Eski Sevgilinizi Facebookta grdnzde ne hissedersiniz?

ay ne kadar yaşlanmış ve şişmanlamış der, geçerim herhalde:KK1:

Ben bunu gerçekten söyledim en son gördüğümde. Yanlışlıkla görmüştüm tabi, özel çabamla değil. Çirkinleşmişti. Ya da artık eskisi gibi sevmediğimden gözüme öyle geldi bilemicem.

Normalde hayatta bakmam. Çok kötü oluyorum. :KK43:(((((((((

hahaha hergun goruyorum artik alistim :p da bu soru benim gibi genc kesime sorulmamis sanirim:KK70:

Çok ama çok sevmiştim onu.. İlk aşkımdı...
Halen saygıyla hatırlıyorum kendisini..
Facede 20 küsur ortak arkadaşımız olduğu için arkadaş önerilerimizde birbirimizi günşaırı görüyoruz zaten..
Onu görünce sadece gülümsüyorum o kadar...

walla ben en son eski erkek arkadaşımı facete, ayrıldıktan 1 saat sonra yeni sevgilisiyle çekilmiş fotolarını koyduktan sonra gördüm. gülmüştüm sadece görünce :) bu kadar tuhaf erkek milleti işte. :KK1:

ayrıldıktan 1,5 sene sonra gördüm.. bı baktım isim önerileri arasında, tıkladım, resimlerine baktım... ne hissedeceğimi bende merak ediyordum ama hiç bir şey hissetmedim. içim hiç cız etmedi. bir kez daha geçmiş olsun dedim kapattım sayfayı...:63:

bende görüyorum uzun uzun bakıyorum ne kadar yaşlanmış olduğuna biz ayrıldıktan sonra silmemiştik ama artık ben sildim hatta nişanlanmadan 1 hafta önce bile aramış konuşmuştu yarım saat hiç bişey olmamış gibi içim cız ediyor birde bende hala msn de ekli silmedim çünkü bitti gitti 5 sene kolay değilde benim nişanladığımı öğrenmiş msn den yazdı geçen gün ehhh dedim içimden senle olsaydı nasıl olurdu düşündüm sadece hep derdim o evlenmeden ben evlenmicem die ondan 1,5 sene sonra nişanlandım ama onun nişan bozulabilirmiş arası iyi değilmiş bense harika bir nişanlım ve ailesi var biraz konuştuk sonra kapattık ama işte aldatmasına rağmen hiç kötü bişey geçmedi içimden hala bile rabbim hayırlısını versin diye dua ederim onada kendimede

ben eski nişanlımı gördüm.. ilişkisi varmış şu an. hiçbir şey hissetmedim, birlikte olduğu kıza acımaktan başka ...

sokakta yanımdan geçerken başka sokağa girdim,ama gel gör ki faceini karıştırmak bana çok zevk veriyo:KK9:

sevgilisine bakıyorum benden sonra nasıl birini buldu,neler yaptı diye.sonra kapatıyorum.sadece merak,yoksa sevdiğimden değil

bakmıştımm..:) zaten bir sürü ortak ark Var:KK70: önerilerde zart zurt çıkıyor ortak arkadaşımın duvarına birşey gönderdigimde sagolsun bilerek yorumsuz bırakmıyor:)) Nafile çabalıyor..

Bu konuda hiç kibar olamayacağım...
İlk sevgilimi facebookta gördüğümde baktım yüzümü buruşturdum sayfayı güncellemiştim...
O bile fazla ona aslında :KK53:

Aylar önce merak ettim bende bi aratmıştım eski sevgilimi. Sayfası da herkese açık maşallaah...
Fotoğraflarına şöyle bi bakıyim dedim, benim ona aldığım gömleği giyip çekindiği fotoğraf orda + bir buluşmamızda çekilen bi fotoğrafı da eklemiş duruyo :KK53:
Ayrıca benimleyken totoşunu kaldırıp benim olduğum şehre beni görmeye gelemeyen adam bi baktım tatillere gitmiş. Paşa paşa da oturmuş bi iki arkadaşıyla arkada da sıra sıra kızlar poz vermiş :KK52:
Eski günler şöyle bi gözümün önünden geçti ama hiç özlem veya başka bişey hissetmedim... Mutlu olsun inşallah ne diyim...

içimden sağlam bi küfür geçti ama yazsam siteden kovulurum kesin.:KK1:

ben zaten pek de sevmemiştim :) görüyorum sık sık öküz geldi öküz gitcek diyorum ama ben aşık olamamıştım ona ondan belkide

Kısa donlu hallerini bilirim ben onun..
Gördügüm de kafamı ceviririm hiic te muhatap olmadık sonrasında zaten. :KK57:

eski sevgilim olmadi iki gün konustugum biri vardi sadece ama eskiden sevdigim biri vardi eger onu görseydim hic umursamazdim bile ALLAH sahibine bagislasin diyip gecerdim cünkü benim tek sevgilim var ve Allahim nasip ederse bu sene nisanlanacagiz su an sözlüyüz :) kimse beni ilgilendirmez herkes yol alsin hayatina baksin ben yoluma bakiyorum ve acayip mutluyum :KK64:

X