eşinde sperm hareketsizliği sorunu olupta hamile kalan varmı?

adetime iki gün kaldı cnm çok heycanlıyımya.bilemiyorumki ne olacak umutlanmakta istemiyorum bir yanımda umutla bekle diyo karışığım yani allahtan hayırlısı

amin canım inşallah bebişin seninledir:)banda yaz muhakkak pozitif bişeyler olursa:)

cbn ne yazakki ttutmadı.kısmet 2.ye artık

canım inşallah gelecek ay olur bozma moralini sağlıkla olsun gerisi boş ne yapalım .benmde kayınvalideyle görümcem densizlik ettiler telde tedavini oldunmu sen diyo direk bana ne biliyosun bende bişey olduğunu şeytanlarndn bulsunlar ne diyim .bizim 11 ay oldu deneyeli...:KK5:

DEMİR DİKENİ= ERKEKTE SPERM SAYISI VE HAREKETLİLİK ARTIRILMASI İÇİN...

KADINLARDA İSE; YUMURTLAMA PROBLEMİNE KARŞI ...

SPERM HAREKET ARTIRICI: 50 gr. Keten tohumu/ 100 gr. Arısütü poleni/ 250 gr. Bal

Güzelce karıştırılır,sabah - akşam ikişer tatlı kaşığı yenir...

--Ayrıca Keçiboynuzu pekmezi sabah - akşam ikişer kaşık yenir--

ERKEK S.AZLIĞINDA DÜZENLİ KULLANILDIĞINDA ARTIRICI BAZI KÜRLER...

100 gr. Zerdeçal/ 100 gr. Zencefil/ 50 gr. Karabiber

Bunları kavonozda karıştır.Hergün 1 bardak ılık SÜTe, 1 tatlı kaşığı bu karışımdan ekleyip
içinede bal veya şeker ilave ederek düzenli bir şekilde tüketilir...

bu uygulama sayesinde bir kişi 2 ay sonra hamile kalmış...

okuduktan sonra kendim eşiem uyguladım.. yaklaşık 5-6 ay kadar istemeyince bırakıyorduk sonra tekrar başlıyorduk,tadı baya acı oluyor... ama eşimde çok etkili oldu exra ise o kış hiç hasta olmadı ne grip nede bademcik

=keçi boynuzu kürü=

yararı;hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı vede erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı...

Hazılanışı: Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6-7 adet
(taze kırık olmayan kurtlu delik bir yılı geçmiş olmayan) keçi boynuzunu önce yıkayıp
sonra küçük küçük kırıp suya atınız . Ağzı kapalı olarak hafif bir ateşte 3.dk kaynatınız. Kayanama
süresini tamamlayınca ocağın altını kapatınız ve 20 dk. Dinlendiriniz.

Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboy. Parçalarını tencereden çıkarınız.
Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz.

Bu uygulamayı bir hafta boyunca hergün itina ile devam ediniz...

Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken 1 su bar. Içiniz.
Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız...

((( ayrıca bu bayanlarda yumurta kalitesini artırmadada çok etkili )))

canım inşallah gelecek ay olur bozma moralini sağlıkla olsun gerisi boş ne yapalım .benmde kayınvalideyle görümcem densizlik ettiler telde tedavini oldunmu sen diyo direk bana ne biliyosun bende bişey olduğunu şeytanlarndn bulsunlar ne diyim .bizim 11 ay oldu deneyeli...:KK5:

sağol cnm desteğin için.insan ister istemez üzülüyor ama her şeyinde bir vakti var derler kısmet.2. ye artık.insanların laflarınada aldırma boşver sen neyin ne olduğunu biliyorsunya o sana yeter.eşim benim 1 ay boyunca arı sütlü ballı karışım içti aktardan aldı 100 liraya aldık ve keçi boynuzu pekmezi aldık oda 20 lira beraber içti günde 2 sefer aç karnına 1 ayda sperm sayısı 3 milyon arttı haretliliğinide arttırdı bilginiz olsun

sağol cnm desteğin için.insan ister istemez üzülüyor ama her şeyinde bir vakti var derler kısmet.2. ye artık.insanların laflarınada aldırma boşver sen neyin ne olduğunu biliyorsunya o sana yeter.eşim benim 1 ay boyunca arı sütlü ballı karışım içti aktardan aldı 100 liraya aldık ve keçi boynuzu pekmezi aldık oda 20 lira beraber içti günde 2 sefer aç karnına 1 ayda sperm sayısı 3 milyon arttı haretliliğinide arttırdı bilginiz olsun

teşekkür ederim canım annnem türkiyeden bişeyler yapıp göndercek inşallah bunlarda vardır içinde :)hakkımıza hayırlısı artık can sıkmak yok yola devam:)

teşekkür ederim canım annnem türkiyeden bişeyler yapıp göndercek inşallah bunlarda vardır içinde :)hakkımıza hayırlısı artık can sıkmak yok yola devam:)

amin cnm.allah hayırlısını versin bizlere tek sıkıntımız bu olsun.sağlıklıyızya çok şükür herşeyin vakti saati vardır.hepimizin için hayırlısı inş

kızlar c.tesi günü 2.aşılamam var dua edin hepinizi öptüm

yasmin naptın canım nolur hamileyim de, ben henüz hamile değilim.kürlere ilaçlara devam .ne zamandr girmiyodum bu topiğe yeni gördüm mesajı inşAllah tutunmuştur sana bebişin

evt cnm hamileyim 6 haftalık henüz.kesemi gördüm 5 haftalıkken inş bebeğimide bu hafta görücem dua edin cnmlarım.bu sayfaya giriyorum ama yoksunuz hiç

evt cnm hamileyim 6 haftalık henüz.kesemi gördüm 5 haftalıkken inş bebeğimide bu hafta görücem dua edin cnmlarım.bu sayfaya giriyorum ama yoksunuz hiç

slm tatlım çok sevindim :)çok güzel ya nasıl bi duygu Allahım banada nasip etsin ya neler yaptın sen cnm anlatırmısın bana da yol göstermek açısında aşılama da oldu dimi bebiş şimdi 3 aylık herhalde ya maşallah cnm size:nazar:nasıl öğrendin cnm belirtilerin oldumu?aşılamalrın arası ne kadar sürdü bende ki kist için dr ameliyat dedi 29 haziran ameliyat günm dua et banada lütfen cnm sen hamilesin bana da dua et cnm ,kabul olur inşAllah banada nasip olsun eşimn ileri hızlı %8den % 28 e çıktı cnm ialç ve kürlerle inşAllah düzelir daha da morfoloji %11 den %31 e çıktı :nazar:ama tık yok şimdilik bu ay ümitlendim bu seferde benm kistler büyüdü.Rabbim hayır etsin sonumuzu

Merhaba, 1,5 yıllık evliyim ve 3 aydır bebek düşünüyoruz 32 yaşındayım sıkıntı varsa bilelim diye muayene olalım dedik bende 5 miyom ve rahimde küçük yara çıktı tahlil sonucum 10 gün sonra gelecek, ciddi sıkıntı yoksa bunlar gebeliğe engel değil fakat eşim de sperm hareketliliği düşük çıktı :KK43: ille de iğne vs şart mı? tmm olalım sıkıntı değil de öğrenmek istediğim yavaşlık olduğu halde hamile kalma şansı yok mu acaba ? yani kesinlikle hız yavaşsa gebelik olmaz mı? Bilgilendirirseniz sevinirim sevgiler

efesude
canım bizde 1.5 yıl oldu bebek isteyeli de 10 ay oldu bu ayda regil olursam yani 4 gün sonra 11 ay olcak ,bizde yeni yaptırdık testi %90 sperm hareketsizliği çıktı sonuç böyle hakkımıza hayırlısı inşallah...amin

canım ya hakkımızda hayırlısı tabi,bizde 1 yıldır istiyoruz,% 70 hareketsizlik var doktor aşılama diyo ama bakalım napcaz,allah yardımcımız olsun canım.[/QUOTE]
merhaba durumunuz nedir acaba bzmde hareketszlk sorunu var bebeğnz oldumu

Mrb bende ingilteredym 1.5 senelj evlyz ama kagit ustunde 2.5 senelik . Vize icin nisanlyken evlendk. Neyse esimde sperm hareketszlgi cikti. Detaylari doktorla konusmaya gidicz simdi. Hani diyorlt ya 2 sene den snra tedaviyr baslyrlr diye. Bzm bebek isteyeli 2 sene olmadi ama kagita gore 2 senelk evlyz. 2 senedir istyrz olmyo desekte direk tedavi baslatsalar mi ki?? Bilemedim ben ? Sizce napayim?? Hem bu asilama vs hic blmyrm

merhaba arkadaslar yasim 39 2.5 yillik evliyim hic korunmadik dun esime sperm testi yaptirdik hareketsiz %75 ve kivrilarak ilerleme ve yavas hareket dendi. cok moralim bozuk. bende de prolaktin hormonu 35.35 cikti bilgisi olan var mi

X