Eşinin anne ve kardeşine aşırı düşkünlüğünden boşanan var mı?

kardelenlerinsesi01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
113
43
İyi haftasonları kk. Geçen hafta bir konu açmıştım sizleri dinledim ve memlekete 3 saat uzaklıkta olan şehire atandım. Ama o günden beri varolan problemler biraz dahada büyüdü. Öncelikle eşim buraya atandığım için kin kustu. Babası öldüğü için annesininde kocası olduğunu o evin ve annesinin büyün ihtiyaçlarını onun karşılaması gerektiğini bağırarak anlattı. Bende hamileyim bu süreçte en iyisi senin yanında olmamdı dedim. Babası zamanında annesinin saçını okşamamış,hep dövmüş ,gezdirmemiş gün yüzü göstermemiş bu yüzden benim bu hayattaki önceliğim annem diyor. Kendimden bile önde gelir diyor. Memlekete gidince eşim beni anneme bıraktıktan sonra hiç aramıyor gitme vaktine kadar. Ama bakıyorum annesini yemeğe çıkarıyor, hediyeler alıyor evinin alışverişini yapıyor beraber mutlu storyler atıyorlar.Mesela bu haftasonu geldik benim kuaför ve bazı yerlerde randevum vardı. Bana sen işlerini kendin hallet ben annemin işlerini hallederim anca dedi. Bende otobüse böyle karnın burnunda binmek istemediğimi söyledim oralı bile olmadı. Bu konuyu kayınvalide ile konuştum. Kocam varkende oğlum benim kocamdı. Tabiki bana bakıcak benim geçimimi sağlayacak bir tane annesi var dedi ve bu durumdan memnun oldu sende bir oğlan doğur inşallah dedi. Hafta içi eşim işe gidiyor akşam gelip tv izliyor uyuyakalıyor. Haftasonu he rhaftasonu istisnasız memlekete geliyoruz ve ayrı takılmaya başlıyoruz üstelik hamileyim ve çok bunaldım. Her haftasonu gitmeyelim biraz gezelim birbirimize vakit ayıralım diyorum annemi memnun etmem lazım diyip gidiyoruz. Evet neler tavsiye edersiniz?

İyi haftasonları kk. Geçen hafta bir konu açmıştım sizleri dinledim ve memlekete 3 saat uzaklıkta olan şehire atandım. Ama o günden beri varolan problemler biraz dahada büyüdü. Öncelikle eşim buraya atandığım için kin kustu. Babası öldüğü için annesininde kocası olduğunu o evin ve annesinin büyün ihtiyaçlarını onun karşılaması gerektiğini bağırarak anlattı. Bende hamileyim bu süreçte en iyisi senin yanında olmamdı dedim. Babası zamanında annesinin saçını okşamamış,hep dövmüş ,gezdirmemiş gün yüzü göstermemiş bu yüzden benim bu hayattaki önceliğim annem diyor. Kendimden bile önde gelir diyor. Memlekete gidince eşim beni anneme bıraktıktan sonra hiç aramıyor gitme vaktine kadar. Ama bakıyorum annesini yemeğe çıkarıyor, hediyeler alıyor evinin alışverişini yapıyor beraber mutlu storyler atıyorlar.Mesela bu haftasonu geldik benim kuaför ve bazı yerlerde randevum vardı. Bana sen işlerini kendin hallet ben annemin işlerini hallederim anca dedi. Bende otobüse böyle karnın burnunda binmek istemediğimi söyledim oralı bile olmadı. Bu konuyu kayınvalide ile konuştum. Kocam varkende oğlum benim kocamdı. Tabiki bana bakıcak benim geçimimi sağlayacak bir tane annesi var dedi ve bu durumdan memnun oldu sende bir oğlan doğur inşallah dedi. Hafta içi eşim işe gidiyor akşam gelip tv izliyor uyuyakalıyor. Haftasonu he rhaftasonu istisnasız memlekete geliyoruz ve ayrı takılmaya başlıyoruz üstelik hamileyim ve çok bunaldım. Her haftasonu gitmeyelim biraz gezelim birbirimize vakit ayıralım diyorum annemi memnun etmem lazım diyip gidiyoruz. Evet neler tavsiye edersiniz?
Valla eşinizin düşüncesi tavsiye ile düzelmez ki ne yapsanız biz ne desek boş 🤷🏻‍♀️
Adamın mutlak doğrusu o, normal karşılıyor ve maalesef hamilesiniz
Şapkayı önünüze alıp düşüneceksiniz

Tavsiyem bu adamdan çocuk yapma ,boşan kendini kurtar olurdu ama çocuk var.....
Yinede geç değil kaç kurtul asla ama asla düzeleceğini düşünme ,anne oğul hastalıklı bir ilişki içinde kopmaları, yanlışı fark etmeleri mümkün değil.
Eğer en başında anlayıp evlenince düzelir diye goz yumduysaniz kendi başınızı bile bile yakmışsiniz. Geçmiş olsun😔😔😔😔

Babası öldüğü için annesininde kocası olduğunu o evin ve annesinin büyün ihtiyaçlarını onun karşılaması gerektiğini bağırarak anlattı.

Bu ne terbiyesizlik ya babasi öldü diye koca mi olmuş annesine pis. Ben konunuzun tamamini okuyamadim şu cumleyi görünce, okuyacagim.
Bu laflari ettiktten sonra evli kalinmaz.

Tavsiyem bu adamdan çocuk yapma ,boşan kendini kurtar olurdu ama çocuk var.....
Yinede geç değil kaç kurtul asla ama asla düzeleceğini düşünme ,anne oğul hastalıklı bir ilişki içinde kopmaları, yanlışı fark etmeleri mümkün değil.
Eğer en başında anlayıp evlenince düzelir diye goz yumduysaniz kendi başınızı bile bile yakmışsiniz. Geçmiş olsun😔😔😔😔
Evlendiğimizde böyle değildi aslında minik minik sinyallerini veriyordu. Balayında hergün aramıştı annesini, benim ailem mesajıma bile cevap vermezken. Sonraları yavaş yavaş arttı şehir değiştirince nirvanaya ulaştı

Kin kusan adam için tavsiye mi istiyorsun?

Bu hale bi günde gelmedi bu adam. Niye çocuk yapıyosunuz? Nasıl normal gibi devam edebiliyosunuz hayatınıza? Ben anlamıyorum.
Merhaba aslında korunarak hamile kaldım henüz planımda yoktu birde ilk evlendiğimiZde bu kadar fazla değildi şehir değiştirince annesine olan hastalıklı bağı çok arttı kendini böyle annesine karşı suçlu hissetmeye başladı.

Merhaba aslında korunarak hamile kaldım henüz planımda yoktu birde ilk evlendiğimiZde bu kadar fazla değildi şehir değiştirince annesine olan hastalıklı bağı çok arttı kendini böyle annesine karşı suçlu hissetmeye başladı.
Korunma yönteminizi de açıklayın lütfen hamile kalmak istemeyen arkadaşlar ona göre önlemlerini sıkılaştırsın.

Boşanıyoruz deyin. Düzelmek isterse düzelir. Istemezse boşanırsınız.

Annesinin oğlum benim kocam demesi çok iğrenç değil mi ya?
Evet oğlun böyle diyor dedim dopru diyor ama kocam varkende oğlum bana kocalık yaptı,kocam anasıgilden gelmezdi dedi aynı kendi kocası gibi bir adam büyütmüş banada oğlan doğur iniallah diye tavsiye verdi.

Ben annemin de kocasıyım sözü de çok iğrenç bi ifade. Resmen duygusal ensest. Ayrıca bu hayatta herkes kendi hayatından sorumludur. Kimse kimsenin ihtiyaçlarını gidermek mecburiyetinde değil. Devlet bile yaşlılara bakıyor. Aylık veriyor evde bakım hizmeti veriyor. Ama kimse kimsenin kuklası değil. Yani kısacası insanlar kendi hayatlarının sorumluluğunu almıyor ve böylece diğer insanların hayatını mahvediyorlar. Geline zaten hiç saygıları yok.

Anamın kocasıyım/ o benim kocam ne kadar iğrenç bir zihniyet ya 🙄 böyle biriyle mutlu evlilik devam ettiremezsiniz. İnsan ihmal edilip duygusal zorbalık görmek için evlenmiyor. Annesini tabii ki ihmal etmemeli ama bu çok iğrenç, hastalıklı bir düşünce. Ayrılmak isterseniz haklısınız ve bu kapı gibi bir boşanma sebebi.

Evet oğlun böyle diyor dedim dopru diyor ama kocam varkende oğlum bana kocalık yaptı,kocam anasıgilden gelmezdi dedi aynı kendi kocası gibi bir adam büyütmüş banada oğlan doğur iniallah diye tavsiye verdi.
Kayınvalideniz hasta.eee oğlu da bunu normal bulduğu için hasta.bunlardan olmaz.kocan sadece ailesine düşkün değil ki bildiğin kötü.

Bu kocalık mertebesi nasıl bir şeymiş acaba?
İnsan çocuğuna kocam der mi çüş.
Pipi meraklısı kadınların iğrenç hastalıklı fantezileri.
Pipi doğurunca göğsü kabaran, kocasının yerini alsın diye memeden kesmeyen hasta mahluklar.

X