eşlerimizi nasıl romantik yapabiliriz

valla kızlar geçen evlilik yıl dönümümüzdü bissürü süpriz yaptı sonra gene çiçek almış çok güzeldi hakkını mı yiyorumm neee

Offf yaa benim sevgilimde hiç romantik değil geçen gün odunsun dedim suçlu oldum tavır trip yaptı bide bana.Eskiden ayda yılda çiçek alırdı şimdi o da yok ben çiçek hediye sürpriz falanda istemiyorum birazcık ilgi tatlı söz insanın duymaya bazen çok ihtiyacı oluyo.Ama nerde hep iş iş iş :mymeka:

Adamın içinde yoksa ne yapsan boş...
Ben yemek yerken mum yaklarım o gözümü alıyor der söndürür mesela. Hiç romantik değil. Bazen bendenmi kaynaklanıyo diyorum ama o evlenmeden öncede böyleydi yani değişmedi. Yinede onu seviyorum ama insan aradada romantizm yaşamak istiyor. Başlığı görünce merak ettim bakalım çözüm bulan varmıymış diye ama ııhhhh :1no2:
Bende ORMANTİK takılanlardanım yani eşimle :a015:

bacılar benim kocam romnatik olduuuuuuuuuuuu elinde çiçekle geliyo dans ediyoooo
iç çamaşırları alıyooo

bacılar benim kocam romnatik olduuuuuuuuuuuu elinde çiçekle geliyo dans ediyoooo
iç çamaşırları alıyooo

Bacım nasıl oldu anlatsana, kaç sene sonra tekrar romantik oldu nasıl oldu? Çok merak ettim siz bişeyler yaptınızmı yoksa tamamen kendi kendinemi oldu? Bu sabah TV'de dinledim aşk hapı çıkmış içince gün boyu kendinmizi aşık hissediyomuşsunuz. Ondan içmiş olmasın :roflol:
Şaka biyana hakikaten nasıl oldu anlatsanıza :kahve:

yok kimi adamın doğasında yok anacım...olmayınca olmuyo...sevgilime romantizmi vidayla monte etsen gene tutmaz yani:):):)bu aralar sömestr tatiline girdik ayrıldık o memleketinde ben memleketimdeyim..internetten bi kaç tane rUmantik yazı buldum, yollim dedim okusun benim odunum belki dallanır budaklanır yeşil ağaç olur.... açmış okumuş... aşkım banamı yolladın yaa anlamadım bunlar ne dedi....İŞTE BEN O AN GERİLİP GERİLİP KAFAYI DUVARA VURMAK İSTEDİM!!!! hiç boşver öylesine yollamıştım dedim... bide darılıp gücenmesi yokmu sen hiç romantik değilsin diince... ayol 50 yaşında babam var yemin ederim kadnlar gününde annemin konken gününü basmış konken masasında ne kdr hatun varsa hepsine güller götürmüş...anneme konken masasında gül içinde tek taş hediye etmiş bi adam ya....neden sevgilimde babam gibi diil!

valla değişiklik gösteriyor benimkidegamyoncuiremsu ama bu hali ilerisi için ışık vaadetmiyor malesef. evlenince formdan düştü adam ormantiklik yolunda ilerlemekte. napak yaw.CADIARZU:nazar:

nişan yıldönümüzde ben istiyorum diye çiçek almış ama saklamış sürpriz olsun diye ben iteklemesem bunlarda olmayacak ama bi umut vardır diye hevesleniyorum işte bende aaah ahhh umut dünyasıı :)))

ama aynen valla benimkindede bi değişiklik yok dün akşam çok kızdım ona :KK43:
bugün benim doğum günüm akşama arkadaşlarım kuzenim annemler falan bizdeler bende dedimki keşke pazar günü misafirlerimizi ağırlasaydık ctesi gecesi başbaşa olsaydık falan ama baktım ses yok gelsinler olur mu öle şey seneye inşallah falan dedi anladım ki bi programı yokk :KK43: kızdım bende geçen senede doğum günümde aynısını yapmıştın seneye inşallah demiştin şimdide seneye inşallah diyorsun demekki hiç bi hazırlık yapmamışsın dedim oda durumumuzu biliyosun ama falan deyince susmak zorunda kaldım :KK43: halbuki ben ondan çok masraflı bişi istemiyorum ki illaki dışarı çıkalım yemeğe gidelimde demiyorum çünkü dışarı çıkınca çok para harcanıyo evde olsaydık bişi yapsaydı bi sürpriz hazırlasaydı ne biliyim işte bilmiyorum beklerdim öle bişi yapmasını ama maalesef olmayacak bende her zaman ki hayal kırıklığımla kalacağım...

nişan yıldönümüzde ben istiyorum diye çiçek almış ama saklamış sürpriz olsun diye ben iteklemesem bunlarda olmayacak ama bi umut vardır diye hevesleniyorum işte bende aaah ahhh umut dünyasıı :)))

ama aynen valla benimkindede bi değişiklik yok dün akşam çok kızdım ona :KK43:
bugün benim doğum günüm akşama arkadaşlarım kuzenim annemler falan bizdeler bende dedimki keşke pazar günü misafirlerimizi ağırlasaydık ctesi gecesi başbaşa olsaydık falan ama baktım ses yok gelsinler olur mu öle şey seneye inşallah falan dedi anladım ki bi programı yokk :KK43: kızdım bende geçen senede doğum günümde aynısını yapmıştın seneye inşallah demiştin şimdide seneye inşallah diyorsun demekki hiç bi hazırlık yapmamışsın dedim oda durumumuzu biliyosun ama falan deyince susmak zorunda kaldım :KK43: halbuki ben ondan çok masraflı bişi istemiyorum ki illaki dışarı çıkalım yemeğe gidelimde demiyorum çünkü dışarı çıkınca çok para harcanıyo evde olsaydık bişi yapsaydı bi sürpriz hazırlasaydı ne biliyim işte bilmiyorum beklerdim öle bişi yapmasını ama maalesef olmayacak bende her zaman ki hayal kırıklığımla kalacağım...

ya bacım bütün erkekler böyle herşey para değilki. bende kocama diyorum kocacığım azcık romantik ol. karına ilgi göster ufak hediyeler al mutlu et süprizler yap diyorum. oda hep der daha borcumuz var bi rahatlamadımki der. ama herşeye para bulunuyor. hergün 1 paket sigara alıyorsun. ona var para diyorum bana yok. diyorum paran yoksa bir tek gül al bi toka al akşamları müzik aç dans edelip mum ışığında konuşalım bunlara para gerekmez diyorum. tamam yaparız diyor ama tık yok. romantikliği zannediyorlarki pahalı hediyelerle oluyor aslında parasız manevi değeri olan bir çok şey yapabilirler.:eek:klava::eek:klava:

Benım esım benle cıkana kadar romantıktı,cıkmaya basladık ılk ıkı ay romantıktı,sonra hıcbır eser kalmadı,en son 2006 senesının ılk ayı soylemıstı senı sevıyorum dıye,en son gecen sene nısan ayında cıcek aldı,sımdı evlıyız hala romantıklıkten eser yok benneyaptımki

Romantiklik bir erkeğin içinde olmalı..
Eğer yoksa yapacak bişey yok bence..
Sonradan onları romantik yapmak çok ama çok zor birşey bana kalırsa..

Kesinlikle içinde olmalı biraz içinden gelmeli yoksa zorlamayla olmuyor..
Hayatımın en kötü doğum günüydü ctesi :KK43:
eşim hiç bişi düşünmemiş ufacık bi hediye bi çiçek bi pasta hiççç :KK43: o kadar üzgünüm ki ben haketmiyor muyum acaba bi çiçeği bile düşünüyorum. Babam gelirken pasta almış inanamıyorum bu yaptığına:KK43: Çok üzüldüm çok kırıldım iki gün boyunca ağladım bu yaşattıkları için çok kırıldım ona asla tamir edemeyecek bunu :KK43:

valla kafasına kaka kaka dizilerin romantik sahnelerinde sesi açıp bak eş nasıl olur diye diye birazcık düzelttim dioırum ama arada gene kaçırıyoo ipi

Kesinlikle içinde olmalı biraz içinden gelmeli yoksa zorlamayla olmuyor..
Hayatımın en kötü doğum günüydü ctesi :KK43:
eşim hiç bişi düşünmemiş ufacık bi hediye bi çiçek bi pasta hiççç :KK43: o kadar üzgünüm ki ben haketmiyor muyum acaba bi çiçeği bile düşünüyorum. Babam gelirken pasta almış inanamıyorum bu yaptığına:KK43: Çok üzüldüm çok kırıldım iki gün boyunca ağladım bu yaşattıkları için çok kırıldım ona asla tamir edemeyecek bunu :KK43:

Arkadasım senın dogumgununu unutmus mu bılerek mı almamıs,pekı baban pasta alıp geldıgınde sevgılı esın ne tepkı verdı.. :1shok: Ah yavrum aglama yaw.Bız gecen sene 15 mayısta evlendık ve bır hafta sonra 24 mayısta dogumgunumdu.O gun esımın amcaları akrabaları teras katımızda mangala geldıler amcaları ıcın o kadar cok ugrastıkı gece 11 e kadar kutlar dıye bekledım.Sonra havaıfısekler patlamaya basladı,ben de herkesın ortasında "Sevgılı esım saolsun bugun dogumgunum oldugu ıcın bu havaıseklerı bana atfedıyor" dedım herkes sok "oglum nasıl unutursun dogumgununu kızın ". Ben de " unutmadıkı bılıyo bugun dogumgunum oldugunu". Onların dusunemedıgını amcaları dusundu ve hedıye alamadıkları ıcın sana en guzelhedıye annenlerı gormen olucak dıyerek sabah ısıklarında hepberaber yola cıktık ve guzel bır pıknık ve dogumgunu kutlaması yaptık sımdı ne yapmalı hıcbısı :mymeka:

ama çiçegi verdikten sonra mamut gene aynı mahmuttt............
çok güzeldi.......

:roflol: :roflol:

X