EŞIM AKSAMLARI DISARI CIKIYOR

gzmkarakurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
3
-6
30
Selam Güzellikler ,

Sizlere bişey danısmak ıstıyorum .. Biz ıkı senelık evlıyız oncesındede 4 senelık ılıskımız vardı esım evlendıgımızde cok sık olmamakla beraber son 2-3 aydır evımıze cok yakın (5 dk uzaklıkta ) kahveye arkadaslarıyla oyun oynamaya gıdıyor fakat bunu haftada 2-3 gun hep yap yapıyor ve bu durum benı cok germeye basladı soyledıgımde ıse kavga edıyoruz ( bosanmak ıcın bıle dılekce verdım oyle dusunun ) sızce ben mı abartıyorum

Dilekçeyi vermişsiniz zaten,abartıyor olsanız nolacak,olmasanız nolacak?
Dılekceyı verdım dava gunude verıldı fakat bu bın ozurle affetırdı kendını ( benımde affetmeye gonlum varmıs :) ) bıdaha olmayacaklar evımde duzenlı gıdıp gelıcemler ama hıc bırsey degısmıyor

Ne kadar süreyle çıkıyor akşamları, tüm akşamını haftada 3 gün kahvede geçiriyorsa benim tolere edebileceğim bi şey değil. Ama 1 saat çıkar gelir falan idare edilebilir

Ne kadar süreyle çıkıyor akşamları, tüm akşamını haftada 3 gün kahvede geçiriyorsa benim tolere edebileceğim bi şey değil. Ama 1 saat çıkar gelir falan idare edilebilir
Söyle dusun haftanın 2 gunu kahvede aksam 11-12 ye kadar evımıze 5 dk uzaklıkta konumunuda goruyorum ama sonucta evde degıl bu kadar uzerımde baskı kurunca ben mı acaba sacmalıyorum takılıyorum dıye dusunmeye basladım

Evini ihmal eden adami ben adam yerine koymam. En nefret ettigim sey bu kahveye falan gitmeler. Zaten butun gun calisiyor insan, eşine evine ayirabilecegi zamani kisitliyken onu da bos boş arkadas pesinde kosmakla geciren adamla ortada bi muhabbet iliski de kalmaz zaten. Ama oyle gidip dilekce verip sonra koşa koşa geri dönerseniz siz bi sure sonra ne kocanin yüzünü gorebilirsiniz evde, ne de bosanabilirsiniz. Oyuncak etmeyin

Söyle dusun haftanın 2 gunu kahvede aksam 11-12 ye kadar evımıze 5 dk uzaklıkta konumunuda goruyorum ama sonucta evde degıl bu kadar uzerımde baskı kurunca ben mı acaba sacmalıyorum takılıyorum dıye dusunmeye basladım
Yani bende de sıkıntı olabilir ama alışkanlık haline bögle bir şeyi getirmesine müsade etmeyin bencede. Arada bir olabilir, ben haftada 1 gün müsade ediyorum, futbola gidiyo 9.30-11.30 arası gecr olmuyo. Arkadaşlarıyla genelde çiftli görüşüyoruz. Nadiren tek buluşurlar. Kendim kahve kültürüne çok uzağım, babamdan vs. Görmedim eşim de kahveye gitsin istemem şahsen.

Dılekceyı verdım dava gunude verıldı fakat bu bın ozurle affetırdı kendını ( benımde affetmeye gonlum varmıs :) ) bıdaha olmayacaklar evımde duzenlı gıdıp gelıcemler ama hıc bırsey degısmıyor
E değişmez tabii. Siz değişeceğine nasıl inandınız ki? Adamın sosyal hayatı bu,kahveden başka yeri yok ki nereye gitsin? Spora giden,derneğe kulübe giden adam değil ki,anca kahveye gidebilir. Onu da engellerseniz evde edi büdü beraber oturacaksınız,hırgür olacak hep. Yanlış zevkler olan adamlarla evleniyorsunuz sonra düşün dur. Çocuğunuz değil ki bu eşiniz. Kısıtlamak da yanlış. En başından zevkleri size uyanla evlenmeniz lazımdı.

Selam Güzellikler ,

Sizlere bişey danısmak ıstıyorum .. Biz ıkı senelık evlıyız oncesındede 4 senelık ılıskımız vardı esım evlendıgımızde cok sık olmamakla beraber son 2-3 aydır evımıze cok yakın (5 dk uzaklıkta ) kahveye arkadaslarıyla oyun oynamaya gıdıyor fakat bunu haftada 2-3 gun hep yap yapıyor ve bu durum benı cok germeye basladı soyledıgımde ıse kavga edıyoruz ( bosanmak ıcın bıle dılekce verdım oyle dusunun ) sızce ben mı abartıyorum
Sen de çık? Sen niye çıkmıyosun? Sadece erkeklerin mi dışarı çıkmaya ihtiyacı var?

Herkesin biraz hava almaya ihtiyacı var bence, eşinizin de sizinde. Siz hiç arkadaşlarınızla buluşmuyor musunuz? Bulusuyorsaniz onun için de bu boşanma sebebi o zaman. Biraz kocam dizimin dibinde otursun modundan ciksaniz bence evliliğinizi kurtarirsiniz ( başka bir neden yoksa, bu bence boşanma nedeni değil,çok abartmissiniz)

Selam Güzellikler ,

madem bu kdar canınızı sıkıyo ya boşanın ya da öyle kabul edin. sorun ne anlamadım?

Boşanmayı göze alacak kadar kahveye gitme isteğinin tuhaf olduğu kadar hafta da bir kaç kere dışarı çıktığı için boşanma kararı almak da gereksiz.

Bencede sizde o evde yokken bir yerlere gidin, evde durmayın. Haftada iki gün konusunda anlaşın eşinizle

Gencsiniz ve ilgi bekliyorsunuz haliyle çok normal...
Kahve malesef kötü bir alışkanlık helede şu salgın döneminde
Ama illa gidecekse bir gün belirleyin o zamanlarda gitsin abartmamak şartıyla tamamen kisitlarsaniz bunalir kavga çıkar sürekli orta yolu bulmaya çalışın

affedebileceğin bir sorunda niye dava açtın, vazgeçtiysen affettin demek ki sorun kalmadı. yani biz ne yapalım şimdi?
bana kalırsa gün konusunda anlaşın örneğin sadece pztesi çarş, o akşamlar siz de pilatese yogaya gidin, arkadaşlrınızla buluşun. Kukumav kuşu gibi evde bekleyip kendinizi doldurmayın yani.

X