Saç Kesim Şekilleri Eskiehir'de Sa kesiminde en iyi olan Kuafrler?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aslana gttm bende hiç memnun kalmadım bi de o kdar pahalı geçenlerde de hikmet kuaföre gttim hamam yolunda ama ondan da memnun kalmadım yamuk yumuk kesti kadın saçımı. haziran temmuz gibi tkrar gidp kat attırıcam nereyi tawsiye edersnz bana?

cnm doğan ı sordun galiba..eski yeri hamamyolunda ykm nin yaında ki pasajın içindeydi..o pasajın 2.katının yarısı onundu..şimdi ordan taşınacakmış ama ..yeni yeri hamamyolu çetintaş ı biliyorsun onun sokağına açıldı...özellikle o abiye kestir güzel kesiyor...ben yıllardır ona giderim üstünkörü anlatırım sonra kafanıza göre yapın siz bilrsiniz derim :) hep de bilir zaten..

cnm doğan ı sordun galiba..eski yeri hamamyolunda ykm nin yaında ki pasajın içindeydi..o pasajın 2.katının yarısı onundu..şimdi ordan taşınacakmış ama ..yeni yeri hamamyolu çetintaş ı biliyorsun onun sokağına açıldı...özellikle o abiye kestir güzel kesiyor...ben yıllardır ona giderim üstünkörü anlatırım sonra kafanıza göre yapın siz bilrsiniz derim :) hep de bilir zaten..

evet canım orayı sormuştum çok sağol geçenlerde saçlarımı uçlarından aldırdım yine o pasajda cem'e evet baya değişmişti uzun süredir girmediğimden haberim yktu:)

o pasajda gördm ben canım doğan kuaför diye geçenlerde taşınmamştı iki yerde mi vr yoksa :S

evt cnm 2 yerde ama pasaj kapanacakmış dediler..son durumu bilmiyorum...o pasajdaki epey büyüktü zaten ama bu yerde ondan aşağı değil :)

evt cnm 2 yerde ama pasaj kapanacakmış dediler..son durumu bilmiyorum...o pasajdaki epey büyüktü zaten ama bu yerde ondan aşağı değil :)

tmam canım benm arkadşm beyaz saçlı bi bey varmş orda ona kestrmş baya güzel olmş seninde bahsettiğin aynı kişi sanırım. o bey hangi doğanda çalışıyr?

cnm bak benim saçlarımı görmek istersen kesildiği gün resim çektim ekledim foruma..saç ile ilgili bi topic var..haftada 1 cm diye geçiyo kontes in açtığı bi topic..orda son sayfalarda...doğal saç bakım kürlerinde galiba..

cnm bak benim saçlarımı görmek istersen kesildiği gün resim çektim ekledim foruma..saç ile ilgili bi topic var..haftada 1 cm diye geçiyo kontes in açtığı bi topic..orda son sayfalarda...doğal saç bakım kürlerinde galiba..

çokk saol canım yardmcı oldğn için yarın o dediğin yere gidip kestrmeyi düşünüyorum sonrada bakım için gereken malzemeleri alıp yapmaya başlıcam yanlz sarımsağı pek sevmem kokusu kalırsa diye korkuyrm :KK43:

merhabalar.
eskişehirde kuaför bulmakta zorlanıyorum. kaldı ki dünyanın parasını verip hiç memnun ayrılamadım kuaförlerden.. boya için değil. kesim için istiyorum.

ps:lütfen aslan'ı tavsiye etmeyin.mart ayında belime kadar olan saclarımı yaktılar. düzeltmek için kısacık kestiler.. ama egri büğrü oldu.. o kadar para vermiştim.. hala düzelmedi şimdiye kadar.mart ayından beri her seferinde düzelttirmek için tekrar tekrar dünyanın parasını vermek zorunda kaldım kuaförlere. yazık günah. ve hala da düzelemedi saclarım.

önerilerinizi bekliyorum.
teşekkürler.

Ben de saç kesimlerini sevmiyorum kuaförlerin.. Ama şu ana kadar en memnun kaldığım kesim Kamil osman- Kaos kuaför. ıki Eylül caddesinde tansaşın arsından giriyorsun, daha sonra ilk sokaktan sağa dönüyorsun, astsubay orduevinin oradan..

Gelinbaşını Doğan nasıl yapıyor? Bugün gittim oldukça özgüven sahibi bir adam hoşuma gitti.. Oraya gelinbaşı yaptıran var mı? bu arada adamın randevu defteri full.. :))

Son düzenleme:
azalia canım ben hiç bilmiyorum ama bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlakakaydirigubbakcemile5

kızlar yine araştırmalarım başladı çünkü balo var:1shok: gitmeyi düşünmüyodum son ana kadar ama ani bi kararla gidicem sanırım. ama kuaföre ihtiyacım var doğru düzgün istediğim gibi çok şık bi şey yapıcak elimde bi kaç model de var:) ( hoş daha elbisem bile yok ama CADIARZU ) yani kimi tavsiye edersiniz bi de malum sezon açıldı hemen randevu almak da kolay olmuyo:KK43:

Ben de saç kesimlerini sevmiyorum kuaförlerin.. Ama şu ana kadar en memnun kaldığım kesim Kamil osman- Kaos kuaför. İki Eylül caddesinde tansaşın arsından giriyorsun, daha sonra ilk sokaktan sağa dönüyorsun, astsubay orduevinin oradan..

Gelinbaşını Doğan nasıl yapıyor? Bugün gittim oldukça özgüven sahibi bir adam hoşuma gitti.. Oraya gelinbaşı yaptıran var mı? bu arada adamın randevu defteri full.. :))

cnm randevu defteri elbette full..çünkü işinde ii..geçen kuzi ile gittik 5 liraya 5 dk da süper fön çektiler...

X