Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

• İkiside suçlu

OY: 410 75,1%
  • erkek suçlu

OY: 110 20,1%
  • bayan suçlu

OY: 26 4,8%

• Ankete Katılan
    546
kimse suçlu değil bana göre...
yani böyle bir durumda suçlu aramam ben..
hayat...
siz sadece böyle birşeyle karşılaştığınızda ne yapacağınızdan sorumlusunuz...
bundan ötesi hayattır...
bakış açısını biraz genişlettiğinizde,
eşini aldatan adamında, evli erkekler beraber olan kadınında, aldatıldığını bile bile o adamla evli olan kadınında aynı zincirin halkası olduğunu görürsünüz çünkü...

Son düzenleme:
Tabiki iki taraf da suçlu ama suçun en büyüğü erkekte. Evinde seni seven, seni bekleyen bir kadın var ise nasıl başkasına bakar gözlerin. Eger sevmiyorsa da açsın davayı boşansın. :KK47:

Birine ilk görüşte aşık olmak gibi birşey hiç kimsede söz konusu değildir aşk diye nitelendirdiği şeyin adı hoşlanmadır, hoşlanmanın aşk ve ya sevgi evresine geçebilmesi için iki kişinin yakınlaşması gerekir. Eşi olduğunu bilerek yakınlaşmayı sürdürüyorsa diğeri de karşısındakinin evli olduğunu bildiği halde hala yakınlığı sürdürüyorsa, duygularına gem vuramıyorlarsa her ikiside suçludur, zayıftır ve kötüdür.

Bence erkek suçlu.Benim sevdiğim,değer verdiğim,aynı yastığa baş
koyduğum,güldüğüm,ağladığım,herşeyim bildiğim bana bunu yapıyorsa
başkasında suç bulmam ben.Suçlu bana bu acıyı yaşatandır.Kalbimi kırandır.

Dışarıdaki kadın, o adamın evinin içini bilmez. Bilmek de istemeyebilir, hatta belki bilse de umursamaz. Ama adam, her akşam kapıyı kendisine açan karısının gözlerine bakar, hatta gözünün içine bakan o kadınla birlikte dünyaya getirdiği çocuklarının başını yasak ilişki yaşadığı kadına dokunduğu ellerle okşar. Bu bana her şeyden daha adice geliyor... :KK19:

al birini vur ötekine...

adam suçsuz deseeek, kocamız bizi aldatsa (Allah korusun) ayy pis kadın kocamı ayartmış, benim kocam sütten çıkmış ak kaşık DEMEYİZ...
kadın suçsuz ne bilsin adamın oyununa gelmiştir desek (adam evli olduğunu gizlemediği sürece) kadın da ev üzerine ev kurmaya çalıştığı için midesizdir yine suçludur...

eşini aldatan erkek ne kadar suçluysa buna izin veren diğer kadın erkekten 2 misli fazla suçludur
kadının en büyük düşmanı gene kadındır
kız basit olmasa izin vermese kocalarımız bizi kimle aldatacak onurlu olsa kadın erkek bu haltı kimle yiyecek
ve kocalarımız bizi böyle basit kadınlar yüzünden aldatıyor
tek eşli olmaktan sıkılıyorlar değişiklik olsun macera olsun farklı deneyimim olsun arkadaşlarına anlatacağı malzeme olsun diye basit kadınları kullanıyorlar ve eşleri öğrenecek evlilikleri bozulacak diyede ödleri kopuyor evdeyken arayamıyor msj çekemiyor ve evli erkekle ilişki yaşayan kadın kendini hiçe sayıyor ayaklar altına alıyor ve tüm kadınların ismini lekeliyor
ne acıdır ki bu basit insanlardan piyasa kaynıyor

[evet erkekler evli oldugunu saklıyor kadını kendine aşık ediyor...aşkının peşinden koşan kadın suçlu oluyor

...birde adam paralı diye evli olduğuna bakmayanlar var ki bence onlar ile bunları ayırmak lazım...

yanılıyorsun maalesef kadın adamın evli olduğunu bilmiyor olurmu eve geçiyorum arama adam evdeki karısını kaybetmekten korkmasa bunu demez oda salak bu durumdayken aramıyor sadece adamın dışarda olduğu iş saatlerinde kendini kullandırıyosa yapacak bişi yok bile bile lades diyolar ne için para için kendilerini pazarlıyolar onursuzlar

hatanin en büyüyü erkekde!

evlisin gözün disaridaysa evlenmiceksin!

eyer diyer kadin biliyorsa evli oldugunu (genelde bekarim derler ya) ozaman ikisine hatali tabiyki.

İkiside suçlu ama yüzde verecek olursa %60 erkek suçludur derim. Bunun mazereti olmaz fakat kadınlar erkeklere oranla çok daha duygusal. Erkekler kendi egosunu tatmin etmek içni, yeni heyecanlar aramak için eşini aldatıyor. Kadınlar ise aşık oluyor yanlış olduğunu bile bile vazgeçemiyor

Kesinlikle ikiside suclu erkekler icin hava hos kadinlarda uzak dursun evli erkeklerden akilli akli basinda bir kadin evli erkege falan asik olmaz

Kesinlikle erkek suçlu. Kadın adamın evli olduğunu bilip veya bilmeden (hiç önemli değil) erkeği kazanmaya baştan çıkartmaya çalışsa bile erkek evli olduğunu asla unutmamalı ve ona göre hareket etmelidir. Evliliği kaldıramayacaksa evlenmesin zaten.

İkisi de suçlu. Kadın baştan çıkartıyor. Erkek balıklama atlıyor. Alan razı veren razı. Olan namusuyla oturup, gözü kocasından başka kimseyi görmeyen eşe oluyor. Allah ıslah etsin..

X