Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

suzanna32

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
6.517
7.438
Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!

o size kotu bir sey dedi diye hemen ablasini mi ortaya atmaniz lazim? size ne? tencere kapak iste.
Tabi ki hayır ama önce kendisine baksın. Onu ilgilendiren ablası ben değilim bir erkeğe bunu demesi çok ayıp resmen adımı çıkartıyor

Tabi ki hayır ama önce kendisine baksın. Onu ilgilendiren ablası ben değilim bir erkeğe bunu demesi çok ayıp resmen adımı çıkartıyor

tamam da o kadar sinirlendiyseniz eski sevgilinizle konusursunuz, ablasinin ozelinden size ne? anne olmasi dans etmesine engel mi? o da onun kendi hayati. caniniz acimis anliyorum da hincinizi yanlis yerden cikarmaya calisiyorsunuz abla ne alaka?

tamam da o kadar sinirlendiyseniz eski sevgilinizle konusursunuz, ablasinin ozelinden size ne? anne olmasi dans etmesine engel mi? o da onun kendi hayati. caniniz acimis anliyorum da hincinizi yanlis yerden cikarmaya calisiyorsunuz abla ne alaka?
Konu dans etmesi “oynak” dedi dans eden ablası işte... :)

Konunuzda çok farklı sorunlar var zaten. Bakire olmadığımı biliyordu ve sorun etmedi dediğinize göre bunu sorun edilecek bir şey gibi görüyorsunuz diye anladım ben. Adama da bu şekilde sunduysanız veya bu bir konu olabiliyorsa geri kalan düşünce yapısını da çok tuhaf karşılamadım. Ha yaptığı tabi ki çok yanlış. Ne olursa olsun hakkınızda yorum yapmaması lazımdı. Ama ona bu yüzü verenin biraz da siz olduğunu düşünüyorum. İkinci sorun da zaten siz de ondan aşağı değilmişsiniz. Lazım olur diye ablasının videosunu kaydetmeler, hakkında yorumlar yapmalar filan. Sizin yapmayı düşündüğünüz şeyler de aynı derecede yanlış bence. Belki düşünme tarzınızı değiştirmelisinizdir.

Konunuzda çok farklı sorunlar var zaten. Bakire olmadığımı biliyordu ve sorun etmedi dediğinize göre bunu sorun edilecek bir şey gibi görüyorsunuz diye anladım ben. Adama da bu şekilde sunduysanız veya bu bir konu olabiliyorsa geri kalan düşünce yapısını da çok tuhaf karşılamadım. Ha yaptığı tabi ki çok yanlış. Ne olursa olsun hakkınızda yorum yapmaması lazımdı. Ama ona bu yüzü verenin biraz da siz olduğunu düşünüyorum. İkinci sorun da zaten siz de ondan aşağı değilmişsiniz. Lazım olur diye ablasının videosunu kaydetmeler, hakkında yorumlar yapmalar filan. Sizin yapmayı düşündüğünüz şeyler de aynı derecede yanlış bence. Belki düşünme tarzınızı değiştirmelisinizdir.
Hayır baştan sorun etmeyip sonra bana kötü gözle bakıyor. Haklısınız ama ayrılma sebebide benim tayt giymem ve özgür takılmamdı bunları eleştirdi. Belki de videoyu o yüzden kaydettim

Ne kadarlık bir ilişkiydi? Bence mesaj atıp 'bir kadının arkasından konuşmak adamlığa yakışır mı' diyin.
7-8 ay.. yapmak istiyorum ama kendimi alçaltmak istemiyorum ve tek düşündüğüm bunu bana anlatan kişi yani ona bulaşmasını istemiyorum

Anne olması dans etmesine engel değil tabi ama tiktok gibi bir yerde oynaması engel evet
Anneyse ona göre davranacak rezil gibi dikkat çekmek için o tip yerlerde kendini sergilemeyecek
Aaaa yapıyorsa da kardeşine ayarı çekicek
elalemin kızına oynak dedirttirmeyecek
Bu tipleri iyi bilirim
Kendi her haltı yer namus namus diye yırtınır ama biraz kazırsan altını neler çıkar

Argoda oynak (yollu) kötü yola düşmüş manasında.Size oynayan manası kullanmamış çok yanlış yere çektiniz! Arayın ağzınıza geleni sayın böyle rahatlarsınız belki...
Evet. O yüzden sinirlendim bilmiyorum ama çok ağır bir söz

Hayır baştan sorun etmeyip sonra bana kötü gözle bakıyor. Haklısınız ama ayrılma sebebide benim tayt giymem ve özgür takılmamdı bunları eleştirdi. Belki de videoyu o yüzden kaydettim
Benim demek istediğim bunu sorun etme ya da etmeme hakkının zaten olmadığı. Yaşam tarzı olarak zaten çok birbirinize uygun değilmişsiniz. Belki sizin canınızı sıkmak için size ulaşacağını bildiği için söyledi. Yerinizde olsam ona bu fırsatı da vermezdim. Ama ben illa bir iki laf söylemek istiyorum diyorsanız sadece sizin için söylediği yakışıksız kelimeler için hesap sorardım. Başkalarını karıştırmak daha alçaltıcı bence.

Anne olması dans etmesine engel değil tabi ama tiktok gibi bir yerde oynaması engel evet
Anneyse ona göre davranacak rezil gibi dikkat çekmek için o tip yerlerde kendini sergilemeyecek
Aaaa yapıyorsa da kardeşine ayarı çekicek
elalemin kızına oynak dedirttirmeyecek
Bu tipleri iyi bilirim
Kendi her haltı yer namus namus diye yırtınır ama biraz kazırsan altını neler çıkar
Yemin ederim ben tiktokdada değilim bana benim ailem çok edepli sen yakışmazsın cafelerde gez demişti o yüzden derdim yani

İster bakire ister değil isterseniz hayat kadını olun kimse size oynak diyemez bu 1.
2.olarak ablasının kendi özgür hür iradesi var. Gerçekten yaptığınızın onurlu bir davranış olduğunuzu düşünüyor musunuz ? Bence erkek arkadasinizin size oynak demesinden cok çok daha aşağılık bir davranış.
3.olarak kadınlar bile eski erkek arkadaşının arkasından söver. Doğru bir davranış değil ama bu kadar büyütecek bir şey yok. Eski sevgililerimizin arkamızdan dedikleri saysak ohoo...

X