eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her ne olursa olsun bu gündemde böyle gülüp kafa dağıtmaya çalışmayı doğru bulmuyorum.

İlk defa belki de sana katılmıyorum Mune abla.
Bende dün yazdım. Saçma videolar izliyorum kafa dağıtmak için. Ama gelip buraya kahkaha emojileri atmıyorum. Bu konuda empati yapamam. Yapamıyorum.
Görüşünüze saygı duyarım ama bdvye açılmış konulara yorum yazmayın, konu açmayın baskısı da yapamayız.

Görüşünüze saygı duyarım ama bdvye açılmış konulara yorum yazmayın, konu açmayın baskısı da yapamayız.
İki baskıyı da yapmadım. Yapmayı da çok anlamlı bulmuyorum. Ama o...o sitesinde veya farklı mecralarda kahkaha atanlardan bir fark da göremedim. Kafa dağıtmak için kv sevgili vb konulara yorum yazmak başka, çok eğleniyorum çok güldüm vs demek başka. Cidden arada fark var bence.

Üye hamile ve İzmir depremini yaşamış bir depremzede, bir zamanlar siz de hamileydiniz hamile bir kadının psikolojisini anlarsınız, hepimiz üzülüyoruz ama birbirimize de empati yapmalıyız.
Allah biraz vicdan versin diyelim o zaman , yaptığı yorumlar kafa sağlığının yerinde olmadığının da göstergesi olabilir , hadi girdin okudun güldün, çok eglendin , bari yorum yapma , ayıp yahu , bir de hamile diyorsun mune , anne mi olacak bu insanlar ? Geliyor vicdansız nesil , dun göçük altında kalanları arayıp dalga geçen çocukları kim yetiştiriyor diyoruz ya , işte bu kadınlar yetistiriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X