Eşim çok kilo aldı

kafasiikarisiik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
869
1.601
32
İyi akşamlar hanımlar, başlıktada gördüğünüz gibi eşim çok kilo aldı artık rahatsız olmaya başladım kilosundan daha çok çabasızlığından. Şimdi yediklerine dikkat ediyo sözde 2-3 gündür ama yattığı yerden kilo veremez. Biraz hareket et yürüyüş yapalım spora yazılalım veya ben spor yapıyorum eşlik et diyorum hiç bişey istemiyosan evde iş güç bişeyler yap diyorum 😂hiç umrunda değil. Ben direttikçe iyice koltuğa yapışıyo ctesi pazar koltuktan bitek sigara yemek wc için kalkıyo ya biyere gitmiyosak. İnada bindiriyo sanki ben dedikçe. dalga geçerek konuşuyorum olmuyo ciddi ciddi sağlıktan dem vurarak konuşuyorum yok yani. Bugün 100 metre mesafeye sigara almaya arabayla gitmiş belki okadar bile değildir mesafe. Gün boyu hareket ediyom zaten diyo ya arabayla geziyosun ne hareketi. Metabolizması da yavaş wc sorunu yaşıyo dedim sebebi belli ama yeter konuşmayacağım bu konuda kendin bilirsin dedim. Geçen sene aldığı hiçbişey olmuyo üstüne ve bunu her sene yaşıyoruz her sene dolap yeniliyoruz beyefendiye resmen 😂 nasıl bi taktik önerirsiniz ne yapıp harekete geçirmeliyim??

Eh mükemmel değil. Cinsel olarak arzulayamamaktan korkuyorum bi süre sonra.
Bence bu cok ciddi bi sorun hatta bugun dusundum. Esim ilerde kilo alirsa naparim diye. Acikca bunu onunla konusmalisiniz, hem performans dusurur hem de siz istemezsiniz esinizi bi sure sonra. Vicir vicir yag tulumu adami kimse istemez yahu. Durum vahim hele ki siz sportifsiniz, aslinda biraz da bu yuzden dikkat etmesi lazim. Yani esim sportif olsa ben evde cips kola yapsam boyuna, valla bi sure sonra korkarim arzulanmamaktan😅

Ben evde yapıyorum ekipmanım vs var tabi haliyle onun da var 😤 yürüyüş bandına çık diyorum dışarı çıkasın yoksa taam diyor yatmaya devam delireceğim

Siz devam edin, soyle bi guzel kaslanin.
Esinize de cok bisey demeyin daha.
Erkekler cok daha kolay kas yapiyor, totoyu hizli topluyor. Yatirimi kendinize yapin hazir o yatiyorken 😀😀😀

Ağzıma kadar geliyo ama kıyamıyorum söyleyemiyorum ya. Aslında aklımdan hep geçen o anca öyle bi tokat yemiş gibi olup kendine gelecek diye düşünüyorum ama kıyamıyorum 🥲

O size kıyıyor ama.
Eğer bi hastslığı yoksa kendine dikkat etmek zorunda.
Siz nasıl spora gidip kendinize bakıyorsanız oda aynı şeyi yapmalı. Ayrıca kaç kez uyarmışsınız.

Bence bu cok ciddi bi sorun hatta bugun dusundum. Esim ilerde kilo alirsa naparim diye. Acikca bunu onunla konusmalisiniz, hem performans dusurur hem de siz istemezsiniz esinizi bi sure sonra. Vicir vicir yag tulumu adami kimse istemez yahu. Durum vahim hele ki siz sportifsiniz, aslinda biraz da bu yuzden dikkat etmesi lazim. Yani esim sportif olsa ben evde cips kola yapsam boyuna, valla bi sure sonra korkarim arzulanmamaktan😅
Ya evet dimi?? Evlendiğimizden beri ben 2 yada 3 kilo aldım. Eşim galiba 20ye yakın aldı. Hayır ailesi de söylüyo beraberken benim ailem de söylüyo kırmadan etmeden. Gören herkes çok kilo almışsın diyo direk ona ben çok kafaya takardım ne gerekiyosa yapardım yani

Çok kilo aldım sevgilim ya da eşim laf etti diye konu açılınca sevgi bu değil ya ağzının payını ver ya boşan kilo vermek zorunda değilsin diye yorum yapanları piste alalım
Geçen gün birisi böyle bi konu açmıştı. O konuya da yazmıştım. Evlenirken kimse kimseyle zoraki evlenmiyor. Tabiki seviyoruz beğeniyoruz istiyoruz ki evleniyoruz fakat evlendikten sonra ben kadın veya erkek kendini salmasını doğru bulmuyorum. Kimse obez ve sağlıksız bi eşe sahip olmak istemez. Daha geçenlerde çok kilolu bi akrabam kalp krizi geçirdi ve son yıllarda doktor kilosuna dikkat etmesini söylüyordu ama asla dikkat etmiyordu. Benim de eşimle aramda böyle bi sorun olmuştu. Kilo vermesi gerektiğini söyledim. En son adam konuyu beni beğenmiyorsun, istemiyorsun, artık sevmiyorsunlara getirdi. Sen çok kilo alsan ben sana sürekli zayıfla zayıfla desem ne hissederdin dedi. Beni artık beğenmediğini düşünmek en son aklıma gelecek şey olurdu dedim. Tam tersi daha çok heveslenirdim zayıflamak için dedim. Bazı insanlar gerçekten herşeyi gereksiz dramatize ediyorlar. Konu sahibi ben rahatsızlığınızı çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum. Şakayla da anlamıyorlar malesef ciddi ciddi kaygılarınızdan bahsedin ve birlikte spor yapmayı, yürüyüş yapmayı vs teklif edin. Diyete uygun yemekler yapın, ekmek çok almayın vs. Yani bi zahmet artık böyle bi konuyu bile olay haline getirmesin bu erkekler.

Siz devam edin, soyle bi guzel kaslanin.
Esinize de cok bisey demeyin daha.
Erkekler cok daha kolay kas yapiyor, totoyu hizli topluyor. Yatirimi kendinize yapin hazir o yatiyorken 😀😀😀
Bazen eve gelince soruyo spor yaptın mı bugün diye evet hergün yapıyorum zaten diyorum yoklama çekiyo heralde ya kendi de başlayacak yada benim sporu bırakmamı 4 gözle bekliyo bilemedim shsjsn umarım 1.şıktır 😏

Geçen gün birisi böyle bi konu açmıştı. O konuya da yazmıştım. Evlenirken kimse kimseyle zoraki evlenmiyor. Tabiki seviyoruz beğeniyoruz istiyoruz ki evleniyoruz fakat evlendikten sonra ben kadın veya erkek kendini salmasını doğru bulmuyorum. Kimse obez ve sağlıksız bi eşe sahip olmak istemez. Daha geçenlerde çok kilolu bi akrabam kalp krizi geçirdi ve son yıllarda doktor kilosuna dikkat etmesini söylüyordu ama asla dikkat etmiyordu. Benim de eşimle aramda böyle bi sorun olmuştu. Kilo vermesi gerektiğini söyledim. En son adam konuyu beni beğenmiyorsun, istemiyorsun, artık sevmiyorsunlara getirdi. Sen çok kilo alsan ben sana sürekli zayıfla zayıfla desem ne hissederdin dedi. Beni artık beğenmediğini düşünmek en son aklıma gelecek şey olurdu dedim. Tam tersi daha çok heveslenirdim zayıflamak için dedim. Bazı insanlar gerçekten herşeyi gereksiz dramatize ediyorlar. Konu sahibi ben rahatsızlığınızı çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum. Şakayla da anlamıyorlar malesef ciddi ciddi kaygılarınızdan bahsedin ve birlikte spor yapmayı, yürüyüş yapmayı vs teklif edin. Diyete uygun yemekler yapın, ekmek çok almayın vs. Yani bi zahmet artık böyle bi konuyu bile olay haline getirmesin bu erkekler.
Ee kadınlar hamileyken kilo alınca doğumdan hemen sonra erkekler baskı yapmıyo mu yok kilo ver yok kilo aldın yada kilo vermezsen evlenmem senle vs diye kaç tane konu açıldı burda. Bakımlı ve fit eş istemek kadınların da hakkı kimse kusura bakmasın. Hayır bu herifler doğum da yapmıyo ne bk yemeye bukadar kilo alıyolar shshshsb

X