eşimi aldatıyorum ama...?

galiba anlatamıyorum jaippur ben bi gaflette olduğumu zaman zaman çok farkındaydım ama kendimi çekemiyordum ve söyledim o çıkarmadan öncede ben bi kaç kez pişmanlığımdan ötürü işten çıkmak istedim ama birakmadı beni... ayrıca işten çıktıktan sonrada bu konuları konuştuk yanlış olduğunu doğru bi yolda olmadığımızın o da farkında... evet kabul eiyorum işten çıktıktan sonra onsuz kalmaya başladıktan sonra bunları daha fazla düşündüm.. ayrıca yüzyüze görüşmüyorum eger isteseydim hergün onunla görüşebilirim... ama ben onu özlesemde onunla yüzyüze gelmeme kararı aldım ve bu kararıda ne dün ne de bugün çok önceden aldım... toparlamaya calışıyorum kendimi ve yardıma ihtiyacım var...

nasıl yani sen çıkmak istedin kolundan tutup salmadımı..
gerçekten çok pişman olup vicdan azabı duysaydın ona sormadan çıkıp giderdin bir dahada işe gitmezdin bu kadar ...

nasıl yani sen çıkmak istedin kolundan tutup salmadımı..
gerçekten çok pişman olup vicdan azabı duysaydın ona sormadan çıkıp giderdin bir dahada işe gitmezdin bu kadar ...

Al benden de o kadar :) İşten çıkarılınca DANK ! etmiş zira ne kadar DANKK ettiğide belirsiz..

ben işten çıkalı iki aydan fazla oldu.. ve şuan başka bi yerde çalışıyorum... birbuçuk aydır yüzünü görmüyorum. kendimi ondan çekmek için. ve içinde olduğum durumdan tamamen çıkmak istiyorum onun içinde numaramı değiştirmek daha da kolaylaştıracak diye düşünüyorum... beni yüreklendiren doğru yolu gösteren ılımlı ya da kötü eleştiren arkadaşlara tşk ederim gözlerimi dahada açtınız yazdıklarınızı okudukça daha da kendime geldim... pişmanım daha fazla ne kendime ne de karşımdakilere bunu yaşatmıcam...

bir kadın,özellikle diyorum bir kadın!nasıl böyle bir duruma sokabilir ki kendini...
sen bir kadınsın yahuu,nasıl hemcinsine böyle bir durumu layık görebilirisn???
ya okudukca sinir katsayılarım artıyor!!
hadi sende vicdan yok anladık,hadi sende merhamette yok onuda anladık
Allah korkusudamı yok sende!!!!

ben işten çıkalı iki aydan fazla oldu.. ve şuan başka bi yerde çalışıyorum... birbuçuk aydır yüzünü görmüyorum. kendimi ondan çekmek için. ve içinde olduğum durumdan tamamen çıkmak istiyorum onun içinde numaramı değiştirmek daha da kolaylaştıracak diye düşünüyorum... beni yüreklendiren doğru yolu gösteren ılımlı ya da kötü eleştiren arkadaşlara tşk ederim gözlerimi dahada açtınız yazdıklarınızı okudukça daha da kendime geldim... pişmanım daha fazla ne kendime ne de karşımdakilere bunu yaşatmıcam...

unutmaki bu tarz ilişkiler yaşadığın müddetçe toplumdan soyutlanırsın.....

Kabul görmez...:KK20:

Şuan Ki Çalıştığın Yerdeki Patronun Erkek Değildir Umarım.. Yoksa MAZALLAH............!!:KK19:

sesuva sana bir şey diyeyim mi?
benim indimde böyle bir seyin geri dönüşü dahi olsa,yapılan yapılmışdır!o kadın aldatılmışdır ve sende aldatmışsındır.bunun geri dönüşü olamaz!hata yaptımıda olmaz!
herseyden ötesi sen bir kadınsın,kadın oldugunu unutma!önünde bir hayat v ar.
ne yazık ki etme bulma dünyasındayız!!!
yaptıkların karşına muhakkak cıkarr...

seni hala aradığını ve çok sevdiğini söylemiştin....

arkadaşım seni anlayışla karşılamamızı bekleme bizde bayanız,anneyiz ve eşiz ...
eşlerimizi Allah doğru yoldan ayırmasın...

galiba anlatamıyorum jaippur ben bi gaflette olduğumu zaman zaman çok farkındaydım ama kendimi çekemiyordum ve söyledim o çıkarmadan öncede ben bi kaç kez pişmanlığımdan ötürü işten çıkmak istedim ama birakmadı beni... ayrıca işten çıktıktan sonrada bu konuları konuştuk yanlış olduğunu doğru bi yolda olmadığımızın o da farkında... evet kabul eiyorum işten çıktıktan sonra onsuz kalmaya başladıktan sonra bunları daha fazla düşündüm.. ayrıca yüzyüze görüşmüyorum eger isteseydim hergün onunla görüşebilirim... ama ben onu özlesemde onunla yüzyüze gelmeme kararı aldım ve bu kararıda ne dün ne de bugün çok önceden aldım... toparlamaya calışıyorum kendimi ve yardıma ihtiyacım var...

Bak güzel kardeşim çok politik davranıyorsun madem gaflettesin bununda farkındasın yapılacak şey belli ayrıl sevgilinden ,işten çıkartı diye üzülüyorsun senin asıl sorunun ben evliliğimi nasıl kurtarabilirim olmalıydı ama senin herkese verilecek bir cevabın var,birilerinin profilinden ne olduğunu anlayacak durumda değilsin anlıyorsanda keşke sevgilinin tecavüz edeceğini anlasaydın ,yada patronunla işçi işveren ilişkisini aşmasaydın ,yani şimdi ne denirki sana hala kelime oyunları yapıyorsun..Tabiki herkes hata yapar ,kimse sütten çıkma ak kaşıkta değil...

konu doğruysa eğer baştan sona şaka gibi allah kimseye yaşatmasın evlilik döneminiz zor geçmiş eşiniz de öyle devamlı sizi itip kakmamış evlilğininiz emin olun çoğu kadın gibi millet neler neler yaşıyor ama kocasını vay efendim ilgilenmedi vay efendim ailesiyle bir oldu ben dövdü diye aldatmıyor aldatmaz da benim yaşadıklarımı ben bilirim edasıyla herşeyi yapamazsınız üzgünüm daha yakın bir tarihde okudum burda ailecek gelini dövmüşler hatırlamıyorum hangi arkadaştı ama bir satırında ihanetten bahsetmiyor evli bir kadın durumu ne olursa olsun hiç bir erkekle duygusal anlamda sohbet bile edemez kusura bakmayın ama içinizi dökecek başka arkadaşlar edinseydiniz bayan arkadaşlar patron değil hiç bir patron da çıkarı olmadan öyle elemanına yaklaşıp yüzgöz olmaz o sizden faydalanıyor sizde durumu iyi adı patron ben duygusal boşluktayım die masum bir kadının canı yakmayı düşünmeden birlikte oluyorsunuz anca kendinizi kandırırsınız

sesuva sen uzaydamı yaşıyordun?ahlak.toplum,din,vicdan böyle şeylerden bi habermsiin??
biz yazıncamı aklın basına geldi anlayamdım ki ben bunu!

patronun olacak adam yani sevgilin seni işten çıkarmadan dank edip çıksaydın ya işten güsel ve çekici arkadaşım keşke zincirlemi bağladı seni oraya yada eşin gibi evine ilk gitiğinde birlikte olmuşsun sütten çıkmış akkaşığım benim :)hayat vurmuşta vurmuş sana yazıık bak sıkılınca atıverdi seni başından isteseymişsin hergün onunla görüşebilrmişsinn ya bak ben bekarım ama sevgilim olsa ben bile hergün görüşemem :KK1::KK1::KK14::KK14:
allahım yaa ne diyim sana ben daha :KK14::KK14:

evet canım haklısın evliyiz çoğumuz ve hangimiz aldatmayı kabuledeip çok hoş normal güle oynaya evliliğimizi sürdürebiliriz ki içiizden çıkmaz asla yine mi aldatacak acaba kiminle aldattı diye bile düşünmeden alamayız kendimizi :KK43:(((((
sesuva sana bir şey diyeyim mi?
benim indimde böyle bir seyin geri dönüşü dahi olsa,yapılan yapılmışdır!o kadın aldatılmışdır ve sende aldatmışsındır.bunun geri dönüşü olamaz!hata yaptımıda olmaz!
herseyden ötesi sen bir kadınsın,kadın oldugunu unutma!önünde bir hayat v ar.
ne yazık ki etme bulma dünyasındayız!!!
yaptıkların karşına muhakkak cıkarr...

bi kadın olarak sizinle hemcins olduğum için utandım .tüm bunları sebebi sizin zaaflarınız ve güçsüz yapınız bence sevgi arsızı olmuşsunuz.hayatımda ilkkez birine bu kadar yardım etmek isteyip bi yandanda zayıflığına kızdım.

en başından eşinle evlilik yapmayacaktın bence :////////////// tecavüze uğramış olsanda yada bir hata olmuş olsa bile seni istemeyen işi bitince ben evlenmekten vazgeçtim vs.demiş zaten sen kendi hayatını kendir karartmışsın belki karşına daha düzgün seni sen olduğu için seven birisi ile güzel bir evliliğin olurdu...

sesuva sen uzaydamı yaşıyordun?ahlak.toplum,din,vicdan böyle şeylerden bi habermsiin??
biz yazıncamı aklın basına geldi anlayamdım ki ben bunu!

arkadaşımız prfildeki ikondan kişilk tahlili yapacak kadar prof. bir arkadaş geri dönüşümü var bu işin ya kocasıyla nasıl hergün aynı yatağa giriyo onu düşünüyorum ben allah hepimizi böyle kadınalrdan korusun özelikle vijdanı olmayan insanlardan korusun

birde sana nacizane bir şey diyeyim mi
sen o patronunla aynı toplumda,aynı ilde ve aynı ülkedesin...
yani demem o ki,yapılan bu tarz ahkali günahlar,hatalar senin önüne çıkar...
ilerde bir gün eşin duyar hadi o duymadı baskası ile evlendin o duyar,duyarda duyar..
böyle seyler cok gizli kalmaz..
senin adın,kişiliğin ve bütünün dahada kirlenir...
bir toplumda yaşıyorsun...
bir fanusun içinde değilsin...
bunların sana geri dönüşümü kötü olacak...
ilerde annede olursun,bir seye baslarken kapsamlı düşünerek baslamak lazım!!!

evet doğru canım karşına er yada geç çıkar ve demesi bile kötü ama allah korusun ama adın çıkmış 9 inmez 8 hesabı artık :KK43:(((((((((((
birde sana nacizane bir şey diyeyim mi
sen o patronunla aynı toplumda,aynı ilde ve aynı ülkedesin...
yani demem o ki,yapılan bu tarz ahkali günahlar,hatalar senin önüne çıkar...
ilerde bir gün eşin duyar hadi o duymadı baskası ile evlendin o duyar,duyarda duyar..
böyle seyler cok gizli kalmaz..
senin adın,kişiliğin ve bütünün dahada kirlenir...
bir toplumda yaşıyorsun...
bir fanusun içinde değilsin...
bunların sana geri dönüşümü kötü olacak...
ilerde annede olursun,bir seye baslarken kapsamlı düşünerek baslamak lazım!!!

bi kadın olarak sizinle hemcins olduğum için utandım .tüm bunları sebebi sizin zaaflarınız ve güçsüz yapınız bence sevgi arsızı olmuşsunuz.hayatımda ilkkez birine bu kadar yardım etmek isteyip bi yandanda zayıflığına kızdım.

sizi trollüğünüzden ötürü tebrik ediyorum, kk üyelerinin ne derece ataerkil beyincikli olduğunu çok güzel tespit edip ona uygun bir konu açmışsınız, okumalara doyamadım. bizim kadınlarımız çok acayip, aşk-ı memnu'yu ağızlarını ayıra ayıra seyrederler de aynısını komşusunun yaptığını duysa kocasından önce yerden yere çalar. haydin buyrun, yorum örneklerini inceleyelim:

1. grup: EVLİLİK NAZİLERİ

''senin hiç kadınlık gururun yok mu?, patronun karısının ne günahı var? allah seni çarpacak, cehenneme koyacak, yakacak!, patron da seninle dost hayatı yaşamış oh ne güzel! sen buna layıksın zaten! ne olursa olsun kimse aldatılmayı hakketmez!!!!1!1!!1(bir)...''

kadın majör depresyon geçiriyor, bu mahalle dilberleri kadından erdem bekliyor. veremli bir insandan öksürmemesini istemek gibi bir şey bu. ayrıca tecavüz eden bir herif bırakın aldatılmayı, kafasının pekmezinin akıtılmasını bile hakkeder. gebersin böyle erkekler. gebersin ki kadınlarımız kız çocuklarımız rahat nefes alsın. ha bir ileri geri konuşup adını bolca diline doladığın allah belki de seni çarpar bu sözlerinden dolayı, merhametsiz ve acımasız olduğun için seni koyar o mübarek cehennemine he? kutsal dürbünün var da mı gözlüyorsun öbür dünyayı böbeyyim.

2. grup: ZEM ZEM SUYUNDA YIKANMIŞLAR

''kimseyi yargılamak bana düşmez ama KEVAŞE MİSİN YANEEE... ben böyle bi durumda olsaydım asla böyle davranmazdım. madem sevmiyorsun boşan canım. allah sana akıl fikir versin...''

bunlar ılımlı grup. akıllarınca empati yapıyorlar. AKILLARINCA dedim :)))

3. grup: SEX AND THE CITY KADINLARI

''eğer tecavüz ettiyse evlenmeseydin sen de, mon dieu, hangi devirde yaşıyoruz! bunlar aldatmaya bahane değil...'

bunlar paris'de yaşadıklarını zannediyor, öğlen yemeklerinde 100 gr. havyar tüketiyorlar. o yüzden türkiye'nin sosyal yapısını bilmemekte haklılar şekerim.

4. grup: NAMUS MANYAKLARI

''kocam bana tecavüz etti demişsin ama öpüşmekten de geri durmamışsın. bence kendi rızanla birlikte oldun. ayrıca belli iş yerinde patronunu ayartmaya çalışmışsın. o herif seni elinin kiri gibi atacak gör bak.''

en saygıyla yaklaştığım grup bunlar. bu namus manyakları o kadar ulu, o kadar ermiş insanlardır ki; hiç tanımadıkları bir insanın bir paragraflık yazısını okuyarak 'tecavüze uğradı mı, kendi isteğiyle mi beraber oldu' şıp diye anlarlar. bu insanlar, sevgiliyle öpüşmenin 'gel benim elimi ayağımı tutup, zorla içime gir!' demek olduğunu çok iyi bilirler.

hey yarabbim ne günlere kaldık!

sex and te citye ye giriyorum sanırım tecvüzcünüzle evlenin mantığını kabul edemem kusura bakmayın başıma gelseydi bir şekilde kurtulurdum bu durumdan bunu savunduğumuz için sex and te city oluyoruz galiba iyi o zaman oluruz .siz hangi gruptansınız mahalle dilberlerini beğenmemişsiniz de .

X