Esimin telefonun da chat programları

iremmerve44

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
10
0
24
Merhaba kızlar eşimi play storeda yüklü olmayan uygulamalar kısmında chat hesapları var 99 Türkiye taksimchat hiya vs gibi birden fazla fakat eşim bunu indirip kullanacak bi sdam değil hareketlerinde bi farklılık yok bana karşı ilk günkü gibi bunlar kendi kendine inmez doye içim içimi yiyor bu yüzden bu hesabı açtım nasıl öğrenebilirim omu yükledi yüklemedimi oraların müsteri temsilcisi de yok eşimin maillerine oraya hesap varmi diyede baktım hiç bisey yoktu hiç bir delilim de yok inen uygulamalar dışında nasıl tespit edebilirim bilen varmi yada başına böyle bir şey gelen çaresizim..o uygulamalara giriş yapmış olsa karşı taraf onun numarasını görmemezmiydi hoc engellenmiş bir numarası da yok uygulamaların çok da içeriğini bilmiyorum

Son düzenleme:
Merhaba kızlar eşimi play storeda yüklü olmayan uygulamalar kısmında chat hesapları var 99 Türkiye taksimchat hiya vs gibi birden fazla fakat eşim bunu indirip kullanacak bi sdam değil hareketlerinde bi farklılık yok bana karşı ilk günkü gibi bunlar kendi kendine inmez doye içim içimi yiyor bu yüzden bu hesabı açtım nasıl öğrenebilirim omu yükledi yüklemedimi oraların müsteri temsilcisi de yok eşimin maillerine oraya hesap varmi diyede baktım hiç bisey yoktu hiç bir delilim de yok inen uygulamalar dışında nasıl tespit edebilirim bilen varmi yada başına böyle bir şey gelen çaresizim..
İndirilmiş ise o mail adresindeki cihaza illa inmiştir. Kullanılma tarihi yazar detaylarına bakmanızı öneririm.

Anlamadım ben indirmiş mi yoksa play store da öneriler kısmında mı gördünüz bu yüzden mi şüphe ediyorsunuz?

Merak edip girdim baktım kategoriler olarak herşey çıkıyor bende,arkadaşlık uygulamaları da var aralarında oyunda var.Bugüne kadar hiç bu tarz uygulama indirmedim,kullanmadım. Çok şüphe ediyorsanız şifremi kullanıcı adımı unuttum yeri vardır giriş yapmaya çalışın,kullanıcı bulunmadı der zaten hesap yoksa.Android kullanıyorum bende.

ayarlardan kullanılan programlarda kaplanan yerler olması lazım oradan kullanılıp kullanılmadığını belki öğrenebilirsiniz. depolamada olması gerekiyor.

Anlamadım ben indirmiş mi yoksa play store da öneriler kısmında mı gördünüz bu yüzden mi şüphe ediyorsunuz?

Merak edip girdim baktım kategoriler olarak herşey çıkıyor bende,arkadaşlık uygulamaları da var aralarında oyunda var.Bugüne kadar hiç bu tarz uygulama indirmedim,kullanmadım. Çok şüphe ediyorsanız şifremi kullanıcı adımı unuttum yeri vardır giriş yapmaya çalışın,kullanıcı bulunmadı der zaten hesap yoksa.Android kullanıyorum bende.
Play storyde yüklü olmayan uygulamalar var silinenler ordan buldum dediginizide yaptım üyelik yoktu o yüzden günahinida alıp fevri hareket etmek istemiyorum

telefonuna, tabletine belki de başka bir telefonuna. google play hesabının açık olduğu bir cihaza indirilip daha sonra silinmiş uygulamalar orada görünüyor canım mutlaka indirmiş yani

X