Saç Kesim Şekilleri Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
arkadaşlar kısalık olrak doktorlar dizisindeki bayanın sacı gibi kısalıkta istiyor eşim hatta bu oyuncuyu örnek göstermiş bu gibi victori gibi kısacık kestireblrsin demişti
kestir o zaman canım be eşin mutlu olacaksa değmez mii.. kestireceğim demiştin de zaten demea.s.

arkadaşlar kısalık olrak doktorlar dizisindeki bayanın sacı gibi kısalıkta istiyor eşim hatta bu oyuncuyu örnek göstermiş bu gibi victori gibi kısacık kestireblrsin demişti

o kızın saçları çok tatlı canım bence de doktorlarda oynayan....sana onun bi uzun saçlı halini koyayım da değişikliğe bak...bi insana kısa saç bu kadar mı yakışır yani......

51kq3.jpg

18jo2zf9.jpg

Son düzenleme:
bisquit ay sen hülya avşarınki gibimi kullanıyorsun sacını cnm kız cesursun sen beee
yesılcim senin saçlardamı kısa cnm

bisquit ay sen hülya avşarınki gibimi kullanıyorsun sacını cnm kız cesursun sen beee

kısmen ona yakın canım baya kısa benimki:) moda olunca kestiriverdim...bi kerecik bile olsa deniycem dedim gaza geldim:) burda da bi kız arkadaş vardı o da erkek gibi kestirip fotosunu koymuştu:) ondan da cesaretlendim:)

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-bakimi/222122-saclarimi-erkek-gibi-kestirdim.html

işte burda bi oku resimleri de var:)

tatlım mesela avrupa yakasında aslı var ya gülse birsel yani...onunda saçları baya kısa dışa fön çekilmiş hali erkek modelinin....o da sana fikir verebilir çok modern bi saç şekli o da mesela....
n1017991977_217462_2264.jpg

n709735813_412105_1724.jpg

n547337070_172605_9530.jpg

n1023090218_30018460_3749.jpg

n547337070_172578_8113.jpg

n547337070_172540_9501.jpg

anladm cnm ben yine de yapmam da senin için farketmicekse kestir ama yok öle kısa saçla dolaşamam diyosan anlayışlı olması gerek bence fisfisfis

aslında farkediyor ama daha önce yazdıklarımı okudunmu cnm bilmiyorum ama eşim benm için çok fedakarlık yaptı onun içn yapmak istemeye başladım cnm::))

kız gülme be zaten zordayım depresyondayım ama napalım 2 iyilik birden olmuyor arada fedakarlık şart sanırım

cnm ya niye depresyona giriyosun kii yasakkelime biri yazmış ya perukla dene diye yaptın mı onu? belki çok yakışır sana hem değişiklik olur?

cnm depresyon kısmı şakaydı sadece kararsızdım cnm ama kestircem sanırım kocacım için değilmi feda olsun diyem napıyım aile bğımızı sıkı tutmak gerek diilmi

canım bende saçımı iki ay önce nişanlımın ısrarı sonucu kestirdim oda aynı modeli istemişti ben çok memnunum bir yıldır ısrar ediyordu keşke daha önce kestirseymişim dedim valla

cnm depresyon kısmı şakaydı sadece kararsızdım cnm ama kestircem sanırım kocacım için değilmi feda olsun diyem napıyım aile bğımızı sıkı tutmak gerek diilmi

canım saçın uzunsa ve kestireceksen bence kesinlike sakla saçını. çünkü kuaforler makası vurdugu gibi içeri göturuyolar o saçı. ve bılıyorsundur saç pahalı bırsey. bırde ustune senden kesim parası alırlar. ilerde onlarla çıt çıt yaptırırsın ucuz bır fıyata takarsın saçının aralarına

küllümango evet kestircem cnm da kuaföre gidince korkup vazgeçerim diye tereddütteyim.ve saçımı saklamak bende istiyorum ama korkar oldum cnm

yok canım benim sırtımda bi ara kalçalarıma geliyordu da kestirdim:bbo: kısa da kestirmiştim katlı ve kısa çok şeker duruyor.. helede küçük tokalarla falan süsleyince biraz çocuk havası oluyor çok hoş.. ama eşin o tarz sever mi bilmem kadınsı belki seviyordur?

canım yaa hiç canını sıkma bence anlayışlı olsun olur mu hiç hoşuna gidiyorsa istemesi çok normal sokaktaki kadın a diyecek isteyecek hali yok ya eşi sensin senden bunu istiyor..sen bence hiç canını sıkma boşuna stres yapma kökü sende ne de olsa hiç beğenmezsen falan da turp suyu mu ne vardı saçı ayda 4 cm mi ne uzatıyormuş bakarsan topiklere görürsün ondan faydalanırsın ama bence eşin istiyorsa kesinlikle denemeye değer..

X