Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Güzel anne adayi canim nasilsin inşallah iyisindir bebisler nasil

nasıl olayım canım iyiyim Allaha şükür bebişler de şimdilik iyiler:KK16::KK16:
ama mide bulantılarımız yoğun şekilde devam ediyor inşallah bu da geçer yemek yemeye korkar hale geldim zaten iştahımda iyice kapandı
sen nasılsın?

Güzel dualarınız için amin diyorum canım:KK16::KK16::KK16::KK16:
Hayırlısı ne ise o olsun İnşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
Sabır lazım sadece
Evet bu konuda çok şanslıyız doğru insanlarla tedavimiz devam ediyor.:KK9:
Rabbim hepsinden razı olsun İnşallah
Nasibimizde evlat sahibi olmak var ise olacağız elbet
Yok sa her şey dr ların kötü oluşu bile bahane bizim için

Hayirlisini versin yüce Rabbim hepimize

Bursaya biz katilamayacagiz cok istiyordum ama kismet değilmiş.
Siz katılacak misiniz güzel bir buluşma olucak hocalarin hepsi orada aklimizda olan takilan herşeyi sormak cok güzel birde birbirimizle tanismakta terapi
Gibi gelicekti bir dahaki bulusmaya insallahh

Son düzenleme:
Hayirlisini versin yüce Rabbim hepimize

Buraya biz katilamayacagiz cok istiyordum ama kismet değilmiş.
Siz katılacak misiniz güzel bir buluşma olucak hocalarin hepsi orada aklimizda olan takilan herşeyi sormak cok güzel bire tanismakta terapi
Gibi gelicekti bir dahaki bulusmaya insallahh

Canım biz de katılamayacağız
Denizli den bursa 7 saat.uzak kalıyor bize
Bi de 15 mayıs da İstanbula gideceğimiz için maddi olarak zorlanacağız biraz
Onun için katılamayacağız ama belli de olmaz bakalım zaman ne gösterecek

nasıl olayım canım iyiyim Allaha şükür bebişler de şimdilik iyiler:KK16::KK16:
ama mide bulantılarımız yoğun şekilde devam ediyor inşallah bu da geçer yemek yemeye korkar hale geldim zaten iştahımda iyice kapandı
sen nasılsın?

İnşallah diğer haftalarda bulantilarin geçer canim.
216 gün kalmis bayiliyorum hamilelik takvimlerinize

Bende iyiyim canim bahar yorgunluğu yasamisim gerçi hepsi stres kalb atislarimi duyamaz olmuştum çok kortun ama şükür her şey iyi cikti.tedavimuze devam ediyoruz ve o nazli supermenleri bekliyoruz Rabbim nasip ederse bu cuma gününde hepimizin yardimci olsun.

Kızlar ben hikayemizi baştan yazayım herkese umut olsun
eşim 6 yasindayken inmemiş testis nedeniyle amelıyat olmuş,testisin bırı alınmış diğeride aşağıya indırilmeye çalışılmış ama tam inmemiş,evlendıkten 1sene sonra 2008de mıkrotese oldu esim,sperm bulunamadı,doktorumuz testısin gelismediğini sperm üretecek ana hücre bile olmadığını söyledi (sertoli cell only)sonrasında 5 sene hicbırşey yapmadık,5 sene sonra gözdemmin eşi Tuncay bey sayesinde Celalettin hocayla tedaviye başladık 13 aydır tedavideyiz pregnyl menagon bitkisel kürler ve vitaminler kullandık şükürler olsun bu aşamalara geldık sebep olandan vesile olandan Allah binkere razı olsun​

mrb canım hayırlı olsun güzel gelişmeler olmuş çook sevindim benim eşimde 9 yaşında olmuş inmemiş testis ameliyatını sizin bu haberiniz çok sevindirdi bizi umut oldu gerçekten bize dün çok karamsarlığa düşmüştüm tam senn sonuçları gördüm eşimede okuttum oda çok mutlu oldu bizimde tesede bişi çıkmadı sizinki gibi inş bidahaki testte milyonlarca sperm görürsünuz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek:

Güzel dualarınız için amin diyorum canım:KK16::KK16::KK16::KK16:
Hayırlısı ne ise o olsun İnşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
Sabır lazım sadece
Evet bu konuda çok şanslıyız doğru insanlarla tedavimiz devam ediyor.:KK9:
Rabbim hepsinden razı olsun İnşallah
Nasibimizde evlat sahibi olmak var ise olacağız elbet
Yok sa her şey dr ların kötü oluşu bile bahane bizim için

canım meraba ben duaları okudum canım inş bol bol spermler çıkar hepimizde :KK16::KK16:

ese44 duan bitti çok şükür.34 arkadaş senin için dualar etti.
2 rekat namaz kıl,secdede dua et Yasin oku

Elhamdulillahi Rabbil Alemîn..

Vesselâtu vesselamu alâ Resûlina Muhammediv ve alâ âlîhî ve sahbihî ecmaîn!

Allâhumme Rabbenâ Ya Rabbenâ! Tekabbel minnâ!Inneke EnteS Semîul Alîm!

Ya ilâhel Âlemîn! Ya Erhamerrâhimin!

Ya Rabbelalemin!

Yâ Rabbi! Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil’âlemin, ResûI-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe’l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O’nun bütün âl ve ashabına olsun

Rabbim okunan duaların hürmetine,Peygamber Efendimiz (S.A.V) in yüzü suyu hürmetine,şehitlerin şühedaların yüzü suyu hürmetine,şu günahsız yavruların hürmetine,Rabbimizin isimleri hürmetine duamızı kabül eylesin İnşallah

Rabbim bu kardeşimiz için eşine şifa ve selametler nasip et.Eşinde bol bol kaliteli spermlerin çıkmasını nasip et
Bu kardeşimizin yuvasını çocuk sesleri ile şenlendir.
Burada amin diyen kardeşlerimize de gönüllerindeki muratları hasıl eyle, eşlerine şifalar ve selametler ver.
Allahım bir hatamız kusurumuz varsa affeyle,Bizi doğru yolundan ayırma

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi’l-mürselin ve’l-hâmdülillahi Rabbi’l-Alemin:KK16::KK16::KK16::KK16:

Cnm gozunaudin darisi spermlere insallah az kaldi artik senin icin de halay cekecez.... halayini cekmedigimiz kimse kalmaz bu topikte insallah

sağanak duan bitti çok şükür.34 arkadaş senin için dualar etti.

Ya Rabbelalemin!

Yâ Rabbi! Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil’âlemin, ResûI-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe’l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O’nun bütün âl ve ashabına olsun

Rabbim okunan duaların hürmetine,Peygamber Efendimiz (S.A.V) in yüzü suyu hürmetine,şehitlerin şühedaların yüzü suyu hürmetine,şu günahsız yavruların hürmetine,Rabbimizin isimleri hürmetine duamızı kabül eylesin İnşallah

Rabbim bu kardeşimiz için kendisine şifalar nasip et.Hayırlısı ise sağ salim bebişlerini kucağına almak nasip et
Burada amin diyen kardeşlerimize de gönüllerindeki muratları hasıl eyle, eşlerine şifalar ve selametler ver.

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi’l-mürselin ve’l-hâmdülillahi Rabbi’l-Alemin:KK16::KK16::KK16:

Canlarim hayırlı cumalar olsun rabbım mübarek günler hürmetine dualarimizi nasip eylesin Tülaycigim duanın okudum rabbım dualarini kabul eylesin amin....

elzem canım duan bitti çok şükür.34 arkadaş senin için dualar etti.

Ya Rabbelalemin!

Rabbim bu kardeşimiz için eşine şifa ve selametler nasip et.Eşinde bol bol kaliteli spermlerin çıkmasını nasip et

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi’l-mürselin ve’l-hâmdülillahi Rabbi’l-Alemin:KK16::KK16::KK16:

Ben duaları günü gününe okuyorum.Bilgin olsun.
Demet ismini gördüm şimdi ben okudum her gün gözünden kaçmıştır.
Geceleri okuyorum ve hemen yazıyorum bilgin olsun.

İnşallah diğer haftalarda bulantilarin geçer canim.
216 gün kalmis bayiliyorum hamilelik takvimlerinize

Bende iyiyim canim bahar yorgunluğu yasamisim gerçi hepsi stres kalb atislarimi duyamaz olmuştum çok kortun ama şükür her şey iyi cikti.tedavimuze devam ediyoruz ve o nazli supermenleri bekliyoruz Rabbim nasip ederse bu cuma gününde hepimizin yardimci olsun.

aman canım dikkaet et kendine bahar yorgunluğuda yaygın bu aralar
stres yapma herşey olacağına varıyor kendine çok dikkaet et ki bebişlerin annelerine geldiğinde sağlam ve sağlıklı bir anneleri olsun,:KK16::KK16:
inşallah en yakın zamanda spermler de gelecektir Rabbim yardımcınız olsun

Canım topraaammmmm
Ne güzel bu aşamalara geldin ya bundan sonra kendini üzme artık
Her şerde bi hayır vardır elbet
Transferin 1 ay sonra olması daha iyi bence hem vücudunuz dinlenmiş olur
Seninle kaderimiz birmiş sanki
İstanbul beni de bekler 1 ay sonra ama güzel haberler ile

Canim geç olsun ama sonucunda hamilelik haberini verdiğin tedavinin olsun insallah ne güzel bu aşamalara gelmek bile bizler için hayal iken sen cok uzme ne olur kendini sana kavusmalaruna demek ki biraz daha zaman varcok
Yakin bir tarih zamaninda belli canim bir ay sonra
Sende hamileler grubumuza katilman dilegiylee:::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49:

Amin inşallah cümlemiz tez zamanda hamileler kervanına katılıriz üzülmuyorum artık canım 8 yıllık mücadelemiz de şükürler olsun çok güzel bi sona yaklaştik Olursa da olmasada hakkimizda herrseyin hayirlisi Hastanedeyim yumoşlarım toplandı yatıyorum bu hayirli mubarek cuma gununde kim ne diliyorsa rabbim gonlune gore versin insallah cumaniz mübarek olsun canlarım 😚😚😚

Canım topraaammmmm
Ne güzel bu aşamalara geldin ya bundan sonra kendini üzme artık
Her şerde bi hayır vardır elbet
Transferin 1 ay sonra olması daha iyi bence hem vücudunuz dinlenmiş olur
Seninle kaderimiz birmiş sanki
İstanbul beni de bekler 1 ay sonra ama güzel haberler ile

Aynen toprammmm mücadeleye devam herseyin hayırlısı inşallah yok canım uzmuyorum bizim görmediğimizi bilmediğimiz kurban olduğum Rabbim görüp hayırlısını veriyor inşallah yine istanbul bizi bekler tülayım 😊

canım çoook tebrik ederim çok güzel gelişmeler.. Rabbim en kısa zamanda spermleride göstersin inşaAllah

fstıklar hayırlı cumalar hepinize.Dualarınız okundu tarafımdan. Rabbim dertlere deva. Hastalara şifa eylesin.

X