Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm morfolojisi %2 çıktı. Acil yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Değe
Henüz hamile değilim. İleri hareketlilik iyi durumda ise morfolojinin 2 olmasını dert etmeyin diyenler var. Sizde hareketlilik iyidir İnşallah. Tüp bebek düşünüyoruz biz de. Bu işler nasip biraz da.
Şimdiki değerleriniz nasıl ne kadar süredir düşünüyorsunuz doktor çok önemsemedi ama biz önemsiyoruz sonuçta çok zor bi süreç değerleri yorumlayamadım ama takıldı bi kere kafama

Değe

Şimdiki değerleriniz nasıl ne kadar süredir düşünüyorsunuz doktor çok önemsemedi ama biz önemsiyoruz sonuçta çok zor bi süreç değerleri yorumlayamadım ama takıldı bi kere kafama
İleri hareketlilik %10, yavaş hareketlilik %25 hareketsizlik 51. Morfoloji %2. Sizin nasıl hareketlilik?

Eklentiler

• IMG_20151218_201424.JPG
    IMG_20151218_201424.JPG
    57,9 KB · Görüntüleme: 404
Sayı çok iyi. Hareketlilik de iyi bence. İleri hareketliliğin artması için keçi boynuzu kürü deneyebilirsiniz. Morfoloji düşük. Çok kafaya takma bence. Ne kadar oldu bebek düşüneli?
Bir yıla yaklaştı ama kimyasal gebelik ve morfoloji sıkıntı bebekte anomalileri yol açıyormuş dikkatli takip etmem lazım o kadar da ovulasyon takip ettim hepsi boşa gitti

Biz de hareketsizlik fazlaydı. %60 dı. İleri hareketlilik %6 falandı. Biraz daha değerler yükseldi. Hareketsizlik %50nin altına hiç düşmedi.
Hemen havuç suyuna başladık yarın da ilk iş keçi boynuzu alıcam inş şifa olur peki sizin değerler nasıl benim hormon uterus filan normal çıktı biraz daha deneyip aşılama yolunda gidecez sizin denediğiniz yöntemler neler yardımcı olalım birbirimize

Hemen havuç suyuna başladık yarın da ilk iş keçi boynuzu alıcam inş şifa olur peki sizin değerler nasıl benim hormon uterus filan normal çıktı biraz daha deneyip aşılama yolunda gidecez sizin denediğiniz yöntemler neler yardımcı olalım birbirimize
Benim hormonlarım normaldi. Ama bu ay östrojen hormonum yüksek çıktı. Doktor biraz yüksek dedi. Tüp bebek düşünüyoruz biz. Daha fazla beklemek istemiyoruz.

Iyi aksamlar hanimlar calamityjane calamityjane mini87 mini87 daha once bende cok bakimdim buraya. Simdi konu bildirimi gelince yazmak istedim.
Bizimde morfoloji %2ydi simdi adini hatırlamiyorum ama e vitamini almistim esime ve keciboynuzu soguk pres. 1 ay kullandi. Bende o ay hsg çektirdim. 1 seneden sonra o ay hamile kaldim. Denediniz mi bilmiyorum ama hsgnin cok faydasını gördüm ben

Iyi aksamlar hanimlar calamityjane calamityjane mini87 mini87 daha once bende cok bakimdim buraya. Simdi konu bildirimi gelince yazmak istedim.
Bizimde morfoloji %2ydi simdi adini hatırlamiyorum ama e vitamini almistim esime ve keciboynuzu soguk pres. 1 ay kullandi. Bende o ay hsg çektirdim. 1 seneden sonra o ay hamile kaldim. Denediniz mi bilmiyorum ama hsgnin cok faydasını gördüm ben
Hsg nedir acaba hiç aklıma gelmezdi
Hsg sonucunuz nasıl çıktı benim değerlerim normal olunca doktor benden istemedi ama eşime de bişey önermedi ama ben her ay boşluğa düşmek istemiyorum artık yaptığınız kürleri yazar mısınız eşime de belli edemiyorum stres olup kendini yetersiz görmesin diye kendi kendimi yiyorum içten içe

Benim hormonlarım normaldi. Ama bu ay östrojen hormonum yüksek çıktı. Doktor biraz yüksek dedi. Tüp bebek düşünüyoruz biz. Daha fazla beklemek istemiyoruz.
Allah gönlünüze göre versin hepimiz anne oluruz inş.. Peki eşiniz e vitamini kullandı mı doktor bişey önermeyince kendim alternatif şeyler düşünmeye başladım forumda evicap öneriyorlar çoğunlukla ama 200 400 ne alacağımı bilemiyorum bide folik asit içireyim diyorum morfolojiyi düzeltiyormuş

Hsg nedir acaba hiç aklıma gelmezdi

Hsg sonucunuz nasıl çıktı benim değerlerim normal olunca doktor benden istemedi ama eşime de bişey önermedi ama ben her ay boşluğa düşmek istemiyorum artık yaptığınız kürleri yazar mısınız eşime de belli edemiyorum stres olup kendini yetersiz görmesin diye kendi kendimi yiyorum içten içe
Canim tam 1 sene boş boş denedik oyle sonra benim tum tahlillerim temiz cikti. Esimdeyse morfoloji 2 cikti. Kadin dogumcu cocugunuz olmaz git tup bebek dene dedi yikildim. Cok zor belirsiz yorucu bir surece girmek istemiyordum. Cok arastirdim. Son olarak belki rahimde bir tikaniklik vardir diye rahim filmi yani hsg cektirmeye karar verdim. M.koyde ozel bir merkezde çektirdim. Ne agri ne sizi ne kanamam olmadi cok sukur temiz cikti. Eğer tikaniklik olsaydida bu sayede acilcakti zaten. Kanallar ve rahim tamamen temizdi secicilik yapmicakti. Normalde 3 gun iliski yok derler ama ben ertesi gun sansimi denedim. Cok sukur o gun hamilede kaldim. Yani rahim tamamen dollenmeye acik hale geliyor. Spermler zayfta tmblde olsa kolaylikla ulaşabildiği takdirde dollenme gerçekleşiyor.
Kür denemedim. Sadece ben hsgyi eylulde cektirdim. Agustosdada esime soguk pres keci boynuzu ozu ve e vitamini icirdim o kadar.
Tek sorun morfolojiyse umutsuz olmayin

Allah gönlünüze göre versin hepimiz anne oluruz inş.. Peki eşiniz e vitamini kullandı mı doktor bişey önermeyince kendim alternatif şeyler düşünmeye başladım forumda evicap öneriyorlar çoğunlukla ama 200 400 ne alacağımı bilemiyorum bide folik asit içireyim diyorum morfolojiyi düzeltiyormuş
E vitamini kullandık tabi. Ama morfolojimiz değişmedi. Folik asiti denemedik. En az 3 ay denemeniz lazım.

Esimin de morfolojisi 0 sayı 130 milyon ileri hareketlilik %27 dr proxed plus evicap trental verdi bu ilaçlarda düzelen varmi

X