Tüp bebek tedavisinde eş desteği

Biraz öyle sanırım . Ama ailesi çok sinsi . Çok değişik insanlar . Çok ama çok iyi gözüküp aşırı düşünceli ve anlayasli gibi davranıp alttan alttan eşime sen bizim oglumuzsun bizim ailemizin enayisisin ve önceliğin maddi manevi biziz mesajını hep ama hep veriyorlar özellikle babası . Bana sevgi gösterileri yapıyorlar sürekli ama çok samimiyetsiz olduğu için asla geçmiyor . Fakat eşim bunlarin yalan olduğunu anlamayacak kadar kör bu durumlara ...
İlk evlendigim zamanda kaynanamlara bayram için gittigim de ogluna istediği kızları anlatırdı sesimi çıkarmazdım bu bayramda gene aynı şeyi yaptı oglu için istediği kızı anlatıp kızın resmini gösterdi bende kendisine " kız güzelmiş keşke ogluna bu kızı alsaymıssın en azından bende başkası ile mutlu bir evlilik yapar eşim btcoın de batmaz bende bu denli maddi sıkıntı cekmez ve mutlu bir evlilik yaşardım kızı mı da daha huzurlu mutlu bir yuvada yetiştiririm" dedim kaynanam tepki bile veremedi çok şaşırdı evladım yanımda ya artık kimseyi umursamıyorum

Kendi ailesi biliyor . Ben kendi aileme soylemek istemedim kendini kötü hissetmesi için . Kendimce yaptığım bir duyardi aslında . Anlayana tabi ...
Kendi ailesini eşinin değerini biliyorsa sana lobini yapmayı bıraksınlar eltin ile birlikte. Ayrıca yerinde olsam spora başlardım ve detox çayı içerdim . İnanın birazda beslenmeni düzeltirsen daha sağlıklı olur herşey pozitif enerjik olursun . Ve de kim ne demiş o bunu demiş uzak durun . Eşinede çok bahsetme yuvana mutluluğuna bak . Maddi durumunda uygunsa tekrar başlarsın . Canını sıkma yalnız değilsin . Herkes bu yollardan geçiyor ve yaşadığını yaşıyor 😘 ayrıca bir doktora gittiğinde önceden tembihlemeni tercih ederim. Doktor eşine değerlerini söylesin rica et doktordan . Üstüme kaldı sorun de doktora. Gerçekten benim dpktorum yardımcı oldu bu durumda senin de olur inşallah

Sonucunuz belli oldu mu

İlk evlendigim zamanda kaynanamlara bayram için gittigim de ogluna istediği kızları anlatırdı sesimi çıkarmazdım bu bayramda gene aynı şeyi yaptı oglu için istediği kızı anlatıp kızın resmini gösterdi bende kendisine " kız güzelmiş keşke ogluna bu kızı alsaymıssın en azından bende başkası ile mutlu bir evlilik yapar eşim btcoın de batmaz bende bu denli maddi sıkıntı cekmez ve mutlu bir evlilik yaşardım kızı mı da daha huzurlu mutlu bir yuvada yetiştiririm" dedim kaynanam tepki bile veremedi çok şaşırdı evladım yanımda ya artık kimseyi umursamıyorum
Banada çok fazla yapıldı bunlar kayinbabam bile sürekli eşimin eski sevgilileriden geçmişte ne kadar hızlı olduğundan bahsederdi . Birgün çok üzerime geldiler ve ben o kadar ağladım o kadar ağladım ki. Onlara ben gurursuz bir insan değilim benim yüzüm kalmadı bunları dinlemeye siz nasıl hala devam edebiliyorsunuz dedim benim ailem eşime böyle yersiz şakalar yapmıyorlar siz neden yapıyorsunuz bana dedim . Onlarda senin hesap birdaha yapmadılar o an da çok canları sıkıldı tepki vermemi beklemiyorlardi ... Çok ilginç benim 3 tane abim var ve annem babam yengelerime asla böyle şeyler yapmazlar kendi kizlarindan ayirmazlar bu insanlar neden boyleler anlamıyorum ve inanın kendimi övmek ya da abartmak için asla söylemiyorum . Eşimin ailesine karşı çok saygılı ve elimden gelen herşeyi fazlasıyla yapan bir insanım . Eltim elini hicbirseye sürmez onları somurur her lafi da söyler sürekli menunuyetsizdir ama çok çok daha kıymetli benden

Kendi ailesini eşinin değerini biliyorsa sana lobini yapmayı bıraksınlar eltin ile birlikte. Ayrıca yerinde olsam spora başlardım ve detox çayı içerdim . İnanın birazda beslenmeni düzeltirsen daha sağlıklı olur herşey pozitif enerjik olursun . Ve de kim ne demiş o bunu demiş uzak durun . Eşinede çok bahsetme yuvana mutluluğuna bak . Maddi durumunda uygunsa tekrar başlarsın . Canını sıkma yalnız değilsin . Herkes bu yollardan geçiyor ve yaşadığını yaşıyor 😘 ayrıca bir doktora gittiğinde önceden tembihlemeni tercih ederim. Doktor eşine değerlerini söylesin rica et doktordan . Üstüme kaldı sorun de doktora. Gerçekten benim dpktorum yardımcı oldu bu durumda senin de olur inşallah
Teşekkür ederim . Söylemiştim Doktoruma ve o kadar iyi bir doktorum var ki kendisi çok kıymetli benim için . Eşime de direk sizin sonuclariniz yüzünden tüp bebekliksiniz demişti . Yalanda değil olanı söylemişti . Şimdi elhamdülillah pozitif sonuç aldım ama daha çok yeni yarın tekrar tahlilim var inşallah değerim iyice yükselmiştir . Valla kafam atmak üzere zaten . Sanırım ben kötü patlayacam herkese . Bu surecimdeykende çok fazla üzerime gelemezler. Aslında aileme söylesem gelip çok güzel uyarı çekerler fakat ben bunu yapmak istemiyorum .

Eş desteği hayatın büyün döneminde önemli sadece bu dönem için değil tavı kı streslı yorucu başta benim eşimde gitmek test vermek vs istemedi ikna edildikten alıştıktan sonra kendi gıttı hep erkekler doktor konusunda daha sonradan geliyor gitmek test vermek vs ıstemıyolar ama bır sorun varsa bence bu çiftin problemı kısının degıl mesela benim esımde sıkıntı yok benim yumurta kalıtem ve sayım kötü hiçbir zaman demedi senin yüzünden vs olmuyor diye Allah nasıp ederse olur olmazsa bırlıkte yaslanırız dedi bıraz tevekkul etmek gerek şu dönemde sadece ölüme çare yok her şeye çare var Allah ol derse olur yasınız daha çok genç benden 8 yaş kucucksunuz tabi kı her kadın bebek ıster ıstemez mı sadece bıraz zaman verin kendınıze esınıze yanı bırde tecrübemden kaynaklı söyleyim erkekler hıc sevmez aılesıne annesıne laf edılmesını konuşulmasını bende evlılıgım ılk zamanları cayıp kavga ederdik esımle suanda huyunu bıldıgım için bır şey diyecek olsam da mesela dedınız ya babası amelıyat olacakmış bizde kalmak ıstıyor vs dıye güzellıkle hayatım biliyorsun tedavıye basladk transfer oldum suan çok hassas bir dönem dıyop gecıstırın tatlılıkla kavga etmeden onanın erkekler çocuk gıbı bır de tanıyorsanız eşinizi yonlendırmesı kandırması çok kolay oluyor 😄
eşimin huyunu suyunu çok iyi biliyorum . Onu çok iyi tanıyorum . Ama kendisi bana gelince inanılmaz zeki ve asla kandirilmasi kolay olmayan birine dönüşüyor . Asla yemiyor hiç birşeyi o ne derse o . Ben kendi fikrimi ancak diretirsem ya da sürekli tatlı dille anlattiktan sonra günün sonunda tartışıp kavga edersek birşeyler oluyor . Yüksek yasiyoruz çoğu şeyi malesef . Bunun sebebi de eşimin ailenisin ataerkilligi sadece erkeğin sözü geçer olarak empoze ettikleri için bana karşı karakteri böyle oluyor . Ben başa cikiyorum butun bunlarla sakın mizacli biri değilim. Ya da şöyle soyliyim tam bir yay burcuyum . İnancimin emrittigi şekilde seviyemi düşürmeden birçok şeyin üstesinden geliyorum . Fakat buna mecbur kalmak beni yoruyor . Neden diyorum yani neden yaşanıyor bunlar . Çok net bir insan olmama ragmen ki çogu konuda makulumdur da . Tüm bunlara rağmen anlaşılmamak ya da ikinci plana atılmak neden . Aile kavramını ben eşimden yaşça çok küçük olmama rağmen (eşim benden 7 yaş büyük ) bu denli benimsemisken onun hala 5 yaşında ki çocuk gibi anne babasından kopamamasini anliyamiyorum .. Allah hidayet versin artık ne bileyim . Büyük konusmicam ama ben çocuklarıma bunu yapmamak için elimden geleni yapacağım . İleride gelinim olur damadım olur bilemem ama beddua etsin istemem duayla hayırla ansin beni ....

Teşekkür ederim . Söylemiştim Doktoruma ve o kadar iyi bir doktorum var ki kendisi çok kıymetli benim için . Eşime de direk sizin sonuclariniz yüzünden tüp bebekliksiniz demişti . Yalanda değil olanı söylemişti . Şimdi elhamdülillah pozitif sonuç aldım ama daha çok yeni yarın tekrar tahlilim var inşallah değerim iyice yükselmiştir . Valla kafam atmak üzere zaten . Sanırım ben kötü patlayacam herkese . Bu surecimdeykende çok fazla üzerime gelemezler. Aslında aileme söylesem gelip çok güzel uyarı çekerler fakat ben bunu yapmak istemiyorum .
Ya çok sevindim adına. İnşallah artarak ilerler . Eğer gebeysen kimseye patlama canım . Biraz bekle büyüsün değerin artsın o zaman söyle . Herkes haddini bilir kendiliğinden kapak olurlar

X