Anket Esinize nasil asik oldunuz?

Esinize nasil asik oldunuz?

• Ilk Bakisda

OY: 24 32,4%
  • Onu tanidikca kisiliginden etkilendiniz

OY: 42 56,8%
  • Ask degil sevgi baglilik hissediyorum

OY: 8 10,8%

• Ankete Katılan
    74
birbirimizden etkilendik. ilk kitap, film, müzik, hayat felsefesi, görüşler, şu, bu, fikirler, paylaşımlarla... başladı
ee fiziklerimizi de beğenmişiz, çekim kuvvetlerimiz yerinde, bu paylaşımlar etkinlikler esnasında birlikteliğe de devam
işimiz, gücümüz, yapıp ettiklerimiz de uyuyor....
kısaca arkadaş ayağına başladık da bir de ne görelim 3 yıllık beraberlik evliliğe dönmüş..:KK1:

İlk görüşte belli etmesekte birbirimizden etkilendik
sonrasında bir iki hafta hep bakışmayla geçti.
sonra eşim tanışmak için bir atakta bulundu ve tanıştık
iki ay içinde birbirimizi tanıdıkça aşık olduk
iki ayın sonunda arkadaşlıkğımız sevgililik mertebesine yükseldi
bir yıl sonrada evlenme teklif etti eşim ve evlendiikkkk :KK16:
Yani birbirimizi tanıdıkça aşık olduk

birgün ıcımde bır heyecann bır kıpırtııı..karsılastık askımla ama yanı onu gorucegımı hıssettım sanki hıc unutmuyorum yanmdakılere bıle demıstım ıcımde bı hıs bı heyecan var bısı olucak dıye..ogun karsılastık :KK23: ogun aklımız ucmus carpıldk :KK69: sonra konusmaya baslamalar gunler aylar fılann oyle yanı :KK52: :nazar: ama bıdakka daha esım degıl kı yaa..:KK52: neyse yazdm okdr :KK9: allahım onuda nasıp etsın ınssssalah :KK66:

valla benimki hepinizden enterasan sanırım:)ben eşime ilk bakışta arkadan aşık oldum:KK66:

sonra yan döndü bi daha aşık oldum,sonra bana doğru döndü ..tamam dedim öldüm ben......kalbim bu kadar heyecanı kaldıramaz..

eşimi gördüğüm o ana kadar hiç kimseye böyle şeyler hissetmediğimi ve hissetmeyeceğimi farkettim...uzun bir süre platonik takıldıktan sonra,onu tanıma fırsatım oldu...

çok şükür ki aşık olduğum adam zaman içinde kendine beni 2.kez daha aşık etti..

efendiliği,güzel ahlakı ve sevgisiyle iyiki aşık olmuşum diyorum.....::nazar:nazar::nazar::KK19::nazar::nazar::nazar:

Valla inanirmisiniz (zamaninda ben inanmazdim) ilk bakista asik olduk.
Dukkanda karsilastik tanidik bir yerde ilk gulusunu halen hatirliyorum ve o an hissedim bu cocuk baska diye, demekki icime dogmus..
Allah hepimizi nazarlardan saklasin

hehehehe platonik basladı:)
esimi ben ayarladımm:))
10 yıl bırlıktelıkten sonra evlendıkk..1 yıldır evlıyımmm:)

ilk görüşte hoşlandım aslında

kitapçıda ayagına kitap düşürmüştüm .... boyundan posundan bakıslarından etkilenmiştim bide benden cok onun utanıp kızarmasından :KK17:

bikaç ay sonra bi tesadüf bizi bir araya getirdi... görüşmeye basladık.. tanıdıkça hoşlantım kocaman bir aşka dönüştü :KK16::KK16:

sözlüyüz 2 aydır daha eşim olmadı ama yakında olacak inşallah :KK16:

resmen zorla tanıştırıldık..
kızkardeşimin sevgilisi vardı onun arkadaşıydı eşim..
bunlar bizi tanıştırdı ama kardeşim beni o yemeğe götürene kadar göbeği çatladı..
"nooolur gel bak söz verdim çocuğa tamam beğenmezsen görüşme ama rezil etme beni hayvanlık etme zaten o seni beğenmez merak etme senin gibi pislikle kimin ne işi olur" dedi sağolsun...
bende "o zaman ikile ne yalvarıyon kıllık çıkardı pislik gelmedi de" dedim..
baktım bizim kız son çırpınışlarını yaşıyo bide hakarete başladı artık dedi "eeeeeeh yeter gelmiyorum"..
sonra kardeşim ertesi gün tatlı tatlı konuşuyo güya "denizcann hadiş hazırlan lütfen beni hasta etme" dedi...
"iyi len yine insan tarafıma geldin hadi gidek zaten karnım aç işten çıkmışım" dedim.
kardeşim yolda paso bana küfür edip durdu..
neyse gittik..
anam bi tip geldi karşıma ne gülüşü gülüş ne tipinde hayır var "piiiiiiiiii dedim demet senin gözüne şeeedim bana bunumu layık gördün"
sonra bu neumaramı aldı fln görüşek görüşek diye tutturdu ben nasıl kıl oluyorum ama çocuğa...
neyse dedim kendi haline bırakayım bi denesin şansını..
tavladı beni evlendik..
kızkardeşim ayrıldı sevgilisinden..
şimdi yalvarıyoruz barışın diye dinlemiyo bizim hanımefendi...
işte böyle

abimin (yengemin yani) kına gecesinde gördüm.
o beni görüp beğenmiş. bende öylesine halay çeken gençlere bakıyordum.eşim dikkatimi çekti.Allah sahibine bağışlasın dedim.
ertesi gün abimin düğününde bakıştık :KK16:
benim damadın kardeşi olduğumu bilmiyormuş akıllım. bilse hiç öyle halayda, miskette yanıma yanıma gelir miymiş :KK1:

orda tel no. aldık. verdik. eve geliyorum.ha bire arıyor. saçım başım yapılmış, simler, topuklular vs. ben kendimi duşa atmayı planlıyorum.bu sürekli arıyor.
güzel bir fırça çekmiştim.

1 hafta sonra buluştuk.yan yana oturuyoruz.benim sağ elim yanda. o da sol elini yana koydu. ben sandım elimi tutacak. bağırdım çağırdım. kalktım gittim.neye uğradığını şaşırdı.hiç öyle bir niyeti yokmuş halbuki.neyse dönüşte otobüste aldı gönlümü.barıştık.

arkadaşları bununla aşık olduğu için dalga geçmeye başlamışlar.o sıralar ben yine onu terk etmiştim. :KK53: hırs yapmış.onu kendime aşık edip terk edeceğim demiş.
tekrar gönlümü aldı. vee terk edemedi tabi. hatta elinde yüzükle geldi 3. haftamızda :KK19:
7. yılımıza girdik. 3,5 yıllık evliyiz.
Allah hepimizin aşkını daim etsin. Amin :nazar:

Görücü usulü oldu gibi annesi ve halası geldiler görmeye beni,anlattılar eşimi işini falan halası ama oğlumuz biraz kilolu dedi bende nasıl yani dedim.Göbeği var dedi tabi benim gözler ışıl ışıl annem suratıma bakıyor söylememem gerekeni pat diye söyledim :KK53: aaa ne güzel bende zaten göbekli tombul istiyorum dedim:KK17:. 1 Hafta sonra eşimle tanışıcaz kuzenim,annem,erke kardeşim oturuyoruz ben hazırlandım bekliyorum tel. çaldı biraz gecikeceğini söyledi işi uzun sürmüş tamam dedim kapattım.Annem kuzenim kardeşim bana bakıyorlar ben bu adamla gözüm kapalı evlenirim dedim,sesine aşık oldum önce ve buluşma yerine gittiğimde caddeden geçtim karşısına dikildim ve o gülüşü yokmu beni bende aldı...
Eşimde benim kaşlarıma aşık olmuş Allahım bu kız beni almaz bile demiş...

3 ay sonra evlendik.
2 sene 22 gün evliyim ve hala ilk gün ki gibi aşığım Allah bozmasın inş. :127::127::KK48::KK48::KK69::KK69:

Son düzenleme:
eşimle işyerinde tanıştık.
ilk gördüğümde işte ben bu adamla evleneceğim hissi doğdu içime ,hem de daha tek kelime bile konuşmadan ..
hislerim çok kuvvetlidir ..
bi anda kendime ben bile şaştım iç sesime..
ilk konuştuğumuzda vurulmuştum eşime..
diğer erkekler gibi yalaka değildi ,gayet seviyeli bir erkekti ..
o bayanlara seviyesi ,uzak duruşu ,cıvık olmayışı beni kendine adeta zamkladı yaaaww :))
peşimde çok erkek vardı ama sadece o diğerlerinden farklıydı ,yaklaşmıyordu hiçbir bayana ,kur yapmıyordu ,seviyeliydi ,tam istediğim gibiydi ,bir anda deli gibi aşık etti beni kendine ,bu adam benim olmalı dedim ,halbuki o da beni ilk gördüğünde deli gib ivurulmuş ama bu kız bana bakmaz demiş :)))
iş ortamında olduğumuz için onu deli gibi sevmeme rağmen iice emin olmak istedim ..
emin olduktan sonra da birgün bunu konuşturttum allem edip kallem edip ..
1,5 ay sonra da çıkmaya başladık.
6 yılı aşkın tanışma ,3,5 yılı da evlilik ,hala ilk günki gibi aşığım ve seviyorum onu:KK69:
aramıza şehir girdi ,mesafeler girdi ama ben hayatımda bir erkeğe ilk defa bu kadar bağlandım ,kopamadım ondan ,ve ALLAH da bzi birbirimize nasip etti çok şükür ..

bizim çalıştığımız yerler yan yanaydı arada geçiş vardı,kantini filan ortak kullanıyoduk.biz aynı zamanda işe başlamışız ve ilk başlardan beri bana ilgisi varmış.ama o süreçte başkaları da vardı benimle ilgilenen ve onun da arkadaşıydı neyse bu dönemde bişey diyememiş haliyle.ama içten içe beni sevmeye başlamış.bi gün(dersanede çalışıyodum bu arada) benim arkadaşım geldi,ofiste müdür yardımcısının masasında oturuyodu eşimde tesadüfen orda,tabi ben tanımıyorum ve ilgilenmiyorum henüz.ben arkadaşımla konuşurken eşim yana kaydı bana yer verdi bende oturdum.ama arkadaşımla konuşuyorum,sonra arkadaşım gitti ben orda kaldım ve yandaki adamın sesi ilgimi çekti.şöyle bi baktım bu kim diye o da baktı, bakıştık...ben içimden anam bu kim diyorum,hoş çocukmuş filan.bu şekilde ilgimi çekti benim. sonra bi süre biz bakıştık sadece.sonra bi akşam bana mail atmış,ilanı aşk eden.yaşadığım duyguları anlatamam çok heyecanlıydı.sonra bi süre mailleştik.sonra msn de konuşmaya başladık sonra telefon ve en son buluştuk. ve 14 ay sonra da evlendik.hiç tereddüt yaşamadım ben, acaba doğru kişimi diye sadece yüreğimin sesini dinledim ve hiç pişman olmadım.

abimin (yengemin yani) kına gecesinde gördüm.
o beni görüp beğenmiş. bende öylesine halay çeken gençlere bakıyordum.eşim dikkatimi çekti.Allah sahibine bağışlasın dedim.
ertesi gün abimin düğününde bakıştık :KK16:
benim damadın kardeşi olduğumu bilmiyormuş akıllım. bilse hiç öyle halayda, miskette yanıma yanıma gelir miymiş :KK1:

orda tel no. aldık. verdik. eve geliyorum.ha bire arıyor. saçım başım yapılmış, simler, topuklular vs. ben kendimi duşa atmayı planlıyorum.bu sürekli arıyor.
güzel bir fırça çekmiştim.

1 hafta sonra buluştuk.yan yana oturuyoruz.benim sağ elim yanda. o da sol elini yana koydu. ben sandım elimi tutacak. bağırdım çağırdım. kalktım gittim.neye uğradığını şaşırdı.hiç öyle bir niyeti yokmuş halbuki.neyse dönüşte otobüste aldı gönlümü.barıştık.

arkadaşları bununla aşık olduğu için dalga geçmeye başlamışlar.o sıralar ben yine onu terk etmiştim. :KK53: hırs yapmış.onu kendime aşık edip terk edeceğim demiş.
tekrar gönlümü aldı. vee terk edemedi tabi. hatta elinde yüzükle geldi 3. haftamızda :KK19:
7. yılımıza girdik. 3,5 yıllık evliyiz.
Allah hepimizin aşkını daim etsin. Amin :nazar:

eşimle internette tanıstık.. chat sitesınde... ben annemle tartışmıstım nereden yardım alırım dedım.. basladım erkek rumuzuyla chat yapmaya.. işte annem soyle yaptı boyle yaptı.. tavsıye alıyorum... bırı yazıyor.. gercekten yardımcı olmak ıstyor heralde dedım başladık konusmaya... benım bır bayan oldugumu bılmıyordu nası olsa.. konusma sonunda msn adresını istedım arada det varsa anlatırım dedım...en son soyledım dedım ben bır bayanım dedım... sasırdı... o gunden berı sohbet ettık.. bır gun gelıcem dedı.. uzaktı memleketlerımız. o aılesıne yalan soyleyıp taa guneye geldı.. otobusten ıner ınmez çarpıldım resmen o da aynı şekilde.. otobusten ıner ınmez bır sarıldık kı anlatamam sankı yıllardır tanıyoruz bırbırımızı.... guvendık, sevdık, en sonunda evlendık... sordu basardık :))):KK19:

ben kocişimle görücü usulü tanıştım
asla olmaz die gönderdim ailesini
sonra arkadaş olmaya karar verdik.amacım biaz görüşüp
bi bahane bulup sıyrılmaktı:KK1:
sonra nasıl oldu bilmiyorum bi konu için tartıştık ayrılmaya karar verdik
ozaman çektiğim acının aşk olduğunu anladım
sonrası düzeldi zati şimdi ocakta 4 üncü yılımıza gircez inş.:KK39:

X