Eşimde erken boşalma sorunu var /tatmin etmiyor

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim sevgiler
Dayanamıyorsan ne yapacaksın var mı başka yolu ya aldatacaksın yada sanal sex,sexting fln takılacaksın burada kararı verecek olan sensin boşalmadan ne kadar dayanabilirsin veya sanal sex,sexting seni idare eder mi ya da aldatabilir misin veya boşansan tepkilere insanların beklentilerine ne kadar dayanabilirsin

X