Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iim cnm ne olsun aynı dün biraz işm vardı ütü çamaşır derken gün bitti zaten sen nasıslın aman artık sana hediye yokkk sadece kızına varrrrmış he:KK9:

cnm merhaba benim eşimde ersel beyin ilaçlarını kullandı ve bitti bi kaç haftaya kadar tekrar bişeyler yollucak bekliyoruzz cnm bizde çıkış oldu ama ersel beyin ilaçların dan önce 6 tane sperm çıkmıştı ersel beyin ilaçlarından sonra 3 tane çıktı şimdi test yaptık çıkmadı çünki bizim gibi yeni çıkış olanlarda bazen çıkmaya bilirmiş
cnm ersel beyin ilaçları zaten bitip ardından 20 gün sonra test yapın diyo kendisi çünki hemen kulladığınız etki etmez diyo

ay cnm benim yaa evlilik yıldönümün kutlu olsunnnnn:123::123:
evet geçen sene meleğim benimle mi diyip bekliyordun bak şimdi seninle büyüdü bide annesini tekmeliyor bile:KK1:
maşallah güzelim bundan sonra hep mutlu ol tatlım allahım mutluluğunuzu daim etsin :nazar::nazar::nazar:

cnm belli olmaz belki senin bi kaç güne tekrar değerlerin yükselir inşlh:26:

benim hiçbir işim rast gitmez ondan biliyorum

benim hiçbir işim rast gitmez ondan biliyorum
öle deme cnm belli mi olur gene de bu günlerin tadını çıkarmaya bak ne güzel buralara gelmişsin bak gelemeyenler var kendini şanslı hisset olur inşlhhh takdir allahın mucizeler doluuuuuuuu bakmışsın bi daha ki testte değerler tavan yapmış dualarım seninle inşlhh meleğin seninledir:KK34:

öle deme cnm belli mi olur gene de bu günlerin tadını çıkarmaya bak ne güzel buralara gelmişsin bak gelemeyenler var kendini şanslı hisset olur inşlhhh takdir allahın mucizeler doluuuuuuuu bakmışsın bi daha ki testte değerler tavan yapmış dualarım seninle inşlhh meleğin seninledir:KK34:

çıkmadan önce daha umudum vardı,çıksa oldu bitti ne var ki diyordum.resmen şu bir yılda hayat beni çiğnedi çiğnedi yere tükürdü.mahvoldum.artık imkansız geliyor anlatamam başa gelmeyince anlayamıyor insan.

çıkmadan önce daha umudum vardı,çıksa oldu bitti ne var ki diyordum.resmen şu bir yılda hayat beni çiğnedi çiğnedi yere tükürdü.mahvoldum.artık imkansız geliyor anlatamam başa gelmeyince anlayamıyor insan.
aynen dediğin doğru aşana gelince anlıyo insan ben hep derdim sperm çıksın şöle yapıcam bunu yapıcam deli olurum derdim çıktı hiiçç bişey yapoamadım sevinemiyorum bile aklım allak bulllak oldu çıkmadığında gene diyosun aman zaten yok ama çıkınca niye artmıyo niye çıkmıyo durdu niye diye diye beynin bulanıyo cnm ne diyelim hakkına hayırlısını demekten başka çaremiz yok gene de inşlh değerlerin artar..:26:

cnm ben ilkbahar_ilkbahar ve ese44 besmelerini okudum
inşllh eşlerinde sağlıklı kaliteli spermler çıkar ve evlatlarına kavuşurlarrrrrr
:KK16::KK16:

aynen dediğin doğru aşana gelince anlıyo insan ben hep derdim sperm çıksın şöle yapıcam bunu yapıcam deli olurum derdim çıktı hiiçç bişey yapoamadım sevinemiyorum bile aklım allak bulllak oldu çıkmadığında gene diyosun aman zaten yok ama çıkınca niye artmıyo niye çıkmıyo durdu niye diye diye beynin bulanıyo cnm ne diyelim hakkına hayırlısını demekten başka çaremiz yok gene de inşlh değerlerin artar..:26:

inşallah ilk denemende tutar hiç acı yaşamazsınız artık.hepinizdende Allah razı olsun biliyorum temiz kalplerinizle hep iyi dualar ettiniz banada Allah dualarınızın misli misli güzel günler görmeyi nasip etsin hepinize.birde IMSI olan bir hastanede şu spermleri iyice inceletin ondan sonra tüp bebeğe başlayın.yerinde hareketli olabiliyormuş o hareketli dedikleri spermler

merhaba canım, cahilliğimi maruz gör, nedir bu g-2, g-5, ne işe yarıyor acaba. :44: :44:

olur cnm ne cahilliği geçen haftaya kadar bende bilmiyordum macun cnm aktarın yaptığı g2 erkekleriçin sperm arttırıcı g 5 ise yumurtlama adet düzensizliği varsa kullanıyor bende olmadığı için vermediler

Günaydınnnnn herkeseeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bugünnnn evlilik yıldönümümüz koçişlee:123::KK48::KK48::KK48::emir_bebek:

Geçen sene bu günlerdede transferim olmuştu ve ben bebişlerim benimlemi değilmi diye düşünüyodum.
inş tutunmuşlardır hem doğum günü hem evlilik yıldönümü hediyesi olur diye düşünüyodum ama olmadı .
aradan 1 sene geçti ve bebeğim benimle bu defa çok şükür.:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
10 senemiz doldu neler neler yaşadık ama herşeye değdi yavrumuzun gelişiyle..
bu doğum günü Rabbimin bana en büyük hediyesi benimleeeeee :emir_bebek::emir_bebek:

Umudunuzun hiç bitmemesi dileğiyleeeeeee arkadaşlarrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
olucağına inanın ve dua edin :26::26::26::26:
Rabbim hayırlı zamanda sizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..:26:

cnm güzel arkadaşım güzel kızınla seneye daha da mutlu olarak yazmayı nasip etsin sonraki yıllarda süpriz bebişlerin gelsin

ohh ohh maşallah bitanem hep iyi olun inşallah
ultrasyonda da bişeycik çıkmaz Allahın izniyle :KK16::KK16::KK16:
bende merak ettim inşallah pozitiftir
canım bende karasızım bayradan öncemi sonramı başlasam tedaviye karar veremedim
nasipse bu hafta içi randevu alıp gidcem
konuşmak için ortak kararımıza bağlı canım aslında
hayırlısı dualarını eksik etme bitanemm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

cnm ulun hoca bayramda da ordaymış hangisi hayırlısıysa senin için o zaman başlar inşallah tedavin

HERŞEYGÜZELOLCAK İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

10 eylül salıdan --------------------12 eylül Perşembe saat 22.00 ye kadar

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi
1--- sonsuz ……………………………. 2055
2--- pıtırcık_43 ………………………….. 2120
3-- tülay20 …………………………… 2055
4—cemrem29 …………………………… 2055 …..=okudu
5—denizbulutu …………………………… 2055
6—zambak06 ……………………………. 2055
7—aruna …………………………… 2055
8—alev99 ……………………………. 2120
9—ecrin23 ……………………………. .. 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055 …..=okudu
11—balım1905 ……………………………. 2055 .....=okudu
12—ervae ……………………………. 2055
13—huzuryolu …………………………… 2055
14—bengusuu ……………………………. 2055
15—esma ……………………………… 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055 …..=okudu
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055 ……=okudu
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055
19—ese44 ……………………………... 2055 …….=okudu
20—lamyay ……………………………… 2055 …….=okudu
21—mavimenekşe ……………………….. 2055
22—seval0817 …………………………… 2055
23—papatyainci ………………………….. 2055 …..=okudu
24—pembe85 …………………………….. 2055
25—yeşil034 ……………………………… 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055 ……=okudu
27—eda09 ………………………………… 2055
28—derya06……………………………….. 2055
29—doğadandeva…………………………. 2055
30—edebal………………………………… 2055
31—sağanak ………………………………. 2055
32—esmerimyarim ………………………… 2055
33-- ucubirarada …………………………… 2055 …….=okudu
34—papatyayarim …………………………… 2055 ……=okudu

cnm ben okudum Allah kabul etsin

İLKBAHAR_İLKBAHAR İÇİN besmele okuyoruz

NİYETİ: eşinden sağlıklı spermin çıkması ve hayırlı Salih Saliha evlatlar sahibi olmak.

13 eylül cumadan -------------- 15 eylül Pazar saat 22.00 ye kadar

70 bin BESMELE-İ ŞERİFE listesi
1--- sonsuz ……………………………. 2055
2--- pıtırcık_43 ………………………….. 2120
3-- tülay20 …………………………… 2055
4—cemrem29 …………………………… 2055
5—denizbulutu …………………………… 2055
6—zambak06 ……………………………. 2055
7—aruna …………………………… 2055
8—alev99 ……………………………. 2120
9—ecrin23 ……………………………. .. 2055
10—cicek00 ……………………………. 2055
11—balım1905 ……………………………. 2055
12—ervae ……………………………. 2055
13—huzuryolu …………………………… 2055
14—bengusuu ……………………………. 2055
15—esma ……………………………… 2055
16—hasretim01 ………………………….. 2055
17—her şeygüzelolcak …………………… 2055
18—ilkbahar_ilkbahar ………………….. 2055
19—ese44 ……………………………... 2055
20—lamyay ……………………………… 2055
21—mavimenekşe ……………………….. 2055
22—seval0817 …………………………… 2055
23—papatyainci ………………………….. 2055
24—pembe85 …………………………….. 2055
25—yeşil034 ……………………………… 2055
26-- ecrin_bebek ………………………….. 2055
27—eda09 ………………………………… 2055
28—derya06……………………………….. 2055
29—doğadandeva…………………………. 2055
30—edebal………………………………… 2055
31—sağanak ………………………………. 2055
32—esmerimyarim ………………………… 2055
33-- ucubirarada …………………………… 2055
34—papatyayarim …………………………… 2055

BESMELEYE BAŞLAMADAN ÖNCE
Kime okunacaksa o kişi 2 rekat namaz kılar.isteyen 4 rekatte kılabilir.
Namazın kılınışı:
Rekatta: Subhaneke + Fatiha + 3 yetel Kürs
2. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
Rekatin sonunda : Ettehiyyatü
3. Rekatta: Subhaneke + Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.
4. Rekatta: Fatiha + Ihlas + Felak + Nas.

cnm ben okudum Allah kabul etsin

cnm güzel arkadaşım güzel kızınla seneye daha da mutlu olarak yazmayı nasip etsin sonraki yıllarda süpriz bebişlerin gelsin

inşallah canım benimmm..:KK16::KK16::KK16:
cnm ben seni arıyorum ama ulaşamıyorum telin kapalı bu numarayı kullnmıyomusun :KK34:

inşallah canım benimmm..:KK16::KK16::KK16:
cnm ben seni arıyorum ama ulaşamıyorum telin kapalı bu numarayı kullnmıyomusun :KK34:

cnm telefonumu kopyalamışlar o yüzden kapalı hattım 1 haftadır uğraştım sonuç yok bugün ya da yarın telefon alacağım hattı değiştirmiyeceğim nsl bebişim annesini yoruyor mu hareketli mi

cnm telefonumu kopyalamışlar o yüzden kapalı hattım 1 haftadır uğraştım sonuç yok bugün ya da yarın telefon alacağım hattı değiştirmiyeceğim nsl bebişim annesini yoruyor mu hareketli mi

anladım canımm..yeni telini alınca görüşürüz inşallah.:KK34:
bazen hareketli cnm bazen sakin daha küçük teyzesi :KK1::KK1:
yarın bakalım ne kadar olmuş kilosu :KK1::emir_bebek:

hg canımmmm. çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine.
inş 1 ay sonrada eşinden mutlu hebrler alırız..
aman da aman yerim ben miniği.
ayakları havadaymış :KK9:
ne şirindir ya RAbbim bizlere de nasip etsin.amin.
iğnenin vurulmayacağına da sevindim. sağlıklı sıhhatli bir hamişlik geçirsin inş canımcım.
kucağına bir çırpıda alıverirsin miniğini inş.:KK16:

canım bu çarşamba eşim tekrar heyete girecek dualarını eksik etme nolur...
inş hayırlısıyla şu sıkıntımızıda atlatırız inan aklım hep orda...
inş tedaviye gerek kalmaz aynı acılarla tekrar sınamaz rabbim bizi :KK5:
öyle mutlu ki şimdi inş bu mutluluk devam eder hayırlısıyla kurtulur şu illetten...
allahın izniyle sizi miniklerin fotolarınıda görücez canım :KK16:
rabbim o güzel gönüllerinizin muradını verir en kısa zamanda inş :KK16::KK16::KK16:

canım inan içtenlikle söylüyorum orada olsak hallederdik ama uzaktan sadece dualarımla yanında olabiliyorum.
görümceyin derdine ne olmuş :KK20::KK20::KK20::KK20:
kayınvaliden bu günlerde yanınızda olmayacakmışta ..........neyese gerisini getirmek istemiyorum..pes
diyorum sadece :KK20::KK20::KK20::KK20:

boşver RAbbim yardım edecektir temiz kalbiyin hatrına.....
kendiniz halledince inan içiniz daha rahat olur .ilerde en azında başınıza kakılabilecek hiçbirşeyiniz olmaz....

kocişine kızma kıızzz oda haklı ..
ne yapsın meleğini bulmak için çok imtihanlardan geçti...
bizler biraz daha pimpirikli olmak zorundayız .zor elde edince birşeylerriiiiiii.
ama iyi yapmışsın bir müzikte oynamışsın en azından..:KK9:

canım demiştin sen tatlım sona ekle beni diye.
sorun değil tatlımmmmmmm. sorunsuzca hamişliğini atlat sen de .
dualarında bizi unutmayın ama bebişinle emi...:KK16:

canım inan herkes kendi aleminde...
taşınacağımızı bildiği halde hiç aramadı bile kayınvalidem :63:
taşındığımız gün aradı onca günden sonra bende açmadım...
1 hafta sonra bikaç kez daha aradı yine açmadım...
ben burda neyle uğraşıyorum onların derdi ne...
teyzemden alıyordum haberlerini gayet keyifleri yerindeydi...
insan en azından bi arar kızım ben gelemiyorum ama aklım sizde bende arada kaldım kusura bakmayın inş halledersiniz falan der...
ama nerde arayıp sormadı bile o aradığında da benim içimden gelmedi konuşmak...
2 hafta sonra falan konuştuk diyor ki aklım hep sizde sürekli sizi düşünüyorum rüyamda görüyorum :KK1:
içimden dedim bide düşünmeseydin halimiz nice olurdu :KK9::KK9::KK9:
çok şükür bundan sonra yardıma ihtiyacım olacak bi durum olmayacak canım allah muhtaç etmesin onlara...
yarım gün çalışıyorum bebişimde hiç üzmüyor beni okuldan gelir dinlenir bakarım sonra işime gücüme...
ihtiyacım olan zaman taşınma süreciydi ama bide böyle yüzsüz yüzsüz numara yapıyorlar ya gıcık oluyorum :KK19:
ahh ahh keşke yakınımda olsaydınız tatlımmmmmm :KK70:
inan bunun yokluğunu herzaman hissediyorum yakın olsak herzaman biraraya gelir destek olurduk birbirimize :KK19:
gerçi ben çok şanslıyım biçok arkadaşımızla yüzyüze görüşme fırsatı buldum :KK16:
flzask, cemrem, nurusima, aruna, bangi, anemon aklıma gelenler :KK16:
ama arada görüşme fırsatı bulabilmek çok güzel olurdu...
inş seninlede biraraya gelir en kısa zamanda :KK19:

canım bahar ile görüşürmüsün bu aralar?
besmeleleri bitmişti.
duasını yayınladım.
kendisi için bitirmiştir eminim . görüşürsen duasını yapsın tatlım.
vaktini geçirmesin.......bol bol selam da söyle :KK16::KK16:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

selamun aleykum nasilsiniz arkadaslar umarim herkes iyidir insallah biz cok iyiyiz elhamdulillah bizde herhangi bir degisiklik yok sadece beklemedeyiz kuzum dogana kadar hayat monoton bir sekilde devam ediyor :26: camide yeni donemimiz basladi doguma kadar gidicem insallah miniklerimde bende cok heycanliyiz :KK9: HATTA BI TANE MINIGIM HOCAM COCUGUNUZ OLURSA YINE BIZI SEVMEYE DEVAM EDICEKMISIN DIYE SORDU ICIMI ERITTI SARILDIM OPTUM SIZ BENIM CANIMSINIZ BENIM COCUGUM SIZIN KARDESINIZ OLUCAK SIZI SEVDIGIM GIBI SEVICEM ODA SIZI SEVICEK DEDIM HALA ETKISINDEYIM :2: ISTE BOYLE KIZLAR ....

canım maşallah iyice büyüdü paşan :nazar:
sağlıcakla kucağına alırsın inş :KK16:
miniklerinle yeni döneminizde hayırlı olsun :KK16::KK16::KK16:

selam arkadaşlar nasılsınız tedavideki arkadaşların rabbim yardımcısı olsun sakin ama sakın umudunuzu kaybetmeyin lütfen.bunu gerçekten söylüyorum laf olsun diye çoğunuz beni biliyor bende birzamanlar sizler gibiydim ne yapsan ne yedirsem eşime diye çırpınıyordum fakat eşim asla ot yemem içmem dedi sigarayadı bırakmadı aksine arttırdı ama rabbim ol deyince oluyor mucize gibi benim hamile kalmam evet mucize çok büyük şans..ve kızıma kavuşmama haftalar kaldı az kaldı rüya gibi..rabbim herkese nasip etsin hamile arkadaşlarımada sağlıklı hamilelik ve hayırlı doğumlar diliyorum ben sizi asla unutmadım hep bakıyorum kimler hangi süreçte hep dua ediyorum mucizemle beraber :emir_bebek::nazar:

canımmmmm prensesinin ismini zeynep koyacaksın galiba :KK8:
sağlıcakla doğsun meleğin ve ismiyle yaşasın inş :KK16::KK16::KK16:
negüzel sizler mucizelerinize kavuşacaksınız yakında :KK16:
rabbim buradaki herkese yaşatsın bu mutluluğu :KK16::KK16::KK16:

selam kizlar :KK3::KK16:
ins iyisinizdir gecmisi okuyamadim sizi cok ozledim.
ben evime geldim cok sukur 1 aydir annemdeydim, konya cok guzeldi serin serin
artik bebegimi bekliyorum:emir_bebek: hayirlisiyla son gunlere geldik ALLAHim sizede gostersin boyle
temizlik yapmam lazim cok is var. dualarinizi bekliyorum

canım benimmmmmmm büyük ihtimal doğumun olmuştur yada en fazla 1-2 günün kalmıştır :KK9:
13 sene sonra mucizene kavuşuyorsun çok şükür :nazar:
rabbim mutluluğunuzu daim etsin hep güzel haberlerinizi alırız inş :KK16::KK16::KK16:

GÜNAYDINLAR KIZLAR :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: kızlar ALLAH KISMET EDERSE EYLÜL EKİM AYNIDA BENDE 7. DEFA TÜP DENEYECEĞİM BU YOLA ÇIKARKEN BU YOLUN BU KADAR UZUN OLACAĞINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM UMUDA YELKEN AÇIYORUM YİNE YENİDEN KORKULARIM VAR ENDİŞELERİM VAR BİR KEZ DAHA ÇIKIYORUM YOLA DUALRINI EKSİK ETMEYİN :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım yeni tedavine başlıyormuşsunuz hayırlısıyla :KK16:
rabbim bu denemenizde yüzünüzü güldürsün inş :KK16::KK16::KK16:
onca sene çektiğiniz tüm sıkıntılar bebişlerinizin gelişiyle arkanızda kalır inş :emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16:

canlarım gününü yanlış yazmışım çarşamba günüymüş randevumuz bugün süleyman hocadaydık istersen şimdi başlayalım dedi çok iyiymişim çok sevindim polipim tekrar hortlamamış bu ay olmaz dedim kardeşim için koşuşturuyorum dedim ekim de kurbana denk geliyor hoca yokmuş ulun hoca olacakmış kasım dedik rabbim de uygun görürse bakalm sabah celalettin hoca bize ne diyecek dün eşim başka sebepten dr gitti içtiğin ilaçlar vitaminler senin direncini bitirmiş dedi tabi biz şok bakalım celalettin aynı zamanda dahiliyeci en iyisini o bilir durudenize ne oldu inşallah herşey yolundadır besmelerimi okuyorum ama zamanında giremiyorum çok özür dilerim ananem de alzeımer başlamış çok üzüldüm perşembede onu dr götüreceğim dr araştırıyorum

tatlımmmm sende kasımda başlıyormuşsun şimdiden hayırlı olsun :KK16:
nurusimada kasımda başlayacak ikiniz aynı anda :KK49::KK49: olursunuz inş :KK16::KK16::KK16:

X