Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

flocke

topiclerin güzin ablası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
6.333
817
ister görücü usulü olsun,ister tanışarak.nostaljik anlara bağlandığımızda hoş bir tebessüm konar yüzümüze...hele ki o ilk görüşmelerde,buluşmaya son yarım saat/bir saat kalaki hallerimiz.o,tamamen harika görünmek için çabalarımız ve onun yanında su gibi akan zaman...ama bir de hiç hesaplanmayan,kontrol dışı olan anlar vardır ki,bunu o an 'aha dünyanın sonu geldi işte!'dediğimiz,ve şu an o rezil olduğumuz ana gülebildiğimiz nahoş durum.işte arkadaşlar benim merak ettiğim de tam o andır.eşinize ilk nasıl rezil oldunuz,bu durumu nasıl toparladınız ya da toparlamaya gayret ettiniz?konuyu açan benim o halde ilk rezil olduğum anı ilk ben anlatayım:
90'lı yılların sonunda cep tel. bilinirdi ama öyle herkeste olmazdı.olanarda da zaten 'çeksin' diye masa üstüne koyarlardı cafe gibi yerlerde-ki bu bazıları için ucuz hava atma yöntemi olurdu.neyse...eşimle tanışalı henüz 1-2hafta olmuş ve bu buluşma hala önemli sayılanlardandı.1saat kala buşumaya,asi saçlarımı yatıştırmış, kıyafet seçilmiş,ozon tabakasını delecek kadar parfüm sıkılmış,makyaj 4 kere yenilenmişti.ayna karşısında gereken bakış ve gülümseme provaları yapıldıktan sonra büyük bir heyecanla yanına varılmıştır.her şey planlandığı gibi giderken, eşim birden gelecekle ilgili planlarını anlatır:'işimden memnunum ama ileride bi GSM-shop açma gibi bir fikrim var.gelecek onda ve bu işi yapan da pek yok.'o an dondum.pek duyulmayan bu GSM-shopu ben her nedense cinsel shop olarak anlamıştım.yetmedi bir de sesli olarak ifade ettim:'harika bi işin var neden bi seks-shop açma ihtiyacı duyuyorsun?'o anki suratını ne siz sorun ne ben söyleyeyim!doğru duyduğumdan o kadar emindim ki bi de sapık damgası vurmuştum içimden.bir an sustu sonra soğuk bir sesle:cinsel diil GSM-shop!'dedi.ve susmaya devam ettik sağ sola bakarak.....

Super rezıl olmussun :KK9: :KK9: tebrıkler.
sıra bende , senınkı kadar komık olmasada sıgaradan bahsedıyorduk tabııkı zararlarından bende ızledıgım bır belgeselden bahsederken nıkotın yerıne nıkoteın demıs bulundum adam kahkahalar atarak benı utandırdı :KK30: :KK30:
ıkıncı rezıllıgım, devamlı gıttıgımız bır cafe vardı maalesefkı ben her gıttıgımızde erkeler tuvaletıne gıdıyormusum bunuda su sekılde anladım. Bırgun cafeye tekrar gıttık once lavaboya ugrayayım dedım oda bende gıdeyım oyle ıceceklerımızı soylerız dedı. tamam dedım. neyse yuruyoruz bana yol verdı bıraz korıdor dardı ben dırek erkekler wc sıne gırınce kahkahalar attı , burası degıl yan taraf dedı. olurmu ben hep buraya gırıyorum dedım salak gıbı. adam bır kahkaha daha patlattı :KK47: :KK47:

pekı varmı baska rezıl olma hıkayen ben konuyu begendım vallahı. bende bırkac tane daha var. sen yazarsan yazarım. cokda rezıl olmayayım burada :KK1:

pekı varmı baska rezıl olma hıkayen ben konuyu begendım vallahı. bende bırkac tane daha var. sen yazarsan yazarım. cokda rezıl olmayayım burada :KK1:

olma mi?!eşimin birgün eve erken gelesi tuttu.epilatör o kadar bağırıyordu ki sanki çim biçme makinası mubarek!henüz 1-2haftalık evliydik o zaman.yatak odasına daldı ve sürpriiiiiiz dedi.epilatörün fonu eşliğinde birbirimize bakakaldık.galiba gerçek sürpriz bendeydi.

okey bende bı vaka anlatıyrum o zaman.
benım uykum cok agırdır hee bıde uyku sersemlık halım vardır onuda bı gorsenız gulmekten olursunuz.
Bı gece cok rahatsızdım erken yattım (esım cok gec yatar)
uyku sersemı (1-1,5 aylık evlıyım, tabıı adamın yanında falan daha cıplak falan kalamıyorum utanıyorum) kalktım lavaboya gıttım cok afedersınız ındırdım oturdum klozete. sonra "askımmmm" dıye bır ses duydum adam dıs fırcası agzında bakakaldı bana .:KK53: :KK53:
o kadar cok utandım kı , anlatamam.

ilk arabamız 91 model bir doğandı.eski meski farketmez BİZİMDİ O!ekzozu eski türk filmlerindeki bağırıyordu ve hiçbir özelliği yoktu ama BİZİMDİ O!tatile giderken camları açtık kafalar dışarda gidiyos işte.bi yerde trafik tıkandı ve yanımızda son model bi araba durdu.hava leş gibi sıcak adam tüm camları sıkı sıkı kapamış.adamı eleştirme gafletinde bulundum: 'aşkım adama bak ya ne rahatsızlar var şu dünyada, bu havada adam tüm camları kapamış...'eşim durdu ve yüzüme boş boş baktı ve: 'onun arabasında klima var hayatım...' bi gafletin verdiği daha o dayanılmaz ağırlığının eşliğinde biraz daha esinti alabilme umuduyla kafamı dışarı uzattım ve eşimin kahkahalarını duymazlıktan geldim.

okurken gülmekten bir hal oldum ben evli değilim
erkek arkadaşım işi nedeniyle sık sık şehir dışına çıkar yazın giderken arabasını bana bırakırdı kullan diye
hafta sonu arabayı sabahtan akşama kadar arkadaşımla kullanndım saat geç oldu eve gideceğiz
araba çalışmıyorsağına soluna bakıyorum yok bişey sonra sevgilimi aradım araba bozuldu dedim gelince bakarım dedi
bende arabayı orda bıraktım
aşkım dönünce arabaya bakmaya birlikte gittik
bu araba bozuk değil bir gram benzini kalmamış dedi çok utanmıştım
sonra bidonla benzin getirmişti

eşim değil ama sevgilime :KK66: birlikte bir mülakata gittik benim hayallerimin işiydi, kalabalık bir salonda oturuyoruz bir sürü bayan var içeride...o kadar çok bekledik ki her geleni hah bu yetkili işte fln diye bakıyoruz yok....neyse çok güzel çok bakımlı bir bayan geldi, ben heyecandan iyice gerilmişim zaten, -bekleyen adaylar sizler misiniz diye sordu, ben heyecanla ayağa fırladım -evettt :KK52: sevgilim de kolumdan çekiyor otur otur diye :76: meğerse o bayan da adaylardan biriymiş doğru salonda bekliyor mu ona emin olmak istemiş..pöff daha neler neler yapmışımdır :KK17:

eşim değil ama sevgilime :KK66: birlikte bir mülakata gittik benim hayallerimin işiydi, kalabalık bir salonda oturuyoruz bir sürü bayan var içeride...o kadar çok bekledik ki her geleni hah bu yetkili işte fln diye bakıyoruz yok....neyse çok güzel çok bakımlı bir bayan geldi, ben heyecandan iyice gerilmişim zaten, -bekleyen adaylar sizler misiniz diye sordu, ben heyecanla ayağa fırladım -evettt :KK52: sevgilim de kolumdan çekiyor otur otur diye :76: meğerse o bayan da adaylardan biriymiş doğru salonda bekliyor mu ona emin olmak istemiş..pöff daha neler neler yapmışımdır :KK17:
o anki stresle daha sonra anlamışsındır durumu herhal....

düşündükçe neler hatırlıyorum :KK70: çok çok rezil bir olay olmasa da ; erkek arkadaşımın telefonu yeni ve benim sağını solunu kavrayamadıklarımdan..telefonu elime aldığımda aaa çok güzel bende bunlardan alacağım fln dedim, o dokunmatik ekranda kullanılan kalemi yerinden çıkartmaya çalışmıştım, meğerse ses tuşunu zorluyormuşum, yerinden çıkmıyor diye tüm gücümle uğraştım üstüne üstlük bozuk bu telefon diye çamur attım hatta bir de güldüm :KK17: nereyi zorladığımı görünce de o bana bir güzel güldü..

üniversitede tanıştık eşimle;tanışmamızın 3.günü günlerden c.tesi ve alışveriş sırası bende:),eşimde beni görmek için bize gelmiş ve diğer arkadaşlarım söylemiş alışverişe gittiğimi,oda peşimden çıkmış gelmiş,ben işimi bitirmiştim,baktım geliyo karşıdan,bi afalladım tabi heyecan bastı,sonra elimdekilere yardım etti ve biz eve dönmek için dolmuşa binicez,tam binerken kapıda kafamı çok kötü dolmuşun tavanına çarpmıştım;:KK30: offfffff hem canım çok yanmıştı hemde çok utanmıştım,kıpkırmızı oldum,bişeyin yok değilmi falan dedi ama utandığımı anladı ki fazla üstelemedi,

masallah dokulmeye baslamısız. Sıra bende ama bu rezıllık degıl sadece komık bana gore:)
Esımle uyuyoruz (1 aylık evlıyım) uykusunda bıranda boynumu sıkmaya basladı " yeter dıyorum susssss artık" dıye bagırdı . Gozumu actım sonra o da actı , saskınlıkla hıcbısey demedım. Sonra sacımı oksadı tekrar uyuduk. Neyse sabah ıse gıttım sonra aksam eve geldım yemek hazırlıyorum. " askım ben dun gece ruyamda konustum mu "dedı. o oyle soyleyınce hemen hatırladım """ aaaaa askım sen dun gece benı boguyordun yeter sus artık dıye bagırdın bak sımdı hatırloadım vallahı" dedım.
Sonra bı gulmeye basladı askım aksam ruyamda bırıyle kavga edıyordum sus dıyorum hala konusuyordu en son onu bogazına sarıldım ben dedi.:KK30: :KK30:
Vallahı kızlar daha bır aylık evlıyım 3 sayfa haberı olacaktım allah korusun. delımıdır nedır adam dıye dusundum.
Neyse uyku sersemı pek anladım ama valla bı daha olursa can havlıyle bende senın bogazına cokerım dıkkatlı ol dedım:KK47: :KK47:

benim es tarafinda cogunluk bebekler erkek olur....hic görumcem yoktur...eltimin benimde oglan...diger eltiminki bir kiz bir oglan...kizi bir el ustunde tutuyorlar bir el ustunde tutuyorlar sormayin massallah....neyse esim 6 kardes....kaynim nisanlanmis...izindeydik...ailecek oturuyoruz....nisanli eltime deedimki...kiz aklin varsa kiz dogur....bir kiyamettir koptu gulen gulene:26::26:sastim kaldim....ama eltilerim kayinlarim kayinvalidem....hepsi guluyor....esimde arkasini döndu guldu....kaynimda aklami bakiyor demis...ama bunlar hic susmuyor....niye guluyorsunuz yeter dedim hickiriklara boguldum iceri gecip dakikalarca agladim:KK53::KK53:ne biliyim....

X