Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ay cnm benimmm ucuz atlattmışsın allah korumuşşş tatlımmm
bundan 10 sene önce benim başıma bu ütütden neler geldi stajerdim sabah kumaş pantolonumu ütülüyorum ütü bi düşdü elimden o zamanda yaz kapri var altımda bacağıma yapış
o zaman önemsemedimmm bişey olmadı çünkü ben işe giddim öyle, sonra su toplamaya şişmeye başladı bende eşime söledim o zaman flört ediyoruzzz aşkım aşkım beni götürdüü doktora hemen
niye sölemedin sabahtan beri giderdik doktoraa paparayıda yedikkk...ordan eve götürdü beni annemden de bi papara yedimm miii niye sölemedin sabah diyee
ne bilim sabah hiç bişey yoktukii yapimmm..
ama sonrası canımdan can giddi anlatmıyayımm şimdii kötü şeylerr allah vermesin yanık çoook kötü bişeyyy
ve bacağımda hafif bi iz var hala ütünün tabanı kadar bi yanıktı düşünün ayy çook kötü günlerdiii..:KK5:

ahh canım ya valla o anda hiç yanmadımı hissetmedin mi ?
çok kötü yanık bilirim bende kolumu yakmıştım bi keresinde ütüyle.
bugünde kafayı yada yüzümü yakacaktım allah korudu çok şükür...

valla canım ya aynen öyle. gerçekte de var işte.
allah korusun ya valla bende okuyayım bakayım o topiği

bebekimm bide kadının babası annesinin ölümüne sebep olmuş hapisaneye girmiş...
kardeşi küçükmüş ozaman kendiside 10 yaşındaymış o büyütmüş kardeşini...
var mı böyle bi nankörlük ya :KK47::KK47::KK47:
teşekkürü bu olmuş ablasına :63:

ALEYNA-----------------------------------------
ANEMON---------------------------------------
ASİ---------------------------------------------
BAHAR-----------------------------------------1 yasin
BETÜL------------------------------------------
BEYAZMELEK----------------------------------
CANSUNİDA-----------------------------------
CEMREM---------------------------------------
CERVAN----------------------------------------
ÇİÇEK------------------------------------------
ESESLİM---------------------------------------2 yasin
ESMA------------------------------------------
FLZASK----------------------------------------
GELİNCİK--------------------------------------
HEP---------------------------------------------
HERDEMK--------------------------------------
HMTNZL----------------------------------------1 yasin
İSTİYORUMBEBEĞİMİ------------------------
İLKNUR----------------------------------------
JKLM-------------------------------------------
KADER-----------------------------------------
KUNDAK---------------------------------------
LAMYAY----------------------------------------
MASAL ----------------------------------------
MASAL1981-----------------------------------
MELAYT----------------------------------------
MESLEKİ_TEACHER---------------------------
NUREFSAN-------------------------------------
NURSEN---------------------------------------
NZLYN-----------------------------------------
SEDA_ECRİN----------------------------------
SEVAL------------------------------------------
TOANA-----------------------------------------
TROBLED--------------------------------------
TWİLİGHT-------------------------------------
VCK--------------------------------------------1 yasin
YNZ--------------------------------------------
ZCU--------------------------------------------
ZAKKUM---------------------------------------
ZAMAN-----------------------------------------
ZEYNEP----------------------------------------

arkadaşlar 7 yasin 7 meryem suresi okuyoruz herkese... 2 yasin 7 meryem suresi kaldı… okumak isteyenler bu listeyi kopyalasınlar ve hangi sureden kaç tane okuyacaklarını isimlerinin karşısına yazsınlar.
kızlar lütfen önce listedeki kişiye okuyun biri bitmeden diğerine okuyup ortalığı karıştırmayın:))))

Rabbimiz buyurdu ki "Bana günahsız bir ağızdan dua edin." Bunu bildiren Peygamber Efendimiz'e (a.s.m) Sahabeler : "Ya rasulullah biz günahsız değiliz ki." Bunun üzerine Peygamberimiz (a.s.m) : "Mü'minin mü'mine duası günahsız bir ağızdan yapılmış gibidir."

ayyy fırsat yokki şöyle giyineyim seksi seksi :KK17::KK17:
Adam baştan çıksın ama nerdeeee yok işte yok zaman yok napcaz kii:KK17:

amanbe bacım iğceğin iki parca bişey zaten avuç içi kadar tül ne var onda pijama yerine giy şöyle pis kedicik oyna aradada alttan alttan söyle böyle hisettirmeden sen iste yeterki yaparsın

siz ne kaynatıyorsunuz bakıyım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:eseslim giyin kız ne var bunda çokmu zor.evde otur biraz kocişinle güzel vakit geçir.dün eşim geldi anneme çıkalım dedi olmaz dedim daha dün gittim çyle fazla gitmeye gerek yok tatlı talı görüşelim hem ben seninle vakit geçirmek istiyorum ne zamandır birlikte zaman geçirmiyoruz dedim.neyse yemek yiycaz eşim pc den birşeyler bakıyor şeytanın hilelerini açtı biz izlerken uyuya kal anlayacağın şeytanın hilelerini öğrenemeden uyuya kaldık:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hayatımda ilk defa tv karşısında uyudum:KK34::KK34::KK34::KK34:

kız sen nerelerdesinnnn özlettin kendini :KK70:
canım benim niye bukadar ara verdin bi sıkıntı mı var ??

yok baharcım ya bı sıkıntı.herşey aynı yani.eşim tedaviyi kabullenmeyince biraz bu konulardan uzak durmak istedim.sakinleşmek adına.bide yıl sonu çok yoğunum işyerinde.stajerlerde oluyo masamda topiğe girdiğimi görmelerini istemiyorum öyle işte.ama ara ara bakıyodum topikte ne var neyok diye.eee sen nasılsın

bebekimm bide kadının babası annesinin ölümüne sebep olmuş hapisaneye girmiş...
kardeşi küçükmüş ozaman kendiside 10 yaşındaymış o büyütmüş kardeşini...
var mı böyle bi nankörlük ya :KK47::KK47::KK47:
teşekkürü bu olmuş ablasına :63:

ayy gerçekten film gibi yaa bu nedir böylee.
allah cezasını verisn yaa böyle insanları nankörr:KK47::KK47:

yok baharcım ya bı sıkıntı.herşey aynı yani.eşim tedaviyi kabullenmeyince biraz bu konulardan uzak durmak istedim.sakinleşmek adına.bide yıl sonu çok yoğunum işyerinde.stajerlerde oluyo masamda topiğe girdiğimi görmelerini istemiyorum öyle işte.ama ara ara bakıyodum topikte ne var neyok diye.eee sen nasılsın

anladım caneım benim bi sıkıntı olmadığına...
bende iyiyim canım allaha şükür herşey bildiğin gibi...

[
ahh canım ya valla o anda hiç yanmadımı hissetmedin mi ?
çok kötü yanık bilirim bende kolumu yakmıştım bi keresinde ütüyle.
Bugünde kafayı yada yüzümü yakacaktım allah korudu çok şükür...

canlarım çok geçmiş olsun rabbim kimseye yaşatmasın inşallah.ya eseslim sen az evvel güveçten bahsettinya ben de dayanamadım kalktım güveçte etli kurufasülye yaptım bozdum yeminimi senin yüzünden ne olcak şimdi kocişe yedirmesemmi?yoksa bir kereden birşey olmazmı akıl verin o gelmeden başka yemek yapabilirim:KK34::KK34::KK34::KK34:

hee sende adamı hep ayar canım uyu güzelce dinlen şöyle bi :KK16:
evet canım hakikaten uykunu getiriyor sakinleştiriyo gün içinde akşamları iç ne zamn istersen
tamam bunu bilmiyordum denicem yeşekkür ederim
buldun değil mi canım benim ??
buldum da kızın yazdıklarını okumak için hızlıca bakim diyorum ama bizim dogalgaz sayacından bile fazla atıyor sayfalar

ayy gerçekten film gibi yaa bu nedir böylee.
allah cezasını verisn yaa böyle insanları nankörr:KK47::KK47:

tamam yaşı küçük 15 yaşında...
şimdi tam ergenlik zamanı tabiki beğenilmek isteyecek arkadaşları olacak...
ki çevresinde de varmış bi sürü kişi...
kaç kişiyle çıkıyormuş...
ama insan eniştesinede bakmaz yaaa...
yaşına uygun arkadaşlarınla arkadaşlık et...
neyine gerek evli ablanın kocasıyla birlikte olmak hemnde bir de yiğeni var :KK5:

Son düzenleme:
siz ne kaynatıyorsunuz bakıyım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:eseslim giyin kız ne var bunda çokmu zor.evde otur biraz kocişinle güzel vakit geçir.dün eşim geldi anneme çıkalım dedi olmaz dedim daha dün gittim çyle fazla gitmeye gerek yok tatlı talı görüşelim hem ben seninle vakit geçirmek istiyorum ne zamandır birlikte zaman geçirmiyoruz dedim.neyse yemek yiycaz eşim pc den birşeyler bakıyor şeytanın hilelerini açtı biz izlerken uyuya kal anlayacağın şeytanın hilelerini öğrenemeden uyuya kaldık:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:hayatımda ilk defa tv karşısında uyudum:KK34::KK34::KK34::KK34:

yok şekerim bizde malesef zamn yok giyinemiyom adama :KK1::KK1:
zor geldiğinden değilde işte fırsat bulamıyorm:KK1:
şeytanın hilelerini bende dinledimm her an yanımızda bu şeytann:KK47:

[

canlarım çok geçmiş olsun rabbim kimseye yaşatmasın inşallah.ya eseslim sen az evvel güveçten bahsettinya ben de dayanamadım kalktım güveçte etli kurufasülye yaptım bozdum yeminimi senin yüzünden ne olcak şimdi kocişe yedirmesemmi?yoksa bir kereden birşey olmazmı akıl verin o gelmeden başka yemek yapabilirim:KK34::KK34::KK34::KK34:

canım yedirme yaaa sende tutsaydın kendini keşke...
şimdi nasıl yedirmemeyi başaracaksın bilmiyorum ama bence sen başka bi yemek yap...

tamam bunu bilmiyordum denicem yeşekkür ederim

buldum da kızın yazdıklarını okumak için hızlıca bakim diyorum ama bizim dogalgaz sayacından bile fazla atıyor sayfalar

canım ben sadece konu sahibiin yazdıklarını okuyup geçiyorum...
öyle daha çabuk ilerliyorsun...

[

sağol canım benim :KK70:
valla mı kız bende bu akşam aç aklıcam onu düşünüyordum :KK1:
yesin tabi kız bi kereden ne olacak hergün etmi yiyor sanki. boşver oda şifa olur öyle düşün. tamamen kesilmiyor zaten kırmızı et canım benim kociş sözde kesti ama yinede yiyor yanş arada.
oda şifa olur can ım yedir adamın boğazından et geçsin :KK1::KK1:

ki çevresinde de varmış bi sürü kişi...
kaç kişiyle çıkıyormuş...
ama insan eniştesinede bakmaz yaaa...
yaşına uygun arkadaşlarınla arkadaşlık et...
neyine gerek evli ablanın kocasıyla birlikte olmak hemnde bir de yiğeni var :KK5:

olacak tabi arkadaşı ama 15 yaşında cahil zamanı adamda ilgi gösterdiyse kızda şımarmış demekki
ayy ne bilim ya yorum bile yapmak çirkin böyle insanlara:KK47:

Ki çevresinde de varmış bi sürü kişi...
Kaç kişiyle çıkıyormuş...
Ama insan eniştesinede bakmaz yaaa...
Yaşına uygun arkadaşlarınla arkadaşlık et...
Neyine gerek evli ablanın kocasıyla birlikte olmak hemnde bir de yiğeni var :KK5:
allah muhafaza ne insanalr var rabbim bizden uzak etsin böyle kişileri.benimde birgün telefonum çaldı yanlış aramış adam sonra tekrar aradı kusura bakmayın ben sesinizi çok beğendim arkadaş olabilirmiyiz dedi ağzıma geleni söyledim kapattım telefonu .tekrar aradı açmadım arka arkaya mesaj çekti bu sefer telefonumu tamamen kapattım.5 dakika sonra eşim ablamın telefonundan aradı neden telefonun kapalı dedi bende şimdi açarım dedim durumu geçiştirdim adam tekrar aradı benimde eşim beni alıp yemeğe götürecekti hazırlandım eşim kapıyı çalınca telefonumu eşime verdim eşimde açtı adamın ağzının payını verdi sapık birdaha aramadı.deli evli olduğumu bile bile arıyor daha iyi gönül eğlendiririz ne var bunda demezmi gerizekalı bende evliğim ne var bunda diyor birde:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X