Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

hayırrrr görmedim :KK52: hayırlı olsun basla tabi canım daha cok sıkısmadan :KK16:
offf ben bu arada yine pecetelere taktım baya ara vermiştim ama şimdi içimdeki eda al al al diyo:KK9:

ebisimmmmmm harika olmus yaaa harikaa :KK16::KK16:orada olsaım geldi :KK52:

hosgeldin kuzum :KK16: valla kuzum nişanlılık güzelmişde aslında ama kıyafet sorunu hala devam ediyo cıkıp yeni kıyafet aramaktan yoruldum evde bir giymedigim elbisem var oda kısa altına tayt falan giysemde uygun degil bana göre sevdigimde istemez..:44:bana kalsa bohcada gelen pantolon ve kazagı giyecektim ama annemden işitmedigim laf kalmadı :KK31: bende diyorumki tanısmada geldiklerinde giydigim elbiseyi giysem üzerine krem bi hırkayla bu sefer olmazmı bence olur ama annemde aynı şeyi giymiş derler diyo..kendisi bohca götürmeye nişanlıgını giymiş gitmiş insan :KK19:yeni elbise aramak istemiyorum cok yoruldum bedenim kück olmadıgından her istedigimi bulamıyorum ne dersen onu giysem olmaz mı :KK31:

çok sagolll :KK16:
Aminn :KK16:
Çok teşekkür ederizzz bizde her zaman bekleriz ama tavsiye falan vermeyede buyrun :KK9:

İnşallah canımm :KK52: inşallah canımcım :KK16: yeni topigimiz hayırlı olsun tatsızlıkların olmadıgı sadece dostların bulundugu bir topik olsun inşallah :KK16:

canım siz iyi yapmıssınız işte 2 dügünün olacak belki sorun olurdu kiralamada :KK16:
bende istiyorum eşyalarımı almak :KK31:

edoşum düğüne bekleriz canım :) beğenmene çok sevindim tatlım :)

Yemek takımımım bitti canım tencere seti ve çkb takımının bu taksit :KK9:Hepsini jumbodan aldım canım set halinde degil ama ayrı ayrı çünkü bütün begendiklerim set halinde hiç sunulmadı :KK53:Hisarda güzel çelikte jumbo ve hisar kime sorarsan bunların ismini verir ben memnunum hisardan biraz daha pahalı eger istersen jumboyada gözat derim kuzum tenceresini kaldırdıgında agırlıgını görünce kalitesini hissediceksin çelik agırsa kalitelidir hisarda denemedim bir dene derim :KK23::KK16:

ben set olarak alıcam,ayrı ayrı değil. inşallah başka setin içindekini beğenmem:KK9:

tamam kuzu,bu söylediklerine dikkat edicem:21:

nevresim olayını çözeyim önce:KK1:

hosgeldin kuzum :KK16: valla kuzum nişanlılık güzelmişde aslında ama kıyafet sorunu hala devam ediyo cıkıp yeni kıyafet aramaktan yoruldum evde bir giymedigim elbisem var oda kısa altına tayt falan giysemde uygun degil bana göre sevdigimde istemez..:44:bana kalsa bohcada gelen pantolon ve kazagı giyecektim ama annemden işitmedigim laf kalmadı :KK31: bende diyorumki tanısmada geldiklerinde giydigim elbiseyi giysem üzerine krem bi hırkayla bu sefer olmazmı bence olur ama annemde aynı şeyi giymiş derler diyo..kendisi bohca götürmeye nişanlıgını giymiş gitmiş insan :KK19:yeni elbise aramak istemiyorum cok yoruldum bedenim kück olmadıgından her istedigimi bulamıyorum ne dersen onu giysem olmaz mı :KK31:
Kuzum hoşbulduk:) Kuzum kıyafet için bence aynısı olur canım ya. Dert etme bu kadar hem yine özenli gideceksin aynı şeyi giymiş demezler. Sonuçta sen o evin kızısın artık aaa aynı şeyi giymiş diyeceklerini sanmıyorum:KK54: Hem düğün arifesindesin artık paraya her şeyden çok ihtiyaç var canım. :KK52:
Bizde beyaz eşyalarımızı aldık dün:KK16::KK16:

İkisi birden olsun edoşum, ikimiz de zevkli olalım :)

evet biz zevkliyizki :KK16:ebisim ve kızlar tost makinesi alayım diyorum bu aksam tekzende uygun bakıcam eger varsa bizim oradakine alayım diyorum arnica tostit görünüş olarak begendim fiyatıda uygun 121 mi ne öle bişey internette baktım herkes çok güzel hemen ısınıyo tostu lezzetli yapıyo yazmıs ama tek kusuru varmıs plakları cıkmıyormus :44:bizim evdekinide cıkarmıyoruz biz tek tarafı cıkıyo evdekinin ama temizleniyo cıkmadanda alsam mı ne yapsam eger varsa :44:

canım biz farklı şehirlerde olduğumuz için aldık mobilyalarımızı flnn :KK34:
bide borçları şimdiden ödeyip borcumuzu azaltmak istiyoruz açıkcası :KK31:

iyi yapmıssınız canım aslında bende ev tutmadan almak istiyorum zaten kiracı insanın eve göre mobilya alırsam tasındıgım eve uymaz o yüzden zaten bi köşe takım alıcam uygun boyutta ve özellikle yer degişebilenler var sanırım yani 2 li ile 3 lü evin durumuna göre takılıyo öyle rahat bi koltuk bulursak iyi olur :KK16: siz nikah tarihinide aldınız mı ?

canım biz farklı şehirlerde olduğumuz için aldık mobilyalarımızı flnn :KK34:
bide borçları şimdiden ödeyip borcumuzu azaltmak istiyoruz açıkcası :KK31:

Dilacım biz de farklı şehirlerdeyiz ve daha 8 ay olmasına rağmen salon ve yemek odası takımımızı aldık. Nişanlım her buraya geldiğinde bir şeyleri halletmeye çalışıyoruz. Çok zor oluyor, seni çok iyi anlıyorum.

hayırrrr görmedim :KK52: hayırlı olsun basla tabi canım daha cok sıkısmadan :KK16:
offf ben bu arada yine pecetelere taktım baya ara vermiştim ama şimdi içimdeki eda al al al diyo:KK9:

boşver peçeteyi aldıkların yeter:KK9::KK9:

alacağın bi dünya şey vardır daha:KK8:

Son düzenleme:
evet biz zevkliyizki :KK16:ebisim ve kızlar tost makinesi alayım diyorum bu aksam tekzende uygun bakıcam eger varsa bizim oradakine alayım diyorum arnica tostit görünüş olarak begendim fiyatıda uygun 121 mi ne öle bişey internette baktım herkes çok güzel hemen ısınıyo tostu lezzetli yapıyo yazmıs ama tek kusuru varmıs plakları cıkmıyormus :44:bizim evdekinide cıkarmıyoruz biz tek tarafı cıkıyo evdekinin ama temizleniyo cıkmadanda alsam mı ne yapsam eger varsa :44:

iyi yapmıssınız canım aslında bende ev tutmadan almak istiyorum zaten kiracı insanın eve göre mobilya alırsam tasındıgım eve uymaz o yüzden zaten bi köşe takım alıcam uygun boyutta ve özellikle yer degişebilenler var sanırım yani 2 li ile 3 lü evin durumuna göre takılıyo öyle rahat bi koltuk bulursak iyi olur :KK16: siz nikah tarihinide aldınız mı ?

plakları çıkmadan temizliği zor olmaz mı:44:
fiyatı uygun ama temizlik açısından aklıma takıldı benim.

Merhabaa kızlarrrr :KK3::KK3:
Yeni topiğin hayırlı uğurluu olsunnn Edacım :KK16:
Ben acaba 2014-2015-2016 ne zaman ewlencem bilemedimm :26:

Kuzum hoşbulduk:) Kuzum kıyafet için bence aynısı olur canım ya. Dert etme bu kadar hem yine özenli gideceksin aynı şeyi giymiş demezler. Sonuçta sen o evin kızısın artık aaa aynı şeyi giymiş diyeceklerini sanmıyorum:KK54: Hem düğün arifesindesin artık paraya her şeyden çok ihtiyaç var canım. :KK52:
Bizde beyaz eşyalarımızı aldık dün:KK16::KK16:

Dün aksam annemle o kadar kavga ettik ki ve üsteki akraba ve arkadasım olan kadında katıldı..onun evindeyken harika cok uygun neden olmasın diyodu bizim eve inip annem olmaz diyince bencede olmaz demeye basladı çok defa yapıyo bunu dönek insanlardan nefret ediyorum :KK19:ve gittikce soguyorum kendisinden daha öncelerde bu yüzden araya mesafe koydum sonra tekrar yakınlastım ama bilmiyorum..laf ederlermiş olurmuymus öyle şey ben zevksizmişim mesela size gösterdigim şeylere güzel diyorsunuz annem ve o kişi çok igrenc buluyo kadeh aldım etmedikleri laf kalmadı ki bence çok şık ayrıca onların zevkini özellikle akrabanın hic begenmiyorum :KK31:
dün bide annem diyoki akrabayla bi magazada 199 tl ye elbise görmüşler onu alalım eger sen almazsan ben alırım babandan para alıp diyo :KK53: 199 ya 199 nişanlıgım 200 tl idi benim zaten altı üstü günlük ev oturmasında giyecegim elbiseye en fazla 50-60 verebilirim ben heleki dedigin gibi bu durumlarda :KK31: o kadar kızdımki madem paran var ceyizime destek ol ben kara kara düşünüyorum bari bi destegin olsun ceyize :KK19: hic demiyoki kızım biz babamla tutmayı bilmedik borcumuzu göryosun sen benim gibi olma diye..kadın hep gösterişte :KK19:
Ciddimissinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hangi marka nasıl ne kadar :KK52: hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah :KK16:

Nihanımı gördüm kii :KK16:

boşver peçeteyi aldıkların yeter:KK9::KK9:

alacağın bi dünya şey vardır daha:KK8:

vaalla öyle hemde koca bir dünya kadar :KK1:
plakları çıkmadan temizliği zor olmaz mı:44:
fiyatı uygun ama temizlik açısından aklıma takıldı benim.
suyun altında yıkayamıyosun bezlerle falan siliyosun aslında cok zor olmuyo ama cıkan kadarda rahat olmaz tabi :44:bide korkmazı begeniyorum ama alamam en son begendigim 249 du zam gelecek diyolardı :KK31: o fiyata bile 130 tl fark var baska esyamı alırım onunla :44:
Merhabaa kızlarrrr :KK3::KK3:
Yeni topiğin hayırlı uğurluu olsunnn Edacım :KK16:
Ben acaba 2014-2015-2016 ne zaman ewlencem bilemedimm :26:

Sagol canım :KK16:
Hakkında en hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah :KK16:

Edaaaa topik mi açtın fıstık, niden haberim yok niden:KK20::KK20: Akışta görüp de öyle içeri dalmasam anlamazdım yani.
Neyse efendim şaka bir yana güzel günler, güzel muhabbetler diliyorum hepimize:KK16::KK16::KK16:
Bu daaa açılış hediyem olsun, eee eli boş gelinmez değil mi:KK9::KK9:
Eki Görüntüle 907005

Nihanımı gördüm kii :KK16:

vaalla öyle hemde koca bir dünya kadar :KK1:

suyun altında yıkayamıyosun bezlerle falan siliyosun aslında cok zor olmuyo ama cıkan kadarda rahat olmaz tabi :44:bide korkmazı begeniyorum ama alamam en son begendigim 249 du zam gelecek diyolardı :KK31: o fiyata bile 130 tl fark var baska esyamı alırım onunla :44:

Sagol canım :KK16:
Hakkında en hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah :KK16:

Bana kalırsaaa hemennnn :KK52::KK52::KK52:

Edaaaa topik mi açtın fıstık, niden haberim yok niden:KK20::KK20: Akışta görüp de öyle içeri dalmasam anlamazdım yani.
Neyse efendim şaka bir yana güzel günler, güzel muhabbetler diliyorum hepimize:KK16::KK16::KK16:
Eki Görüntüle 907005

Offfffffff bu ne yaa bayılırımmm bayılırımmm olsada yesekkkk :KK56::KK56:
Bugün öğle yemekte tatlıda yoktu zatennn :KK25:

Eki Görüntüle 907005

Kuzummmm özelden yazacaktım ama kızlar bile 3 özelden msj attılar daha dönemedim onlarada bi işe bakıyorum bi topige :KK9:Diger topikte yazmak istemiyorum cünkü sadece bizlere özel olsun istiyorum bu topik az ama öz olalım diye :KK16:
offfff iyilik mi kötülük bu şimdi nehirim :KK52::KK52:

Bana kalırsaaa hemennnn :KK52::KK52::KK52:
bekleme sebebiniz ne canım özel olmazsa

canım benım topıgın hayırlı olsun.en guzel heyecanların paylasıldıgı musmutlu bır topık olsun ınsallahh.boyle muhabbetlerı gordukce ıcım acılıyor vallahi .)
Bundan çooook zaman önce evlilik sadece hayal gibiydi..
Neler paylaştık birlikte oldu olacak evlendik evlenicez derkeennn vallahi gidiyoruz sonunda :KK9:
Evlenmemize cogumuzun birazcıkın daha var ama yıl olarak artık bizim yılımız geldiiii :KK52: hoşgeldi sefalar getirdi :KK52:
Kalıcı dostluklarımız vardı bizim hala özelden yazıştıgımız yada online gördügümüz anda mutlu oldugumuz :KK16:
Gelin tekrardan toplanalım bu kez son hazırlıklarla yola cıkalım..sonra evlilik sonra cocuk sonra torun dermişim ama abartma eda dersiniz diye susuyorum :KK9:
Neyse neyse sustum ben :KK9:
Hepimiz hosgeldikk :KK16::KK16:

X