eşime boşanmak istediğimi nasıl anlatmalıyım!!

kadınlar evlendi diye uzağa gittikçe erkekler böyle her şeyi yapmaya kendine bak görürler. sırf ailene gidebilmek için eşinin ağzına bakıyorsun şimdi o da bunun keyfini sürüyor. yerinde olsam basar giderim ailemin yanına oturup izin beklemem. eş dediğin ne ki el adamı ama aile gibisi varmı??

bende öyle yapacağım canım bu bendeki son şansı...önümüzdeki ay götürmesse ablam doğum yapacak onun yanına gideceğim birdaha da dönmeyeceğim.. aile gibisi yokk gerçekten bir barışsam birdaha onları asla üzmeyeceğim dersimi aldım ben gerçekten

Canım yeterince üzülmüş ve kırılmışsın hayat çok kısa kimsenin kahrını çekmeye değmiyor.Ailen seni yarı yolda bırakmaz ara onları ve pişman olduğunu söyle seni affetmelerini iste haklıydınız cahildim falan de.Hiç bir anne baba bu sözlere dayanamaz .Kendini daha fazla yıpratma zararın neresinden dönsen kardır unutma.

Eşinede güzel bir dille anlat olmuyor diye umarım peşini çabuk bırakır yormaz seni.İstemediğin bir hayatı asla yaşama neticede kapı gibi Ailen var yalnız değilsin bırak milletin ne diyeceğini senin ne yaşadığını kimse bilemez senin ne yaşadığın önemli...İyi şanslar...

Canım yeterince üzülmüş ve kırılmışsın hayat çok kısa kimsenin kahrını çekmeye değmiyor.Ailen seni yarı yolda bırakmaz ara onları ve pişman olduğunu söyle seni affetmelerini iste haklıydınız cahildim falan de.Hiç bir anne baba bu sözlere dayanamaz .Kendini daha fazla yıpratma zararın neresinden dönsen kardır unutma.

Eşinede güzel bir dille anlat olmuyor diye umarım peşini çabuk bırakır yormaz seni.İstemediğin bir hayatı asla yaşama neticede kapı gibi Ailen var yalnız değilsin bırak milletin ne diyeceğini senin ne yaşadığını kimse bilemez senin ne yaşadığın önemli...İyi şanslar...

yazdıkların için çok sağol canım.. inan çok kırıldım çok yıprandım artık mutlu olmak istiyorum ailemi istiyorum annemin babamınkokusunu istiyorum onları çok üzdüm ağlattım bende kahroldum ama doğruyu anladım çok pişmanım. arayıp özür dilesem pişmanım desem beni kabul etseler yemin ederim 1 dakika durmammm asla..

yazdıkların için çok sağol canım.. inan çok kırıldım çok yıprandım artık mutlu olmak istiyorum ailemi istiyorum annemin babamınkokusunu istiyorum onları çok üzdüm ağlattım bende kahroldum ama doğruyu anladım çok pişmanım. arayıp özür dilesem pişmanım desem beni kabul etseler yemin ederim 1 dakika durmammm asla..

Rica ederim canım
o kadar çok mutsuzsun ki böyle yaşayamazsın.bir an önce ara aileni yalvar yakar neticede ailen onlar senin her zaman iyiliğini isterler ortada bırakmazlar canım ana gibi yar baba gibi diyar olmaz çekme elin kahrını gerekirse ananın babanın kahrını çek lafını çek daha iyi canım...

Rica ederim canım
o kadar çok mutsuzsun ki böyle yaşayamazsın.bir an önce ara aileni yalvar yakar neticede ailen onlar senin her zaman iyiliğini isterler ortada bırakmazlar canım ana gibi yar baba gibi diyar olmaz çekme elin kahrını gerekirse ananın babanın kahrını çek lafını çek daha iyi canım...

çok doğru söylüyorsun...dediğin gibi inşl. ailem affeder..onların lafını kahrını çekerim annem babam onlar...bana el değil onlar yanar bunu çook iyi anladım.allahım beni bu darlıktan kurtarsın en büyük dileğim bu.

Anlamadım koskoca kadinsiniz eşime nasıl söylerim diyorsunuz kırsın döksün yahu size zaten alışmışsınız. Yok eger size şiddet uyguluyorsa bilet alın habersiz çıkın. Boşanmak için onun uygun görmesi mi gerekiyor illa. Zaman kaybetmenin ne anlamı var.

Ailenle 1 yil gorusmemek nedir? Ben 1999 depreminde bir gecede anne babami kaybettim ve 20 temmuz kanser tanisi koyan kardesimi 3 ay icinde kaybettim. Ölüm var sonra cooook pisman olursun. Ben olsam hemen anne babami arardim. Henuz hayattayken degerlerini bil. Ve bir yil ailenizle gorusmeyi engelleyeb adamdan da koca olmaz bilin.

h

herikisi de diyebilirim..ailemle görüşmek istemiyor her ay gideriz diyor 1 yıldır ama hep bahane...davranışlarından dolayı da artık tükendim..
Siz niye gitmiyorsunuz ziyaretlerine. Mutsuzluktan ziyade pişmansınız, denk olmadığınızı anlamışsınız, bundan sonra ağzıyla kuş tutsa gözünüze giremez gibi geldi bana. Ailenizi ziyaret etmek için eşinizi beklemeyin kendiniz gidin, duygularınızı daha iyi tahlil edin.

Siz niye gitmiyorsunuz ziyaretlerine. Mutsuzluktan ziyade pişmansınız, denk olmadığınızı anlamışsınız, bundan sonra ağzıyla kuş tutsa gözünüze giremez gibi geldi bana. Ailenizi ziyaret etmek için eşinizi beklemeyin kendiniz gidin, duygularınızı daha iyi tahlil edin.
Gene atladım tarihe bakmadan🙄🙄nerden buluyorsunuz bu tarih konularını, o kadar geriye gitmeye üşenmiyor musunuz yaa

Düşünecek bir şey kalmamış aslında. Altın vs neyiniz varsa çaktırmadan hazırlayın, doğuma diye çıkın, gidil o gidiş yoksa kapının önüne koyacak sizi, daha rezil olacaksınız. Küçüksünüz, 24 yaşında birisiniz, zamanınıza yazık.

X