Eşimin libidosu çok düşük

marsmelowum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
87
44
34
Merhabalar. Yine sinir olduğum bir gece eşim yanımda uyuyor hiç bir şey yokmuş gibi arkasını döndü uyudu. Her gece aynı şey isteksiz mi neden bilmiyorum beni seviyor aşık olduğuna eminim ama cinsel isteksizlik hat safa da. Tartışıyoruz napim diye bana soruyor tecrübesiz bende ki heves de kaçıyor resmen sadece üreme için yapıyoruz yapacaksa da başka bir anlamı yok. Ne yapmalıyım birileri akıl verebilir mi lütfen . Yada siz böyle şeyler yasıyor musunuz

İlahi hiç güleceğim yoktu 😀 . Sinir oluyorum ya napim diyor ben dedikten sonra ne anlamı var merak ediyorsan git araştır öğren dedim. Biraz tavana baktı iki üc dakka sonra uyudu. Erkekler neden umursamaz
Erkekler genel olarak umursamaz evet ama bu konu en az umursamaz oldukları konu olabilir😂 🦹‍♀️🔥 Siz yine bir uzmandan yardım alın bu adamla ömür geçmez Gülben😂

İlahi hiç güleceğim yoktu 😀 . Sinir oluyorum ya napim diyor ben dedikten sonra ne anlamı var merak ediyorsan git araştır öğren dedim. Biraz tavana baktı iki üc dakka sonra uyudu. Erkekler neden umursamaz
Tavana değil aşağı tarafa bak be adam deseydiniz 😂 Kocanız ya gerçekten çok saf ya da cidden yetersizlik hissinden dolayı safa yatıyor

X