Eşimin şehir dışına çıkması

gkk1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
1.699
482
32
Direkt konuya giriyorum.. Eşim şehir dışına çıkıyor zaman zaman iş için ama nadiren yani. Kendi işi eşimin şimdi bayram öncesi olduğu için gitmesi gereken yerler oluyor.

Velhasıl kelam sorunum şu ki dün yine şehir dışına gitmişti ama günübirlik gitti sabah çıktı yanına bir elemanını da alarak akşam gece 1 gibi döndü.

Daha önceden bahsetmiştim eşim gün içinde yazmıyor ilgi göstermiyor bilmem ne diye eşimin işi yüzünden tartışmamız filanlı bir konu açmıştım çok şükür o sorun kalmadı. Azmin zaferi oldu benimki.. Demekki baskılar bazen işe yarıyormuş.

Şimdi neyse tartışma konusuna geleyim bu dün şehir dışındayken yazıştık araştık filan bir sorun yoktu akşam saat 4 gibi aradım bi açmadı, sonra tekrar aradım meşgule attı beni. Ben bide regl (adet) dönemimdeyim üzerinize afiyet sinirler laçka zaten sonra ben bunu tekrar aradım bu sefer açtı "hayatım görüşmedeyim bitince arayacağım" dedi, bende "iyi peki" dedim sinirle.

Sonra aradan 1 saat filan geçti bu aramadı ama whatsuptan yazdığım şeye cevap vererek "aşkım arayacağım müsait olunca" yazdı. Bende tabi ağzıma geleni yazdım bilmem ne kadar oldu hayla mı müsait olamadın napıyosun kim var yanında bilmem ne neler neler.. Neyse bunu aradım sonra o sinirle bikaç kez bu açmadı telefonu.

Sonra aradı beni yarım saat geçmeden "hayatım işim vardı" falan filan diyor işte. Bende sinirliyim kim vardı yanında bilmem ne saydırıyorum. Kim vardı da açmadın filan.. Sonra dediki bana " eleman vardı yanımda." Dedimki "sabah da eleman vardı gayet konuşuyordun başka biri mi vardı arabada" dedim. Bu dediki "şarjım azdı ondan açmadım". Sonra bana küfür etti çok sinirli bir şekilde tabi bende ona küfür ettim. İkimizinde yaptığı çok yanlıştı ama oldu bir kere. Sonra ben çok üsteleyince o da sinirlendi kızdık ikimizde kapattık telefonu filan.

Arkadaşlar ki yedek bataryası her daim yanındadır kesinlikle inanmadım yani. Ama bilemem tabi Allah bilir. Ben çok şüphelendim bu duruma kesin yanında başka biri de vardı diye. Bilmiyorum paranoya mı yapıyorum..

Sonra aradan az zaman geçti aradı beni yine "hayatım biz çıktık x şehrinden haberin olsun sen napıyosun" filan dedi. Bende saydırdım tabi sen hem böyle yap hemde ara hayatım napıyosun diye dedim filan yanında arabada elemanı olduğu için pek bişey diyemedi bu.

Ben sonra whatsuptan saydırdım saydırım boşanmak istiyorum bile yazdım o sinirle engeli bastım buna whatsuptan sonra. O okudu beni engellemedi.

Akşam oldu saat 23:00 suları hayla bundan ne bir haber ne bir arama vardı aradım bunu "nerdesin ya sen " filan diye kızdım. O da "hayatım daha x tarafına anca geldik trafik çok bende uyuyordum ondan" filan dedi. Bende dedimki "bu kadar saattir mi uyuyorsun" filan kızdım. Sonra saat 1 e geliyordu yine aradım bunu neden arayıp bi nerdesin söylemiyosun ya bi filan diye ikinci kez kalayladım bu kez o da ters çıktı benle tartışma filan diye kızdı. (yorulmuş sanırım baya). Neyse ben nefret ediyorum filan diye bağırdım kapattım teli.

Sonra bu eve geldi 1 gibi direkt yanıma geldi bu bana yaklaşınca ben başladım ağzıma geleni saymaya "evlendiğim güne lanet olsun boşanmak istiyorum bıktım" filan bu sinirlendi çıktı odadan.. (dediklerim için içim cız etti tabi biraz onu üzdüm diye o an)..

Sonra bu yattı baya yorulmuş belli yani ondan sonra bende geçtim yatak odasına pat diye açtım ışığı (eşim çok üzgün duruyordu içim cidden cız etti) göz göze geldik ben sinirli sinirli baktım o biraz ağlamaklı gibi.. yastığı yorganı aldım geçtim oturma odasına orda yattım kapıyı da pat diye kapattım filan. Gece öyle bitti.

Bu sabah aradım bunu telefonu "efendim hayatım" diye açtı (ki hiç beklemiyordum öyle iyi açmasını.
Ben dedim " bugün x kişisine gidecektik unutma" (bir akrabaya sözümüz var oraya gidicez iş çıkışı)
O da "aklımda hayatım" filan dedi bende iyi tamam görüşürüz dedim o da görüşürüz dedi kapattık öyle telefonu.

Ya bana böyle iyi davranınca da kıllanıyorum yani bir hatası mı var da böyle iyi vicdan mı yaptı diyorum..
Bilemedim yani.. Yoksa ben regl etkisiyle o sinirle ben mi abarttım bide üstüne iyi davrandığı halde iyice mi üstüne gidiyorum diyorum. Whatsupta engellemiştim ya kaldırmadım. Bilmiyorum bir akıl verin ya uzun oldu ama napayım sizi sıkmamak için paragraflar yaptım bakın hakkımı yemeyin :KK70:

Arkadaşlar dediğim gibi adet dönemimdeyim çok sinirli agresif olabiliyorum. Lütfen Allah kocana sabır versin ne biçimsin gibi şeyler yazmayın ya sonra banı yiyorum cevap veriyorum dayanamayıp beni üzmeyiz plzzz..

Yani artık uzatmasam mı sizce? Yoksa bana iyice yanaşana kadar sürdürsem mi? Yoksa burnunu iyice mi sürtsem bilemedim..

Saçma birşey olmuş lackalasmis bir ilişki evlilik fazla yüz göz olmayın küfürler edip nasıl hayatıma bağlıyorsunuz alışmışsınız belli saygı en güzel şey sabırda adamın işi var acamayabilir acmadiysa arama o arasın kovalama ne bu böyle içim şişti valla

Bir hafta adetten önce bir hafta adet bir hafta adetten sonra ay zaten dört hafta
Anlattıklarından yola çıkarak yazıyorum tahammülü zor birisin vessselam
E sen olsan şüphe etmez miydin telefonu açmamasından

Saçma birşey olmuş lackalasmis bir ilişki evlilik fazla yüz göz olmayın küfürler edip nasıl hayatıma bağlıyorsunuz alışmışsınız belli saygı en güzel şey sabırda adamın işi var acamayabilir acmadiysa arama o arasın kovalama ne bu böyle içim şişti valla
valla şaşılacak iş belki ama bağlıyoruz napalım boşanmadığımız için bir şekilde devam etmek durumundayız dimi.. Ama saygı tabiki çok güzel bişey zaten bende biraz da bu yüzden tavrıma devam ediyorum ilk kötü sözü diyen o çünküsü

valla şaşılacak iş bbosi ama bağlıyoruz napalım boşanmadığımız için bir şekilde devam etmek durumundayız dimi.. Ama saygı tabiki çok güzel bişey zaten bende biraz da bu yüzden tavrıma devam ediyorum ilk kötü sözü diyen o çünküsü
Benim kocama bu lafları etsem tabi o da bana etse biz birbirimizi bosariz valla o kadar diyim çeneni tutmayı öğren tek regl olan sen değilsin buna biz bulmuş da böyle kocayı bunuyor diyoruz adamdaki sabır takdire şayan sana bişey diyemicem derim ama diycem psikoloğa gitmeyi dusunmezmisin

Oh valla evde yan gelip yatıp, hiç bir işe yaramayıp, üstüne çalışan adamı sık boğaz edip, canından bezdirip, binbir paranoyanıza malzeme yapıp,
'ben adetim, sinirlerim var, hormonların var...' diyin...

Şirket yöneten, insan yetiştiren, insan iyileştiren, pilot olan kadın da adet oluyor ama,
Bugün ben uçağı başka yere uçuracağım kafam bozuk, yada
Bugün ben ameliyata giremem şekerim malum adetim, demiyor.

Gidin bir eğitim alın, işe girin, pasta börek yapın, örgü örün kendinizi oyalayın.
Adamı da sadece evde acil bir durum olursa arayın.

X