eski dostlartla yeniden olur mu?

eğer bu arkadaşlar sana da zamanında senin yaptığının aynısını yaptıysa ve sende onları affettiysen
şuan af beklemen anca o zaman mantığıma oturur
aksi halde olmaz
burası objektif bir platform çoğu zaman konu açanlara duymak istedikleri değil gerçekten yabancı bi gözle
dışarıdan bakıldığında görünen neyse o söylenir
çünkü kimse kimseye moral vermek zorunda olmadığından çat çat düşünce neyse o söyleniyor
bana değil ama gruptan ayrılan arkadaşımıza yaptılar. Onunda affetmesi zaman alıştı bu çocuk sana uygun değl diye ızın arkasından çocukla konuşup kızdan ayrıl demişlerdi. Affetti tabiki ama eskisi gibide olmadı hiçbir zaman. Benim beklediğimde saçmalık aslında içim kıpır kıpır sanki yazsam olumlu dönecekler gibi ama 4 yıl önce yazdığımda bile soğuklardı.

Onların aklından bile geçmiyorumdur ama hergece benim rüyalarıma giriyorlar ben kendime ne yaptım diye vicdan azabı çekmektende yoruldum gerçekten çok pişmanım

Şaka mısınız yaw. İnsanların ağzına mıçmışsınız sonra barışalım ebele hübele . Uygun bir el hareketi var size karşı ama yapamam burda

10 senelik can dostlarımı sevgilim onlara görüşmeme izin vermiyor diye yaklaşık 6 yıl önce sizinle görüşmek istemiyorum ilişkime zarar veriyorsunuz diye bitirdim. O günden sonra sadece 1 tanesi kına gecesine çağırdı. diğerleri de düğüne geldiler pişti olmadık. Gecen hafta diğer en yakını nişanlandı tabi çağırmadı beni.Bu haftada diğeri eski grubumuzdan biriyle sevgili olmuş evlenirse eğer bu şehre gelir. 6 yıldır sürekli rüyalarıma girerler.O lanet olasıca ex sevgiliyle ne zaman kavga etsek hep rüyalarımda biterlerdi.

Çok uzatmadan şimdi ben bunlarla yeniden görüşmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir sizce 6 yıl sonra görüşmek isitiyorum diye mesaj atılır mı bilemiyorum. Onlar çok uyardı zamanında ilişki için dinlemedim siz kötüsünüz dedim. sildiler beni tabi ama sanki kapanmamış yaram gibi. Kendimi affetmek için onların beni affetmesi gerekiyor gibi hissediyorum . Sizce adım atmalı mıyım atarsam ne yazmam gerekir? Başka arkadaşımda yok sizlerin görüşleri çok önemli.
Şimdiden çok sağolun
Çok sevseniz toksik ilişkinize tercih eder, o herifi de unutur, gül gibi arkadaşlığınıza devam ederdiniz, bir de onların birinin çevresinden biri ile tanışırdınız belki. Elalemin sorunlu herifi daha tatlı gelmiş zamanında. Şimdi yalnızlıktan aklınıza geliyor sadece, siz bi herif daha bulana kadar bir müddet işgal ederler kafanızı.

Ben nisanlandigimda böyle bir eylemim olmadı ama bazı saf akıllılar birilerinin uyduruktan lafıyla benim bazı arkadaşlarımla gorusmemi istemiyormus filan diye söyleyip ilkokul arkadaşlarımla aramı bozmuştu ama ben bunu geçen öğrendim yani 10 yıl sora 😂 yani böyle birşey söylendiğinden haberim yoktu ki kaldı ki benim arkadaşlarıma esim karışamaz zaten ben görüşmemem gereken kişiye kendim karar veririm. Velhasılkelam benim bu arkadaşımla tekrar bı telefonlastik ailelerimizle ilgili ölüm hastalik vs olmuştu. Bana bunu söyleyince çok şaşirdim o da kizdi baya o kıza soracağim ben filan diye ama gel gör ki dedim sizde hata gelip bana tek kelime etmeden birinin lafıyla hareket etmişsiniz onlarda cahillik olduğunun farkina vardılar ama eskisi gibi olmayacağız sanırım
Yinede..

Ben onlar için zamanında herşeyi yaptım. o insan hayatıma girip beni bulutların üstüne çıkarıp sonrada aşağı attı. doldurdu onlara karşı değilki sadece kuzenlerim öz ablam onlar affetti beni. akraba oldukları için mi bilmiyorum.Bana hep derdi benle barışmaya bu kadar yalvaracağına git arkadaşlarına yalvar affederler seni diye. İşte yüzsüzlük yapmakta istemiyorum. Sevgliyle olan ilişki tksikti yapıyordum. Ama arkadaşlarımla çok daha sağlıklı birilişkim vardı.
Dürtülerle yaşıyorsunuz. Duygusalım demişsiniz ama değil, başa çıkamadığınız durumlarda ağlama bir savunma mekanizması olmuş. Kaygan bir kişiliğiniz var, bir gün her şeyi yaptığınız birini yarın başkası geldiğinde bir güzel unutuyorsunuz. Kişiliğinizi insanlar değiştirebiliyor, kemikleşmiş değil çünkü.

X