Eşimin psikolojik rahatsızlığı

Yemin ederim aynı şeyi geçen gün düşündüm tam bir drama quenn.Hersey bu kadar dramatize edilmez

O yuzden birakin uzaklassin dedim. Zaten yeni dogum yapmışsınız. Emzirmesi, gazi bi suru sorununuz vardir, bide onun paranoyalariyla ugrasip iyice sinirlerinizi bozmayin

Bebeğe tahammülü nasıl? Bebek bu zaten uyumuyoruz bölük pörçük gece uykudan kaldırıyordur ağlar bağırır vs ona da kızıyor mu bebeğe 🥺
Yok bebeğe karşı çok sakin.Genelde bana uzak.Genel olarak sakin ummadık anlarda dürtü kontrol bozukluğu devrreye giriyor.En güzel gün mahvoluyor güzel bir an mahvoluyor i.Hersey yolunda giderken saçma sapan bir şekilde Hersey mahvoluyor.

O yuzden birakin uzaklassin dedim. Zaten yeni dogum yapmışsınız. Emzirmesi, gazi bi suru sorununuz vardir, bide onun paranoyalariyla ugrasip iyice sinirlerinizi bozmayin
Annesi ve eşi bebeği görmek icin şehir dışından geleceklerdi bugün.Sabah bebeğimle erkenden uyandım.Hem bebeğime baktım hem 5 çeşit yemek yaptım öğlene kadar.Kendisi hafta içi çok yoğun çalıştığını için bugün 12 ye kadar uyudu.Yemek yaptıktan sonra da temizlik yapacaktım annem geldi bebeği tutmak için.Kendisi işle alakalı bir şey için bir yete gitti.Annesinin Gelmelerine 2 saat kala avm de bir işim vardı ve ben de annemle avmye kadar gitmek için arabayla çıktık.Araba bir anda dört yolda ışıkta kaldı.hic ikaz vermeden bozuldu.kendisi geldi beş karış suratla.Ne yapılabilir kendi için çok zor değil arabayı ordan çektirip sanayiye bıraktırmak.Kendi işi zaten arabalarla.Bana bir sürü laf etti neden onu beklememişim de çıkmışım diye.Ben kendi işlerimi hep kendim hallederim işten vakti bulup da sıra bana pek gelmez.yine işimi halletmek için çıktım annemle.Kurtarıcı ile arabayı sanayiye bıraktık onun arabasına geçtik bir süre sürat astı ben de neden sürat astığını sorup arabanın bozulabilecek bir şey olabileceğini söyledim.O sırada taksi durağına girdi bizi indirmek için taksici geldi taksici ile tartıştı 10 saniye durup çıkcam diye sırf tartışmak için uzatıyor resmen arabaya bindi ben de dedim neden uzatıyorsun niye adamla tartışıyorsun ne gerek var diye bir sürü bağırdı haykırdı sus diye bebeğim var yanımda.Annem var.Annemim yanında kaçıncı bu şekilde saygısızlığı her seferinde herkes alttan alıyor diye oluyor bunlar.ben hala bebekle yaşantıya alısamamısken gece uykusuz bir şekilde sabahtan kalkıp dünya yemek yapıyorum evle uğraşıyorum gördüğüm muamele bu şekilde ve bu yaptıklarının ben susmadıgım için olduğunu düşünüyo

benım böyle durumlarda ilk aklıma gelen çocuga geçecek olan genler,
Annesi ve babası da rahatsız.Babasında tanı yok kesinlikle rahatsız kendini dünyada tek önemli kişi sanıyor.Annesi de ilaç kullanıyor ve ben evlendikten sonra öğrendim öyle olduğunu.Allahım bebeğimi korusun ki çekmesin inşallah

İçsin ilacını, sussun.Yoksa bosanin.Boyle olmaz küçücük bebekle ,çocukla.Bugunlerin yarınları var.Sizin bebeğinizde büyüdüğünde aynı eşiniz gibi davransa ne olacak bı düşünün

Yok bebeğe karşı çok sakin.Genelde bana uzak.Genel olarak sakin ummadık anlarda dürtü kontrol bozukluğu devrreye giriyor.En güzel gün mahvoluyor güzel bir an mahvoluyor i.Hersey yolunda giderken saçma sapan bir şekilde Hersey mahvoluyor.
Seni kendine rakip görüyor sanki bazen es değil de düsman görmesi travma yaşadığı bir durum sende tetikleniyor olabilir mi acaba normal değil çünkü bilenmiş gibi hırslı gibi.. sende çekemediği bir durum mu var acaba

Seni kendine rakip görüyor sanki bazen es değil de düsman görmesi travma yaşadığı bir durum sende tetikleniyor olabilir mi acaba normal değil çünkü bilenmiş gibi hırslı gibi.. sende çekemediği bir durum mu var acaba
Olabilir artık anlamaya da çalışmıyorum.Psikolog ve psikiyatrilerin onu anlamadığını sadece dakika doldurmak için dinlediğini düşündüğünü söyledi bir kaç hafta önce.O yüzden sadece bana anlatacakmış herseyi sanki ben dinlemek ve anlamak zorundayım.Tek istediğim sıradan normal bir hayat yaşamak beklentiyi dibe indirdim ama eşimle çok zor maalesef

Pasiflora bu adamı kesmez.
Pasiflora etki bile etmez.Normal duruyor duruyor birkaç hafta sonra yeni bir şey çıkarıyor.Sadece bana değil anneme de yapıyor.Annemin onu kendi oğlu gibi görmediğini kardeşimi daha üstün tuttuğunu düşünüyor.Sevilmek istiyormuş sevilmeyi eziyetle istiyor karşı taraftan.Bir lafımızı alıyor eviriyor çeviriyor eski travmalarını tetiklediğini söylüyor

Merhaba öncelikle. 5 senelik evliyim.2 aylık bir bebeğim var.Konuya nasıl başlasam bilmiyorum.Eşim merhametli ,iyi kalpli ve çocuk ruhlu bir insan ancak maalesef evlendikten sonra farkettiğim psikolojik sıkıntıları var.Görücü usulü evlenmedik birbirimizi üniversitede tanıdık.Severek evlendik en azından kendim adına bunu söyleyebilirim.Eşim sinirlendiğinde inanılmaz bağırıyor.Evlendiğimiz zamandan beri be yazık ki dönem dönem hep aynıydı.Ceşitli psikiyatri ve psikolog destekleri alsa da arada ilaç tedavisi olsa da ilacı bıraktığı an bu haline dönüyor.sanki Mutsuzluk ve sorun çıkartmaktan keyif alıyor gibi bir yapısı var.Ne desem yıllardır başka anlıyor.Dogruyu söylesem hakaret ettin oluyor günlerce haftalarca uzaklaşıyor.Söylediğim seyleri evirip çevirip sen bana hakaret ettin diyor.dısarıda bir şey olduğunda deli gibi bağırıyor bağırma sus sesiz ol deyince de daha fazla bağırıyor bu defa da sen susmadıgın için ben sinirlendim diyor konu başka bir şey olsa bile.Hayatındaki her yaşadığı şeyin suçlusu beni görüyor resmen.Ne yapsam yaranamıyorum.Yıllardır dönem dönem bu durumlar süregeliyor.Ani çıkışları var kendini kontrol edemiyor.suan törpülenmiş hali ama artık sanırım dayanamıyorum.Cocuklugu çok problemli geçmiş anne ve babası ayrı şekilde büyümüş ama çok problemli ve kötü bir aile düzeniyle büyümüş.cogu dönem geçmişe takık.Anı zaten yaşayamıyoruz.Gecmişten gelen problemlerini aşamıyor.Öfkesini kontrol etmekte güçlük çekiyor.Onu yönlendirmekten çok yoruldum.Yönlendirsem dahi hayatının suçlusu ben oluyorum bir şekilde hiçbir şey yapmasam bile.Böyle evlilik nasıl sürer bilmiyorum.birlikte sürdürdüğümüz bir işimiz var.Kendisi çok işkolik ve yoğun çalışıyor her türlü evdeki sorumsuzluğunu dahi gözardı etmeye çalışıyorum bana karşı ne desem yanlış anladığı için aramız hep bi tuhaf.2 aylık bir bebeğim var.Düzelir düzelir dedikçe hiçbir şey değişmiyor resmen.Cıkmazdayım ne yapacağımı bilmiyorum.Bugün bebeğimin yanında gereksiz yere haykırınca sinirlerim artık çok bozuldu.Lütfen kırıcı yorum yapmazsanız sıkıntılı ve dardayım…

Psikiyatrik durumdan çok, adamın huyu böyle gibi geldi bana. Bencil, asabi, sesini yükselterek karşısındakini bastırmaya çalışan birisi.

Pasiflora etki bile etmez.Normal duruyor duruyor birkaç hafta sonra yeni bir şey çıkarıyor.Sadece bana değil anneme de yapıyor.Annemin onu kendi oğlu gibi görmediğini kardeşimi daha üstün tuttuğunu düşünüyor.Sevilmek istiyormuş sevilmeyi eziyetle istiyor karşı taraftan.Bir lafımızı alıyor eviriyor çeviriyor eski travmalarını tetiklediğini söylüyor
Nerdesyse 40 yaşındayım.İnsanlarin travma aglakligini çekemiyorum artık.Aglayan az ötede ağlasın.Cocugumu çekerim anamı babami çekerim de ,belediyede bir imza attım diye bu kadarını çekmem

Nerdesyse 40 yaşındayım.İnsanlarin travma aglakligini çekemiyorum artık.Aglayan az ötede ağlasın.Cocugumu çekerim anamı babami çekerim de ,belediyede bir imza attım diye bu kadarını çekmem
Ömrüm böyle nasıl geçecek diye düşünürken buluyorum kendimi bıktım ha geçti ha geçecek derken.30 yaşındayım.ruhum emildi sanki artık sorundan sorun yokken bile çıkan sorunlardan kendimi ruhen yaslanmış hissediyorum

Simdi gercekler: Bosanmaniz gereken yerde, cocuk yapmissiniz. Ha onu gecelim: Cocugunuz bu kisinin yaninda büyüyüse ilerde o da ilaclarla psikologlarla ugrasacak. O hayvan gibi bagrirken cocuk da payini alacak cünkü. Esiniz hasta oldugu kadar da karaktersiz. Neden diyeceksiniz? Size b** gibi davranabilmek icin gecmisinin arkasina saklaniyor. Afedersiniz ama 💩lar adamin agzina. Hepimizin yasanmisliklari var, niye biz kara bulut gibi baskalarinin hayatina cökmüyoruz. Gerektigi yerde kendimizi iyilestirip veya terbiye ettigimizden olmasin o?

Annesi ve eşi bebeği görmek icin şehir dışından geleceklerdi bugün.Sabah bebeğimle erkenden uyandım.Hem bebeğime baktım hem 5 çeşit yemek yaptım öğlene kadar.Kendisi hafta içi çok yoğun çalıştığını için bugün 12 ye kadar uyudu.Yemek yaptıktan sonra da temizlik yapacaktım annem geldi bebeği tutmak için.Kendisi işle alakalı bir şey için bir yete gitti.Annesinin Gelmelerine 2 saat kala avm de bir işim vardı ve ben de annemle avmye kadar gitmek için arabayla çıktık.Araba bir anda dört yolda ışıkta kaldı.hic ikaz vermeden bozuldu.kendisi geldi beş karış suratla.Ne yapılabilir kendi için çok zor değil arabayı ordan çektirip sanayiye bıraktırmak.Kendi işi zaten arabalarla.Bana bir sürü laf etti neden onu beklememişim de çıkmışım diye.Ben kendi işlerimi hep kendim hallederim işten vakti bulup da sıra bana pek gelmez.yine işimi halletmek için çıktım annemle.Kurtarıcı ile arabayı sanayiye bıraktık onun arabasına geçtik bir süre sürat astı ben de neden sürat astığını sorup arabanın bozulabilecek bir şey olabileceğini söyledim.O sırada taksi durağına girdi bizi indirmek için taksici geldi taksici ile tartıştı 10 saniye durup çıkcam diye sırf tartışmak için uzatıyor resmen arabaya bindi ben de dedim neden uzatıyorsun niye adamla tartışıyorsun ne gerek var diye bir sürü bağırdı haykırdı sus diye bebeğim var yanımda.Annem var.Annemim yanında kaçıncı bu şekilde saygısızlığı her seferinde herkes alttan alıyor diye oluyor bunlar.ben hala bebekle yaşantıya alısamamısken gece uykusuz bir şekilde sabahtan kalkıp dünya yemek yapıyorum evle uğraşıyorum gördüğüm muamele bu şekilde ve bu yaptıklarının ben susmadıgım için olduğunu düşünüyo

Hic bisey yapmayin. Fazla fedakarlik her zaman nankorlukle odullendirilir. Ben 4x4luk yemek yapip, cocuktan oturu kendinden gecmis, yaslaninca beli başı yamulmus kadinlarin takdir edildiğini henüz gormedim. Sizin annenize saygisizlik eden adam zkkimin pekini yesin akşamları

Hic bisey yapmayin. Fazla fedakarlik her zaman nankorlukle odullendirilir. Ben 4x4luk yemek yapip, cocuktan oturu kendinden gecmis, yaslaninca beli başı yamulmus kadinlarin takdir edildiğini henüz gormedim. Sizin annenize saygisizlik eden adam zkkimin pekini yesin akşamları
Evet yıllardır aynı şeyi söyleyip savunurken kendimi Herseye saçımı süpürge ederken buldum.Yaslanmısım ruhum çökmüş.Annesi ve eşi gider gitmez anneme gideceğim bebeğimi alıp zaten yorgunum biraz dinlenirim kendisi de ne yiyip içiyorsa oruç oruç baksın başının çaresine düşüne düşüne sadece hayatta kendini başrol görüyor hepimizin hayatında kendi başrol biz hiçbir şey

Anneme gitsem de beni dışladınız dicek.ben yanlış yaptığımda dışlanan ben oluyorum beni dışladınız diyecek.O kadar ezberledim ki artık.Basımı alıp anneme dahi gitmek suç.Gel ağzıma s*c sonra sen de gel birlikte anneme kafa dinlemeye gidelim dememi bekliyor heralde

X