Eşimle evliliğimiz bitti mi ?

Teşekkür ederim. Son olarak bide çocuk anaokuluna gidince calisicam belki çalışmak bana da iyi gelir. Evde bunalıma girmiş olabilirim son olarak bunuda yapıp olmuyorsa bitiricem
İşe girdiğin zaman kendine olan güvenin de yerine gelecek emin ol. Şuan evde olman, eşin tarafından beklentilerinin karşılanmamasi seni ister istemez değersiz hissettiriyor.
İşe girdiğin zaman sosyalleseceksin, kendi paranı kazanacaksın ve o zaman herşey daha iyi olacak daha kolay gelecek gözüne.

Bunları yapsa zTen bir oh çekip kendine gelir ve herşeye yeniden başlar. Giyiminide herşeyini kendi için yapsın. Belki bir mesleği vardır biryerden başlasın. Kadınlar cok değerlidir. Adamdan olmuyorsa boşuna düzelir diye yıllarını harcayıp kendinden fedakarlık yapamaz. Hasta olmak istemiyorsa. Ki zaten hanfendide kendisine saygısı olan bir insan ki çözüm bulmaya çalışıyor durumuna. Evladını böyle bir ortamdada büyütmek istemiyor .
Aynen kendisi için yapsın, mutlu ve pozitif bir kadin olursa zaten adam da bundan olumlu yönde etkilenir , evliliği de olumlu etkilenir .kendisini mutlu edecek şekilde planlar yapsın.

Bunları yapsa zTen bir oh çekip kendine gelir ve herşeye yeniden başlar. Giyiminide herşeyini kendi için yapsın. Belki bir mesleği vardır biryerden başlasın. Kadınlar cok değerlidir. Adamdan olmuyorsa boşuna düzelir diye yıllarını harcayıp kendinden fedakarlık yapamaz. Hasta olmak istemiyorsa. Ki zaten hanfendide kendisine saygısı olan bir insan ki çözüm bulmaya çalışıyor durumuna. Evladını böyle bir ortamdada büyütmek istemiyor .
Evet teşekkür ederim hepinizin yorumlari çok iyi geldi. Kadın kadının bence düşmanı değildir dostudur 💜

İşe girdiğin zaman kendine olan güvenin de yerine gelecek emin ol. Şuan evde olman, eşin tarafından beklentilerinin karşılanmamasi seni ister istemez değersiz hissettiriyor.
İşe girdiğin zaman sosyalleseceksin, kendi paranı kazanacaksın ve o zaman herşey daha iyi olacak daha kolay gelecek gözüne.
İnşallah seneye baslayacagim teşekkür ederim iyiki varsınız 💜

Aynen kendisi için yapsın, mutlu ve pozitif bir kadin olursa zaten adam da bundan olumlu yönde etkilenir , evliliği de olumlu etkilenir .kendisini mutlu edecek şekilde planlar yapsın.
Eşim yokken pozitif mutlu bir kadınım aslında. Eşimle olduğum zaman hep bir tartışma ve kaos ortamı olduğu için enerjimi düşürüyor

Teşekkür ederim. Son olarak bide çocuk anaokuluna gidince calisicam belki çalışmak bana da iyi gelir. Evde bunalıma girmiş olabilirim son olarak bunuda yapıp olmuyorsa bitiricem
Cocugu kreşe yazdır, başla çalışmaya. Sürekli cocukla ilgilenmek ebe kapanmak olumsuz etkiler seni de

Evet teşekkür ederim hepinizin yorumlari çok iyi geldi. Kadın kadının bence düşmanı değildir dostudur 💜
en iyisini siz bilirsiniz tabi biz etraftan cevreden kendimizden okuduğumuzdan gördüğümüzden yorum yapıyorum. Kadın herşeyi başarabilcek bir bireydir tek yıkan şey sevgisizlik ve ilgisizliktir. Manüpüle edersinz özgüveninizi düşürürseniz zorlanırsınız. Bence değerlisiniz. Ve kendiniz için varsınız. Cocuğunuzla mutlu hayatlar dilerim. İyi akşamlar

Aslında 2 ayda bir falan bu tarz konuşmalar yapıyorum ama eşim diyor ki hangi filmi izledin sen gene
🤦‍♀️ ayrılmaz nasılsa diye önemsemiyor galiba. Bu erkekler geri zekalı. O adamın yıkılacak yuvasına ben üzülüyorum. Neden bu kadar aptallar çok merak ediyorum.
Bende boşanmış bir kadınım, boşanmanın acısını bildiğim için kimse yaşamasın evlilikler kurtulsun istiyorum.
Bizimki bi anda oldu bitti, iki tarafta aileleriyle restlesip inatlasti. Acısi hala geçmedi.

🤦‍♀️ ayrılmaz nasılsa diye önemsemiyor galiba. Bu erkekler geri zekalı. O adamın yıkılacak yuvasına ben üzülüyorum.
Ya hu bu kadın 25 yaşında,sevmek sevilmek ve bunu hissetmek,kocası ile başbaşa güzel anlar yaşamak en doğal hakkı.Neden hep kadın çabalıyor bir şeyleri düzeltmek için?Adam olan adam sevdiği insana sıkı sıkı sarılır ve bunu belli eder.Yok efendim gösteremiyorum bilmem ne,boş laflar bunlar.Eğer gerçekten seviyorsa eşine ve yuvasına sahip çıkacak,yok öyle yağma.

Merhaba herkese, ben 25 yaşında 1 cocuk annesi bir kadınım. Eşimle severek evlendik 5 yıldır evliyiz. İlk baslarda çok büyük tartışmalar yaşadık annesiyle oturduk. 2 yıldır kiradayiz ama sorunlar bitmedi. Çok yıprandım, yiprandik.. eşimden ilgi bekledim destek bekledim ama sadece maddi desteğini görüyorum. Romantizm hiç olmadı bu evlilikte. Çocuğuna karşı da ilgili değil. Ben sürekli cocugunla ilgilen diye durtuyorum ama bu durumlardan çok bunaldım. 3 aydır artık eve de gitmek istemiyorum hep bir bahane ile evden gidip geziyorum. Oturduğum yerde tanıdığım kimsede yok zaten yalnızım ama esimle daha da yalnız hissediyorum sanki bu evlilik bitmiş sinyalleri alıyorum kafamda. Sürekli bu konuları konuştum ama herhangi bir düzelme olmadı. Sürekli dedi ki ben sevgimi gösteremiyorum ben içimden seviyorum cart curt. Napcam bilmiyorum ailem yok zaten arkamda. Şuan bu şekilde ne kadar daha gider sizce bu evlilik iki arkadaşa dönüştük..
Bu evlilik hiç başlamamış ki.

X