Eskişehir Güvenli Lazer Epilasyon - Alex, Buz, Yag lazer?

ladymraz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
168
79
29
Kızlar selam. Daha önce benzer konular açılmış ama çok eskiydi gördüklerim.

Ben 2018de üniversite dönemi Ankara'da buz lazere başlamıştım güzellik merkezinde, çok da araştırmadan. O dönem omurga sıkıntılarım yüzünden çok zor yürüyordum, zor hareket ediyordum. Araştırmadan ani karar verdim. Düzgün bir yer gibiydi. sonra Eskişehir şubelerine devam ettim. 5 6 seans iyiydi sonra tekrar artmaya başladı. 8. seanstan sonra gittim bakanlık mühürlemiş Eskişehir'deki yerini 😒

Çok az kollarımda etki etti, inceldi. Bacak, özrl bölge, kol altı eskisinden kötü, 2 günde bir jilet yapıyorum. Çok kilo aldığım, İnsülin direnci tedavisi gördüğüm dönem yüzdeki ince tüylerim de çoook arttı. İnsanlar durup dururken bile söylüyorlar :KK43:

Aslında doktor olan bir yerde kol altı, özel bölge, yüze başlayıp kol ve bacak için güzellik merkezine gitsem diye düşünüyordum, klinikler çok pahalıya geliyor diye.

Ümit Tıp merkezinde lazer yaptıran var mı? Alexandrite varmış, özel bölge ve kol altı için seans başı ödeme oluyormuş.

Belda Yurtseven ve Eda Kibar kliniklerinden fiyat alacağım, yorumları Google'da baya güzeldi ve alex, diode, yag lazer hepsi var.

Güzellik merkezi olarak da Suit Beauty deneyen oldu mu? Diğer salonlara göre temiz ve güzel geldi ama o da buz lazer. Alından ayak parmağına kadar tüm vücut fiyatı da baya uygun geldi. (Ama yüzüme orda yaptırmam yine de, yüz için doktor)

Fikirlerinize ihtiyacım var.

Ben Eskişehir i bilmiyorum ama buz lazerin sitesinde bir yere git bence diğer yerler buz lazer diyor ama yalan yani

Tüy yapınıza göre karar verin derim. Ama ben çok araştırdım çok cihaza giren arkadaşım var. En son Alexandrite Cynosure Elite + cihazına giren arkadaşım çok memnun olduğunu ve bitirdiğini söyledi özellikle alt bacak kolaltı bikini bitmiş. Göbeğini de böyle bitirmiş. Ben de başlıcam gibi bu cihaza. Lütfen güzellik merkezlerini değil klinikleri tercih et. Fiyatı yüksek olsa da değer. Bide diod ya da nd yag lazerler daha çok seans isteyen lazerler yani 8 seansta falan tam bitiren görmedim ben. En etkilisi alextir. Ama ince tüyleri kalınlaştırır. Yaygınlaştırır . Ama devam edersen onları da bitirir. Yüze önermem ama . Yüze iğneliye gitmelisin.

X