eski dostlartla yeniden olur mu?

10 senelik can dostlarımı sevgilim onlara görüşmeme izin vermiyor diye yaklaşık 6 yıl önce sizinle görüşmek istemiyorum ilişkime zarar veriyorsunuz diye bitirdim. O günden sonra sadece 1 tanesi kına gecesine çağırdı. diğerleri de düğüne geldiler pişti olmadık. Gecen hafta diğer en yakını nişanlandı tabi çağırmadı beni.Bu haftada diğeri eski grubumuzdan biriyle sevgili olmuş evlenirse eğer bu şehre gelir. 6 yıldır sürekli rüyalarıma girerler.O lanet olasıca ex sevgiliyle ne zaman kavga etsek hep rüyalarımda biterlerdi.

Çok uzatmadan şimdi ben bunlarla yeniden görüşmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir sizce 6 yıl sonra görüşmek isitiyorum diye mesaj atılır mı bilemiyorum. Onlar çok uyardı zamanında ilişki için dinlemedim siz kötüsünüz dedim. sildiler beni tabi ama sanki kapanmamış yaram gibi. Kendimi affetmek için onların beni affetmesi gerekiyor gibi hissediyorum . Sizce adım atmalı mıyım atarsam ne yazmam gerekir? Başka arkadaşımda yok sizlerin görüşleri çok önemli.
Şimdiden çok sağolun

Güven verebilecek misiniz tekrar arkadaşlarınıza. açıkçası siz beni arkadaşım olsanız tekrar bir ilişkiye başladığınızda aynı şeyi yapmayacağınıza emin olamam. Bu konuda güvenlerini kazanmalısınız

Manipüle edildim, sağlıklı düşünemedim falan diyin.
Bence barışmak icin değil ama teker teker telefon edip helallik isteyin. Eskisi gibi olmaz ama yaptığınız da yanlış. O yuzden tekrar af dileyen bence. WhatsApp ile olmaz ama telefon açın bari.
Telefo numaramı bile silmiş olabilirler. Birde konusunca hemen aglamaya başlıyorum. çok fazla duygusalım. Aslında direk onları bırak dememişti ex görüşeceğimiz zaman problem çıkarıyordu. onlarda diğer grubumuzu çağırıyorlardı. erkekler olan bende Çağırmayın çağıracaksanız ben gelmem diyordum saygı duymamışlardı o zamanlar öyle karışık gelişmişti olaylar

Güven verebilecek misiniz tekrar arkadaşlarınıza. açıkçası siz beni arkadaşım olsanız tekrar bir ilişkiye başladığınızda aynı şeyi yapmayacağınıza emin olamam. Bu konuda güvenlerini kazanmalısınız
Ben onlar için zamanında herşeyi yaptım. o insan hayatıma girip beni bulutların üstüne çıkarıp sonrada aşağı attı. doldurdu onlara karşı değilki sadece kuzenlerim öz ablam onlar affetti beni. akraba oldukları için mi bilmiyorum.Bana hep derdi benle barışmaya bu kadar yalvaracağına git arkadaşlarına yalvar affederler seni diye. İşte yüzsüzlük yapmakta istemiyorum. Sevgliyle olan ilişki tksikti yapıyordum. Ama arkadaşlarımla çok daha sağlıklı birilişkim vardı.

Ben onlar için zamanında herşeyi yaptım. o insan hayatıma girip beni bulutların üstüne çıkarıp sonrada aşağı attı. doldurdu onlara karşı değilki sadece kuzenlerim öz ablam onlar affetti beni. akraba oldukları için mi bilmiyorum.Bana hep derdi benle barışmaya bu kadar yalvaracağına git arkadaşlarına yalvar affederler seni diye. İşte yüzsüzlük yapmakta istemiyorum. Sevgliyle olan ilişki tksikti yapıyordum. Ama arkadaşlarımla çok daha sağlıklı birilişkim vardı.
O zaman bir adım atın görüşmek istediğiniz söyleyin direk yüz yüze görüşün. Sonrası gelir zaten iyi ya da kötü

Nasıl yani ablanız ve kuzeninize de mi küsmüştünüz? Niye o demez adama bu kadar adadiniz kendinizi

herkesin karakteri farklı affeden çıkar belki şansınızı deneyin bu kadar istiyorsanız.
ben olsam sizinle bir daha arkadaş olmam.
sizin yerinizde olup böyle bir salaklık yapmış olsam bir daha barışmak için adım atmam.
ama dediğim gibi herkes farklı.

Nasıl yani ablanız ve kuzeninize de mi küsmüştünüz? Niye o demez adama bu kadar adadiniz kendinizi
Ondan başka kimsenin bana değer verdiğine inandırmıştı. Çok saçma toksik hareketlerim olduğu içinde kuzenlerim uzaklaştı hiçbir görüşmeye gitmiyordum. Ablamda kıyefetlerim hayat yaşam tarzımı değiştirdiğim bunun ben olmadığım konusunda uyardı onuda dinlemedim. Kimseyi dinlememiştim. Çok sevdiğine inanmıştım.

Ondan başka kimsenin bana değer verdiğine inandırmıştı. Çok saçma toksik hareketlerim olduğu içinde kuzenlerim uzaklaştı hiçbir görüşmeye gitmiyordum. Ablamda kıyefetlerim hayat yaşam tarzımı değiştirdiğim bunun ben olmadığım konusunda uyardı onuda dinlemedim. Kimseyi dinlememiştim. Çok sevdiğine inanmıştım.
Sizin ciddi sorunlarınız var lütfen önce bunları çözün. Robot gibi bir şey olmuş komuta göre hareket etmişsiniz. Arkadaşlarınız sizi eskisi gibi göremez. Kendinizi duzeltmezseniz benzer bir tavrı yine takinirsiniz onlara güven vermezsiniz zaten.

Ay pardonda aşkımdan ölsem kimse için ne dostumdan ne kuzenimden vazgeçerim. Siz bir de ablanızı bile gözden çıkarmışsınız.
Yarın yeni biri gelir yine yaparsınız.

Sizde akıl yok mu yahu? O “inandırmamış”, sizin inanasınız varmış, inanmışsınız. Karakteriniz problemli, sizin gibi biri insanın hayatında gereksiz yükten başka bir şey olmaz. Onlar da aile bireyi olduğunuz için mecbur affetmek zorunda kalırlar ama insanın size tekrar sempati beslemesi imkansız bir şey.

10 senelik can dostlarımı sevgilim onlara görüşmeme izin vermiyor diye yaklaşık 6 yıl önce sizinle görüşmek istemiyorum ilişkime zarar veriyorsunuz diye bitirdim. O günden sonra sadece 1 tanesi kına gecesine çağırdı. diğerleri de düğüne geldiler pişti olmadık. Gecen hafta diğer en yakını nişanlandı tabi çağırmadı beni.Bu haftada diğeri eski grubumuzdan biriyle sevgili olmuş evlenirse eğer bu şehre gelir. 6 yıldır sürekli rüyalarıma girerler.O lanet olasıca ex sevgiliyle ne zaman kavga etsek hep rüyalarımda biterlerdi.

Çok uzatmadan şimdi ben bunlarla yeniden görüşmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir sizce 6 yıl sonra görüşmek isitiyorum diye mesaj atılır mı bilemiyorum. Onlar çok uyardı zamanında ilişki için dinlemedim siz kötüsünüz dedim. sildiler beni tabi ama sanki kapanmamış yaram gibi. Kendimi affetmek için onların beni affetmesi gerekiyor gibi hissediyorum . Sizce adım atmalı mıyım atarsam ne yazmam gerekir? Başka arkadaşımda yok sizlerin görüşleri çok önemli.
Şimdiden çok sağolun
Benim arkadaşım olup bu süreci yaşamış olsaydık okkalı bir mesajla cevap verirdim. Buraya yazamıyorum, banlanmak istemiyorum.
Yani kedi buza tırmanmış kendini bişey sanmış buz eriyince .öt gibi ortada kalmış derler bazı yörelerde öyle olmuşsunuz.
Yapacak bir şey yok bazı yaralar kan bitene kadar kanamalılar.

Şimdiden çok sağolun
Ben affetmezdim sizi sonuçta yılların arkadaşıyız sevgilin için direk satmışsın böyle arkadaşa birdaha güven olmaz.Sevgilinizde sizden ayrılmış ortalikta kalarak cezanızı almışsınız.🫤

Sanki Kızılcık Şerbeti Çimen gibi olmuşsunuz o zamanlar

Geçen zaman zarfında eski arkadaşlarınızın hayatında, sizin içinde olmadığınız pek çok şey oldu.
Herkes artık hayatının bambaşka bir yerinde. Yani sizin bıraktığınız yerde değil hiç kimse...
6 sene hiç az bir zaman değil; Onların hayatında, onları bırakma biçiminiz dışında, pek bir iziniz kalmamış bile olabilir.

Zamanında onlar için çok şey yaptığınızdan söz ediyorsunuz; 6 sene sonra gidip ama 7 sene önce ben de sana şunu yapmıştım diyerek, insanların hayatında kendinize yer açamazsınız.
Zamanında bir tercih yapmışsınız, şimdi dönüp , ben tercihimi değiştiriyorum, haydi devam... diyemezsiniz.
Hayat böyle bir şey değil.

Geçmişe dönebilmek, geçmiş tarafından sarılıp sarmalanabilmek istiyorsunuz, tamam, ama bunu hak etmiş misiniz; bence, hayır.
Ancak adam hayatınızdan çıktıktan sonra, adam uğruna hayatınızdan çıkardıklarınızı geri almak istiyorsunuz. Bu davranış, kimsenin güveneceği, ikna olabileceği, size umduğunuz şefkati göstereceği bir davranış değil. Tam aksine, benim baktığım yerden, gayet bencilce bir davranış.
Bunun yerine, o yüzden oldu bu yüzden oldu diyeceğinize, sorumluluk alıp, hatalar yaptığınızı ve sonuçlarıyla yaşayacağınızı görmek-kabullenmek, yeni bir hayat inşa etmeye gayret etmek daha sağlıklı bence.

hiçbirşey eskisi gibi olamaz . geçmişte yaşamayı bırakıp önünüze baksanız? yeni arkadaşlar edinin. ben olsam 6 yıl sonra gelen biriyle eskisi gibi olamam açıkçası insanlar değişiyor, büyüyor ilgi alanları farklı oluyor. siz takılı kalmışsınız. hiçbir erkek için dostlarını silmemeyi öğrenmiş oldun artık.

ben görüşmezdim senin gibi biriyle.
zamanında bi sevgili için kaç senelik dostlarını silen insan , yeniden sevgilisi olunca yine siler
şimdi sen istesen de onlar görüşmezler zaten seninle
kusura bakma ama herkese hak ettiği tavır sergilenmeli . sana da sergilenmesi gereken tavır görüşmemek .

ben görüşmezdim senin gibi biriyle.
zamanında bi sevgili için kaç senelik dostlarını silen insan , yeniden sevgilisi olunca yine siler
şimdi sen istesen de onlar görüşmezler zaten seninle
kusura bakma ama herkese hak ettiği tavır sergilenmeli . sana da sergilenmesi gereken tavır görüşmemek .
ben o kadar çok şeyi affettim ki herkesi kendim gibi sanıyorum herhalde o yüzden bu affedilme isteğim. Buraya yazarken olumlu yorumlar alırım sanmıştım. İçimdeki nefret sanırım kendime ne yaptığımı çok iyi biliorum çünkü

ben o kadar çok şeyi affettim ki herkesi kendim gibi sanıyorum herhalde o yüzden bu affedilme isteğim. Buraya yazarken olumlu yorumlar alırım sanmıştım. İçimdeki nefret sanırım kendime ne yaptığımı çok iyi biliorum çünkü
eğer bu arkadaşlar sana da zamanında senin yaptığının aynısını yaptıysa ve sende onları affettiysen
şuan af beklemen anca o zaman mantığıma oturur
aksi halde olmaz
burası objektif bir platform çoğu zaman konu açanlara duymak istedikleri değil gerçekten yabancı bi gözle
dışarıdan bakıldığında görünen neyse o söylenir
çünkü kimse kimseye moral vermek zorunda olmadığından çat çat düşünce neyse o söyleniyor

X