Eşinin gözü dışarda mi

Yazdiklariniz belirsiz belki size gıcık oldu hani surekli soylendiniz inadina yapıyor olabilir konuda anlaşılmıyor çünkü bariz birşey yok gibi.Burda oturduğum yerde kadınlarda süzüyor sizin tabirinizle onu yazmiyim onlar benden hoşlanmıyor ama bence bazı insanlar gözünü dikip bakmanın ayıp ve görgüsüzlük olduğu ayrimini ogrenememis küçükken ailesinden var böyleleri.O kullandığınız tabirler eşinizle aranızdaki saygıyı bitirir nacizane...Umarım anlarsınız yorumumu bazı konu sahipleri gibi kadın olarak anlayış fırçası çekmezsiniz 😂Disardaysada gözü çıksın ne diyim

Ben adama direkt bir iftira yapıştıramam şu kadarcık konuyla. At gözlüğüyle bön bön önüne mi baksın? Senin konuların genel olarak acaip olduğundan (kedi bana saldırdı ısırdı mı tırmaladı mı anlamadım gibi) bu konuda da kendini ifade edemediğinden ortada bir şey olduğunu sanmıyorum.

1.dikkat çekecek kadar mı inceliyor etraftakileri?
2.telefonunda bu tarz uygulamalar var mı?
3.arama geçmişinde bu tarz şeyler fark ettiniz mi?
4.herhangi biriyle konuşma mesaj vs şahit oldunuz mu?

sadece anlattıklarınızdan ben bir şey çıkaramadım, biraz daha gözlemleyin bari :rolleyes:

Ben şöyle kendimden örnek vereyim benim eski eşim evlendiğim ilk günlerde aşırı sağa sola bakardı . Araba kullanırken , yemek yemeye gittiğimizde . Ve baktığı her noktada bir kadın muhakkak olurdu . Ben çok kıskanç bir insan olmamama rağmen bu durum beni çok rahatsız ediyordu . Sahile gitsek kendi tarafının camını muhakkak sonuna kadar indirir benim açmama müsade etmezdi … Sebebi erkekler varmış . Peki kendi neden açıyordu ? Eğer bir kadın rahatsız oluyorsa cidden altından bir şey çıkıyor ya . Kimse durduk yere böyle hissetmiyor .

ben hep etrafıma bakan biriyim ama kasıtlı değil hep bakarım ama kimseyi görmem.
eşim nişanlıyken senin gözlerin hep bir yerlerde derdi aama aslında boş bakardım. kuruntu ve olmayan bişeyi göze sokmak çok saçma bir hareket.

Hicbirseyini

Aynen oda çok inceliyor bakıyor araba kullanırken bir yerde otururken abaza msn diyorum ne alaka dedi
😂😂 Kız ne diyon sen? Adam normal karşıdan gelene bakar, arabada veya yürürken farketmez yani...

Bir cafede restoranda otururken falan yan masaya biri gelse bakarım, eşim de bakar ama herkes de olan bişey değil mi?

Yada yan masada yüksek sesle konuşma olursa gülüşmeler olursa da döner bakarım. Eşim de aynı şekilde. Bunu bilerek yapmayız o an refleks olarak.

Arabada giderken tanıdık birini kaldırımda yürürken görürüm yada benzetirim döner döner bakarım. Sizin şu yorumunuza göre eşimde ben de ağır ABAZAYIZ 😜

Konuları şöyle anlatmadan tek soru sorup bütün uyeleri kanser edene kadar anlatmayan konular banlanmali.ilk sayfada neden yazmadiniz tek tek sayfaları mi okuyacak herkes?

Ya hiçbir kadın durduk yere kuruntu yapmıyor. Hissettiğiniz birsey var demek ki.
Ama bu iş boule olmaz.emin olmalısınız.cunku üste çıkar. Yapacağınız şey şu, esinizi gözlemlemek.. gerekirse telefon karıştırın.belki buna burada kizacaklar. Ben de hoşlanmam telefon karistirilmasindan başkasının telefonunu karıştırmaktan .hosbjirsey değil.ama başka şüphelerniz varsa daha fazla kandırılmamak için bu yapılabilir. Durduk yere değil yani.bu sayede insanlar aldatildiklarini öğreniyorlar.bosanma davasında hakliliklarini ispatlayabiliyorlar.

Eşinizi iyi gözlemleyin. Kadınlarla flört ediyor mu? Elinize birsey geçtiğinde, eşinizle konusun.suanda ne söyleseniz inkar eder.

Ben herzaman güvenmek taraftarıyım.esine sevgilisine güvenmeli İnsan.ama bazen karşımızdaki insan bize güven vermiyor hakikaten guvenilmeyecek bir insan oluyor. Biznkdndimizi sucluyoruz, kıskanç miyim neden sorun çıkarıyorum diye.. Bu durumda karşı taraf da güven vermeye çalışmalı

İki taraf da adım atmalı yani..Ne sadece boş yere suçlamak.ne de eş şüphe ettiğini söylediğinde aşırı tepki vererek manipule etmek

Ben şöyle kendimden örnek vereyim benim eski eşim evlendiğim ilk günlerde aşırı sağa sola bakardı . Araba kullanırken , yemek yemeye gittiğimizde . Ve baktığı her noktada bir kadın muhakkak olurdu . Ben çok kıskanç bir insan olmamama rağmen bu durum beni çok rahatsız ediyordu . Sahile gitsek kendi tarafının camını muhakkak sonuna kadar indirir benim açmama müsade etmezdi … Sebebi erkekler varmış . Peki kendi neden açıyordu ? Eğer bir kadın rahatsız oluyorsa cidden altından bir şey çıkıyor ya . Kimse durduk yere böyle hissetmiyor .
aynen bende yaşıyordum eski eşimde.ve bende kıskanç olmadığım halde rahatsız oluyordum,sonuç olarak beni aldattı dkgjdkjgdjgj

Hanımlar eşimin gözü dışarda mi değil mi anlayamıyorum kafayı yemek üzereyim gözü dışarda olan erkek nasıl anlaşılır neler yapar 😞😞
Ee ben etrafa bakarım incelerim gözü dışarda mı oluyorum kadın halimle? 😂 eşin ne yaptın yere bakıp yürüsün mü istiyorsun? Bir şeyi yakaladıysanız demek ki güveniz yok.

Hanımlar eşimin gözü dışarda mi değil mi anlayamıyorum kafayı yemek üzereyim gözü dışarda olan erkek nasıl anlaşılır neler yapar 😞😞

Gozu disarida olan erkek normal bir insan gibi sokakta gozu acik gezer. Gozu disarida olmayan erkek iste,caddede,yolun karsisina gecerken falan gozlerini asla acmaz. Uyuyormus gibi gozleri daima kapali olur.

X