eskişehir de ki falcılar

Bende kütahyadayım ama esk gittiğimde bir fal baktırmıştım gerçekten esk çok güzel fal bakanlar var...
Ben inci diye bir bayana baktırdım kayınvalidemin saklı altınlarına kadar bilmişti:),
şu akdriyeyi bende arıcam çok merak ettim gidenler yorum yazsın lütfen

hanımlar aranızda aytaç hocayı tanıyan war mı?ya da onun hakkında bir fikri deneyimi olan war mı acaba?

Bende kütahyadayım ama esk gittiğimde bir fal baktırmıştım gerçekten esk çok güzel fal bakanlar var...
Ben inci diye bir bayana baktırdım kayınvalidemin saklı altınlarına kadar bilmişti:),
bende kadriyenin numarisni istoyorum siz bulabildinizmi

sen nezaman gittin canım benim niyetime bi arkadaşım gidicekti ama vakti olmadı kaldı zaten öyle..sende tutturduğu şeyler varmıydı

Cnm bundan 10 sene once gittim o zman bi sevgilim vrdi ayrilmistim bana bunu bekleme sen baskasiyla evlencen dedi evlencegim kisiyede soyledi yok artik sacmalio dedim.evt tamda dedigi kisiyle evliyim su an.baskada bi cok seyi bilmisti.10 senedir ariodum numarasini saol.

Cnm bundan 10 sene once gittim o zman bi sevgilim vrdi ayrilmistim bana bunu bekleme sen baskasiyla evlencen dedi evlencegim kisiyede soyledi yok artik sacmalio dedim.evt tamda dedigi kisiyle evliyim su an.baskada bi cok seyi bilmisti.10 senedir ariodum numarasini saol.

ayyy bende gitsemmı ozaman yaa..aslında ben gidemem zatende arkadaşıma tekrar desemmiki..10 yılda ne kdar çok olmuş maşallahhh :)

ayyy bende gitsemmı ozaman yaa..aslında ben gidemem zatende arkadaşıma tekrar desemmiki..10 yılda ne kdar çok olmuş maşallahhh :)

10 yılda ne kadar çok olmuş derken yanlış anlaşılmasın bayadır bakıyomuş kadriye hanım demek istedim :) gittiğinde bizede yorumlarını yazarmısın canım..

var canım biz 1 ay önce odunpazarında genc bi bayan var sanırım ismi esmaydı rüyamda gördüklerime kadar sölemişdi bana baya bi şok etkişi yaratdı bende korkdum bi daha gitmedim istiyosan git :))alanönü parkının arkasında 2 katlı bi evdi nosu var

şekerim mustafa bey gibisini görmedim her ay giderim su falına baktırrım o kadar falcıya gittm ama mustafa ayrı bişey

arkadaşlar bunların hepsinin telefon numaralarını verebilir misiniz acaba ben inci hanımı merak ettim.
kadriyeye baktırmıştım ben güzel bakıyor ama 1 kere gideceksiniz çünkü 2.3. ye gittiğiniz zaman sallıyor bana öyle yapmıştı hem gel dedi hem sallamıştı ilk kadar memnun olmadım
mustafa ve inci nerededir ve telefon numaralarını yazarsanız çok sevinirim

aynende kendi reklamını yapmş.
ben sadece kadınlar klübünü uzaktan takip ediyordum. üyeliğim falan yoktu.
ama sırf bu falcı esma(!) denen şahsiyetin yaptığını yazmak için üye oldum.

arkadaşlar esma isim yalan.. sanırım leman ismini de kullanıyor.
fala evinde bakıyor doğru.
18 yaşındayım dedi ama bence çok çok daha küçük
zaten bu işi yaptıran akıl veren başkası var bence
numarayıda onlar yazmış
zaten faldan önce sohbet bahanesiyle bilgi alıyorlar
nerde yaşıosun sevgilin varmı çalışıomusun diye
faldan zerre anlamıyor. fincanı açar açmaz at var dedi ve ben orda koptum zaten.
her fal bilmeyenin attığı şeyleri söyledi. at var deve var kuş var. a var e var z var gibi..

hiç boşuna gitmeyin.
acıklama yapma geregi duydum esmaya fal bakdırdım tam 5 kez yaşı 19 dogum günüm var bugun bakamam demişdi o ara haftasına gittim arkasından kendi aklınca karalama kampanyası başlatmısın o sebeple yazmak gereği duydum 1 tane cocugu var esmanın zaten 17 yaşında evlenmiş ay dedim ne kadar küçük evlenmissin gercekden zor olmalı onuda geçdim sohbet bilği alma tamamen yalan randevu saati ve zamanı önemli olan onun için dediğim gibi cocukla herkezi herzaman alamıyor ve ismi esma babası geldi eve belkide kayın babası o zaman esma dedi öyle olsa pot kırardı ve esma şu an benim zorlamamla bakıyo eşi kızıyo bakma haram para baskısı yapıyor o yüzden bi kaç kişi alıyo almıyo kızlar bu yazı tamammen karalama amaçlı yazılmış bana baktıgı zaman hiç geri pas yok arkadasım hiçççç valla dicem böyle bişi için yemin edilse etcem yani arkadas bence falcı esma ve hamide birde bu aytaça bakım yaptırdım ben eskişehirde birde istanbulda birisi var şişlide dehşet ama o farklı bi bakım türü büyü bozma gibi anladınız hepsinden memnunum lütfen olur olmaz karalamalar yapmayın insanlara

Bu aralar benimde çok gidesim var falcıya ama kime gitsem bilemiyorum. yazışmalardan anladığım kadarıyla kadriye iyi bakıyor sanırım. ancak mustafayı da merak ettim. Onun iletişim bilgileri var mı? bide baktıran biri varsa ve yorumlarını yazarsa sevinirim.

hanımlar aranızda aytaç hocayı tanıyan war mı?ya da onun hakkında bir fikri deneyimi olan war mı acaba?

burda bi üyeden almışdım numarasını ama kaybettim pc deydi çökünce gitti neyse 1 ay önce su falı bakdırdım farklı bi deneyim o kadar fal işde ama suda gelen görüntüler var onları görüyosun baktırırsan sen ne şekilde gördün netmiydi bana yazarsın cok konsantre değildim kalabalı ortamda zor oluyo hep fallara gidiyo param bakdırmıcam ya:))) kendi wep sitesi war bi nevi medyum araşdır bulursun

arkadaşlar bunların hepsinin telefon numaralarını verebilir misiniz acaba ben inci hanımı merak ettim.
kadriyeye baktırmıştım ben güzel bakıyor ama 1 kere gideceksiniz çünkü 2.3. ye gittiğiniz zaman sallıyor bana öyle yapmıştı hem gel dedi hem sallamıştı ilk kadar memnun olmadım
mustafa ve inci nerededir ve telefon numaralarını yazarsanız çok sevinirim

sende tutturduğu şeyler varmıydı canım ilerisi için söyledikleriyle ilgili zaten bi kere gidebilsem oda yeterde gidemedim btürlü :)

sende tutturduğu şeyler varmıydı canım ilerisi için söyledikleriyle ilgili zaten bi kere gidebilsem oda yeterde gidemedim btürlü :)

ben gittim mesela bana baya direk isim verdi bu kim tatar kim falan filan o zaman çok şaşırmıştım eşimle nişanlıyken ayrıldığıma kadar bilmişti ama bana nisanda hamile kalacaksın ama tüp bebekle ama normal yolla demişti bide eşin kayınvalidenlere köprü kurdu artık mesafeli olacaktı demişti ama öyle olmadı bide dayının oğluyla iş yapacak ilk başlarda tartışacaklar birbirlerine zıt düşecekler ama sonra çok iyi olacaklar ddemişti ama hiçte öyle olmadı şuanda dayımın oğluyla ve ailesiyle tamamen görüşmüyoruz küsüz çünkü bizi parayla dolandırdı eşin kendi dayısının oğluyla iş yapmasın kötü olacak dedi aksine çok bağlı oldular birbirine sonra aradan zaman geçti bi arkadaşımla gitmiştim ilk önce eşim girdi ona evine icra gelecek demişti bana farklı şeyler dedi tam bakmadı çünkü bana o dönem haberlerde de çıkmıştı falcılar toplanacak baskın yapacağız gibisinde kadriyede korkusundan çabuk çabuk geçiştirerek bakıyordu 2 gün sonra benimm eve haciz kağıdı gelmişti arkadaşıma değil bana gelmişti karıştırdı :)

Kadriyeyi aradım ancak Alanyadaymış ve bir ay orada kalacakmış. Kızlar bana acil iyi bir falcı lazım.iletişim bilgilerini benimle paylaşırsanız sevinirim. çok acil lütfeeennn:KK43:
cockp_it@yahoo.com.tr

X