur mu? Ertesi gün hapı adı postpıll one

Muhtemelen işe yarar da,çocuk istemiyorsanız neden korunmuyorsunuz? O kadar yöntem var,sonra böyle stres oluyorsunuz
Ya kaza oldu hemen çıkardık zaten tuvalete gittim ama ihtimal olarak düşünüyoruz. Birde kontrol hapı kullanmaya başladım ertesi gün hapı sonrası. Alt karın bölgesinde sertlik var normal mi psikolojik men etkilendiğim den midir bilmiyorum

Birsey olmaz. Adet bitiminde hemen hamile kalmak için yumurtlama zamanina denk gelmesi gerekir. Ertesi gün hapıda icmissiniz birsey olmaz iciniz rahat olsun.

İçmenize bile gerek yoktu. Genelde adet bitimleri yumurtlama dönemlerine denk gelmiyor.
Belli olmaz diye içtim. Ve alt karın bölgemde sertlik var sanki adet olacam gibi bazen sancılanıyorum ertesi gün hapı nedeniylemi diye düşünüyorum bazen ve şuan kontrol hapıda kullanıyorum ondan alakssı mı vardır

Doğum kontrol hapı ilk iki hafta etki etmez. Ayrıca adetin ilk günü almaya başlamanız gerekir öyle kafanıza göre hadi alayım da başlayayım modunda işlemez. Ertesi gün hapı yüksek oranda işe yarar. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

X