Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sperm sayımız düşmüş 460 bin den 200 bine düşmüş mavilabta 460 bin bezmi alem de 450 bin arif beyde 200 bin cıktı neden böyle çıkmış olabilir bilmiyorum darısı size inşaallah çok şükür

canım çıkması çok güzel.sonuda bebişli olsun inşallah.çok seviniyorum senin adına.
farklılıkta stres, heyecan hatta testin verildiği saat bile etkili.sabah saatleri testte daha etkili.
ama bana sorarsan dondurmadıysanız hemen dondurun canım.
çünkü bizim doktorumuz ne olur ne olmaz demişti.biz hemen en kaliteli olanlarından 3 tüp dondurduk.
2 tedaviye yeter dediler mesela.

başlıcakmısınız hemen tüp bebeğe???

sperm sayımız düşmüş 460 bin den 200 bine düşmüş mavilabta 460 bin bezmi alem de 450 bin arif beyde 200 bin cıktı neden böyle çıkmış olabilir bilmiyorum darısı size inşaallah çok şükür

Düşüs olmuş ama tedaviye baslamanuz için yeterlidir canim sira sende artik galiba
Yeni taze anne adayimuz sen olacaksin
Celalettin bey ne yorum yapti

canım çıkması çok güzel.sonuda bebişli olsun inşallah.çok seviniyorum senin adına.
farklılıkta stres, heyecan hatta testin verildiği saat bile etkili.sabah saatleri testte daha etkili.
ama bana sorarsan dondurmadıysanız hemen dondurun canım.
çünkü bizim doktorumuz ne olur ne olmaz demişti.biz hemen en kaliteli olanlarından 3 tüp dondurduk.
2 tedaviye yeter dediler mesela.

başlıcakmısınız hemen tüp bebeğe???
canım yarın sabah celalettin beyde randevumuz var bakalım ne diyecek eşim dün 16:30 da verdi bide 4 gun perhiz yapmıştı işi de stresli ondan olsa gerek

Düşüs olmuş ama tedaviye baslamanuz için yeterlidir canim sira sende artik galiba
Yeni taze anne adayimuz sen olacaksin
Celalettin bey ne yorum yapti
İnşaallah canım sizede nasip olur yarın celalettin beye gidiyoruz bizimle konuşacak sizleri haberdar ederim

sperm sabebis düşmüş 460 bin den 200 bine düşmüş mavilabta 460 bin bezmi alem de 450 bin arif beyde 200 bin cıktı neden böyle çıkmış olabilir bilmiyorum darısı size inşaallah çok şükür

M.sllh tüp bebek icin cok güzel sayı bElki doğal yoldan bile gelebilir bebis rabbım ıcın her şey mümkün hayırlı olsun.

Tülay,Elzem kızlar dogum gününüz kutlu olsun,yeni yaşınızda bebeğinizi kucağınıza almanız nasib olsun insallah
Lavinci canım Allah hamilelik haberini vermeni nasib etsin inşallah​

Cnım çok teşekkür ederim rabbım razi olsun buradan hamilelik haberini vermek nasip olsun hepımıze anneligi tattirsin amin.

Canim geç oldu kusura bakma güzel mevlam 12 gün sonra o güzel haberi vermeni nasip etsin.
Mucizelerin rabbimin mucizeleri seninle beraberler yüce mevlam bir omur saglik ve mutluluk ile gecen gunlerinuz olsun.
:nazar:

Cnım sin ne demek rabbım razi olsun hepinize Allahım hepımıze sağlıklı salih hayırlı evlatlar nasip etsin.

Canim biraz gec oldu kusura bakma hakkinizi helal edin ben pazartesi gununden persembe gunune kadar olan arkadaslarin duasini okudum rabbim kabul etsin. .

mrb arkadaşlar eşim kan testi yaptırdı estradiol çok yüksek çıkmış referans aralığını yazmamışlar ama 122 çıkmış bu hormonun görevi ne tam olarak bilen varmı böyle bişeyle karşılaşan varmı acaba bhcg de 188 çıkmış

Cnmmm stres etkilidir belki ne güzel çıkış olmuş. Sıfır miydi öncede ?

Canim yeni yasin sana saglik mutluluk getirsin.
İnşallah yeni yasin da evlatlarina kavustugun ve esinle beraber musmutlu gunleriniz olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Tatlım doğum günün kutlu olsun yeni yasin sana hayırlısıyla evlatlar ini nasip etsin amin

Çok teşekkür ederim arkadaşlar inşallah bir dahaki yasgunume en azından hamile olurum artık anne olma isteğim herşeyin önüne geçmiş durumda

X