Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım celalettin hoca var emre bey ve kaan hoca kafam çorba gibi oldu eşim çok korkuyor ve tese olmak istemiyor beni uğraştıracak belli

Bence Celalettin hoca.
Çünkü aynı sorun kendisinde de varmış.
Boş yere varikosel ameliyatı olmuş ve var olan spermleri de yok olmuş.
Ama kendisi yılmamış yıkılmamış ve çok araştırmış ve şu anda 2 tane evladı varmış.
O yüzden bizi ancak bu doktorlar anlar.

canım ben ankaranın bir ilçesinde oturduğum için hemen aradım mesajını görünce dedim kök hücre hakkında bilgi almak istiyorum yarın arayın dediler kapattılar:44:

herkese iyi akşamlarrr:KK16:
nasılsınız neler yapıyorsunuzz
size bir müjdem var ben atandımm ALLAHA şükürr
RABBİM dualarımı kabul etti
sonunda bir işim oldu RABBİM hayırlı eylesin İNŞALLAH
darısı atanmayı bekleyenlere
atandım atanmasına ama ben konyadayım aslen konyalıyız atamam konyaya olduu
ama ilçe belli değil konyanın bütün ilçeleri olabilirmiş anlaradan haber bekliyoruz neresi olacak diyee
eşim sorun çıkarıyor diğer ilçeler olursa zor olur gitmen felan dedii şaştım kaldımm ilerde sorun yapar diye korkuyorum
çünkü ben evlendiğimizden beri hiç çalışmadım alışkın değill benim çalışmama
eşime çok güvenemiyorum ne yapar ne eder kestiremiyorumm beni anlarsınız inşallah
RABBİM kimseyi darda bırakmasın kapılarımız hep açık eylesinn İNŞALLAH

ama ilçe belli değil konyanın bütün ilçeleri olabilirmiş anlaradan haber bekliyoruz neresi olacak diyee
eşim sorun çıkarıyor diğer ilçeler olursa zor olur gitmen felan dedii şaştım kaldımm ilerde sorun yapar diye korkuyorum
eşime çok güvenemiyorum ne yapar ne eder kestiremiyorumm beni anlarsınız inşallah

canım öğretmensin sanırım bende öğretmenim eşin ne derse desin ikna etme yeteneği biz kadınlarda var asla vazgeçme ve meleğine sahip çık kendini daha iyi hissedeceksin:KK3:

Öncelikle hayırlı olsun tatlım.Rabbim görevini layıkıyla yapmak nasip etsin inşallah.Rabbim utandırmasın İnşallah.
Bende bundan yaklaşık 3 sene önce tam da ramazan ayında memuriyet haberimi almıştım.
Denizli de yaşıyorduk ve eşimde burda özel bir şirkette çalışıyordu.
Bende senin gibi çok istiyorudum merkezde kalmayı.Çünkü eşimde merkezdeydi.Aynı tereddütlerim vardı senin gibi.
Atandığım kuruma bizzat kendim gidip durumu izah ettim müdür ve şefler ile görüştüm ve Rabbimin izni ile merkezdeyim.
Sen illaki tebliğatı bekleme git kendin görüş ve yoksa eşim izin vermeyecek falan de.En azından görev yerin belli olmadan konuşursun.
Ne zaman erken başlarsan o kadar senin için kar yani.
İşe gelince çok memnun kalırsın hiç korkma yani.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah.

canım öğretmensin sanırım bende öğretmenim eşin ne derse desin ikna etme yeteneği biz kadınlarda var asla vazgeçme ve meleğine sahip çık kendini daha iyi hissedeceksin:KK3:

canımm öğretmen değilim
adalet mezunuyum tapu kadastroya atandım
bilgisayar işletmeni olarak
İNŞALLAH canımm ne kadar iyi geldi anlatamam ama eşime gelde anlat

Öncelikle hayırlı olsun tatlım.Rabbim görevini layıkıyla yapmak nasip etsin inşallah.Rabbim utandırmasın İnşallah.
Bende bundan yaklaşık 3 sene önce tam da ramazan ayında memuriyet haberimi almıştım.
Denizli de yaşıyorduk ve eşimde burda özel bir şirkette çalışıyordu.
Bende senin gibi çok istiyorudum merkezde kalmayı.Çünkü eşimde merkezdeydi.Aynı tereddütlerim vardı senin gibi.
Atandığım kuruma bizzat kendim gidip durumu izah ettim müdür ve şefler ile görüştüm ve Rabbimin izni ile merkezdeyim.
Sen illaki tebliğatı bekleme git kendin görüş ve yoksa eşim izin vermeyecek falan de.En azından görev yerin belli olmadan konuşursun.
Ne zaman erken başlarsan o kadar senin için kar yani.
İşe gelince çok memnun kalırsın hiç korkma yani.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah.

canımmm çok saol aminn İNŞALLAH
memur olduğunu biliyordumm
canımmm ben konuşmadım aday memura eş durumu işlemez dediler:KK50:
bizde kimseyle konuşmadıkk hiç aklıma gelmedii gidip görüşsekmi acaba
canımm ben burdaki bölge müdürlüğüylemi görüşeyim atamalar ankaradan yapılıyor dediler
araya tanıdık fean soktuk ama adam hiç ilgilenmedii

canım nasıl gidiyor hamişlik.
umarım bebişler sağlıklıca büyüyorlardır.
dua ederken aklıma düştün şimdi.
gireyim hal hatır edeyim dedim tatlım.bu saatte olmayacağını biliyorum ama
yine de yazmadan geçemedim.
Rabbim kolayca bebişlerini kucağına almayı nasip etsin....amin.:KK16:
ayyyyyyyyyy canım benim çok teşekkür ederim çok şükür iyiyiz bebişler büyüyor teyzesi Allah razı olsun inş.sanada bu güzel günleri nasip etsin.sende iyisindir herşey yolundadır inş.hayırlı haberlerini yaz canım dualrın için Allah bin kat razı olsun misliyle sizlerede tesir etsin inş.:KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:

canımm öğretmen değilim
esmaaaaaaaaaa hayırlı olsun canım çok güzel bir haber ben ilk atandığımda o kadar çok mutlu olmuştum ki anlatamam maddi manevi size çok iyi gelir bebeklerin nasibi geldi şimdi kendileride gelir inş .tebrikler canım

TÜLAY canım evlilik yıl dönümün kutlu olsun canım dilerim mevlamdan rabbim hayırlısıyla evlat sahibi eder bu yeni yıl döneminde
CEMREM canım seninde yıldönümün kutlu olsun bi tanem yazamadım kusura bakma sınav haftamdı canım bu hafta mevlam yüregindeki evlat sevgisine tez zamanda kavuştursun seni
ESMA canım ataman hayırlı olsun bence hiç teredüt etme görevine başla tatlım mevlam yardımcın olsun
HASRET bir tane de ben yasin okurum istersen
DENİZBULUT tatlım hayırlısıyla az kaldı Allahın izniyle asacaksın ve ve insallah evlat sahibi olup ayagını sürüp bizlerde peşinden gelecez
aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olmuş mevlam yardımcıları olsun insallah cok beklemeden yıpranmadan evlat sahibi olurlar
unuttugum arkadaşlarım varsa af ola hepimizi mevlam bu yolda yüzümüzün akıyla sabrımızla inancımızla kucagımızda evladımızla cıkarmayı nasip etsin

canım ben 1 adet önce okumuştum bugünde 40 adet ayatel kursi okudum toplam 41 adet ayetel kürsi okudum ve bol bol dua ettim sizin için Allah kabul eder inş.bu sefer herşey yolunda gider hayırlısı ile gönül muradına kavuşursun

canım evlilik yıldönüm hayırlı olsun ,eşinle ve çoçuklarınla aynı çatı altında mutlu mesut sağlıklı sıhhatli günler nasip etsin Rabbim.herşey gönlünce olsun Allahım eşine bol bol tohumcuklar nasip etsin.hayırlı haberlerini bekliyoruz :KK16:

esmaaaaaaaaaa hayırlı olsun canım çok güzel bir haber ben ilk atandığımda o kadar çok mutlu olmuştum ki anlatamam maddi manevi size çok iyi gelir bebeklerin nasibi geldi şimdi kendileride gelir inş .tebrikler canım

canımmmm saolll bende sevinmek istiyorummama olmuyor niye bilmiyorumm çok değişik duygular besliyorumm
canım sen nerde görev yapıyorsunn ben tapuda çalışacağım çok yoğun olurmuşş ama ben razıyımm İNŞALLAH bebişlerimin nasibidirr
atamam olduğundan beri daha rahatımm ALLAHIm dualarımı kabuletti ya bu bana yeter bebişlerimide gönderecek RABBİM sesimizi duyuyor vakti zamanı gelincede dualarımızı kabul ediyor..
canımm siz nasılsınız bebişler nasıll ? ALLAHIM dileyen isteyen herkese nasip eder İNŞALLAH

TÜLAY canım evlilik yıl dönümün kutlu olsun canım dilerim mevlamdan rabbim hayırlısıyla evlat sahibi eder bu yeni yıl döneminde
CEMREM canım seninde yıldönümün kutlu olsun bi tanem yazamadım kusura bakma sınav haftamdı canım bu hafta mevlam yüregindeki evlat sevgisine tez zamanda kavuştursun seni
ESMA canım ataman hayırlı olsun bence hiç teredüt etme görevine başla tatlım mevlam yardımcın olsun
HASRET bir tane de ben yasin okurum istersen
DENİZBULUT tatlım hayırlısıyla az kaldı Allahın izniyle asacaksın ve ve insallah evlat sahibi olup ayagını sürüp bizlerde peşinden gelecez
aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olmuş mevlam yardımcıları olsun insallah cok beklemeden yıpranmadan evlat sahibi olurlar
unuttugum arkadaşlarım varsa af ola hepimizi mevlam bu yolda yüzümüzün akıyla sabrımızla inancımızla kucagımızda evladımızla cıkarmayı nasip etsin

canımm çok saol sizle konuşunca daha bi cesaretim geldii bende görevime başlıyacağımm ALLAHIM yolumu açık etsin :KK16:

canımm öğretmen değilim

canım eşin alışır zamanla sen sakın vazgeçme maddi manevi çalışmak huzur veriyor hem aklını oyalıyor yıllarca emek vermişsin şimdi emeğinin karşılığını alıyrsun allah her konuda yüzünü güldürsün...

canımmmmm hoşgeldinnn :KK16:
topiğimizden hiç gitmeeee artık bırakmayız seniiiii
benide eklermisin
hemen bakıyım dedimm RABBİM bütün kapıları açar İNŞALLAH bizeee dualarımız kabul olurr
tez vakitte hepimiz :KK49: oluruz:KK52:

canımmmmmm ya kalbin ne kadar temizzzzz. önce bunu yazmak istedim.
canım Allah razı olsun. sizleri hiç bırakmadım canım .. burada kardeşten öte olduk canımcım bırakırmıyım hiç.
tel açmadan önce eklemiştim seni teyit etmek için aramıştımmmm
inş canım inş dediğin gibi kapılar ardına kadar açılır ve kavuşuruz artık meleklerimize .
hemideeee ikiz ikizzzzzz

Allah razi olsun canim 24 tane kaldi ben 4 tane okurum allah sana tez vakite hayirlisiyla melegini versin insallah

tamam canım okurum senin için yasin.
okuduğum kadarıyla sayıyı bildiririm tatlım.
RAbbim dualarını kabul eder ve inş kavuşursun bebişlerine.amin.

canım eşin alışır zamanla sen sakın vazgeçme maddi manevi çalışmak huzur veriyor hem aklını oyalıyor yıllarca emek vermişsin şimdi emeğinin karşılığını alıyrsun allah her konuda yüzünü güldürsün...

saol canımm aslında alışmak zorunda biz son iki senede okadar yıprandık kii tüp bebek tese tedavii
şimdi rahatlamaya ihityacımız var en azından rahat rahat ilaçları alabileceğiz
eşim ne düşünüyor kestiremiyorumm eskiden pek takmazdım kendi bildiğimi yapardım şimdi aman huzursuzluk çıkmasın üzülmesin diye diye hep susuyorumm
herşeye rağmen işime başlıyacağımm çok emek verdimm geçen haftaya kadar gece gündüz ders çalıştımm
İNŞALLAH hakımda hayırlısı olur

herkese hayırlı geceler.
ben gece kuşu oldum bugün :KK1:

arkadaşlar 70 bin besmele her kapıyı açarmış.inş dilekler kabul olurmuş.
bugün mukabelede hoca söyledi
toplu halde okuyalım isterseniz
okumak isteyen topiğe yazsın liste yapalım.
inş faydası olur.
dualarda buluşmak dileğiyle :KK16:

1--- pıtırcık_43

canım merhaba nasılsın.eğer bir liste yapacaksan canım beni de ekle.

canımmmmmm ya kalbin ne kadar temizzzzz. önce bunu yazmak istedim.
canım Allah razı olsun. sizleri hiç bırakmadım canım .. burada kardeşten öte olduk canımcım bırakırmıyım hiç.
tel açmadan önce eklemiştim seni teyit etmek için aramıştımmmm
inş canım inş dediğin gibi kapılar ardına kadar açılır ve kavuşuruz artık meleklerimize .
hemideeee ikiz ikizzzzzz

tamam canım okurum senin için yasin.
okuduğum kadarıyla sayıyı bildiririm tatlım.
RAbbim dualarını kabul eder ve inş kavuşursun bebişlerine.amin.

canımmm seninde kalbin çok temizz :KK70:
kalplerimiz karşılıklıı
kardeşten öteyiz burdaki sıcaklık hiç bir yerde yokk
bizi bizden başkası anlamaz
canım benimm ALLAH senden razı olsun RABBİM tez vakitte muradını versin İNŞALLAH
biz RABBİM e sığınalımm gerisi gelir zatenn
oyyy İNŞALLAH bi kız bir erkek hiçte fena olmazzz :KK55::KK8:

saol canımm aslında alışmak zorunda biz son iki senede okadar yıprandık kii tüp bebek tese tedavii
şimdi rahatlamaya ihityacımız var en azından rahat rahat ilaçları alabileceğiz
eşim ne düşünüyor kestiremiyorumm eskiden pek takmazdım kendi bildiğimi yapardım şimdi aman huzursuzluk çıkmasın üzülmesin diye diye hep susuyorumm
herşeye rağmen işime başlıyacağımm çok emek verdimm geçen haftaya kadar gece gündüz ders çalıştımm
İNŞALLAH hakımda hayırlısı olur

canım seni çok iyi anlıyorum eşimde öyle ne desem yanlış anlıyor alınıyor onu rahatlatmaya çalışıyorum ama daha çok üzülüyor ama rabbim bize de huzur ve sağlıklı bebişler verecek ben öyle düşünüyorum bu bir sınav ve bizler sabrımızla bu sınavı aşıp muradımıza ereceğiz insallah

X