Esmerdim Buğday tenli oldum

kızlar ben çok güelleştim. Valla çok ciddiyim. Artist gibi olmuşum öyle diyolar.. Hiç bu kadar pürüzsüz sağlıklı güzel bir cildim olmamamıştı...

Arkadaşım peki ben bişeyi merak ettim sadece yüzün beyazlıyorsa kötü durmaz mı? Azcık dekolte giysen renk farkı olur.

Yahu güzel arkadaşlarım.roaccutane böyle hissettiriyor kullananları.Ama malesef bırakınca etkisi de geçiyor.Daha beter oluyor değil.sadece etkisi geçiyor.cildiniz kafasına göre takılmaya devam ediyor.yani bu arkadaşımız onun güzel heyecanı içersinde.İnşallah bırakınca sıkı önlemler alır ve cildini güzel tutabilir.
ama sağlıklı bir cildin (aknesiz.ciddi sivilce sorunu olmayan) roac .. kullanması hem delilik.hem de azaltacağı pek bi şey olmadığı için wickede arkadaşla aynı sonucu alamaz.
neyse wickede arkadaşım konu başlığına beyazlamayı yazmış içerikte roac var.(en çok da buna borçlu olduğunu söylüyor) bu yanlış bir yönlendirme olmuş.

Seni bilemiycem ama benim cildimi açtı cnm.(dr'um da dedi açıyo diye) Niye insanlara yalan söyleyim? Sana yaramadıysa o ilaç başkalarınada mı yaramıycak? Yani hiç bu kadar beyazlamamıştım. Maske yaparsınız yüzünüz kısa süreli beyazlar ya.. öylesi değil bu. Yinede bunu korumak istiyorum ve size önereceğim bir diğer maske:
3 tatlı kaşığı papatya (çiçek kısmı)
1 fincan su
1 yemek kaşığı bal
1 yemek kaşığı gül suyu (isteğe bağlı)
1 fincan suyu kaynatın ve içine papatyaları atın. 7-8 dk beraber kaynattıktan sonra süzgeçten geçirerek soğumaya bırakın. Ardından bal ve gül suyunu ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra yüzünüze ve boynunuza sürerek 15 dk bekleyin. Cildinizin aydınlanması için düzenli olarak kullanın. Bu maske renk bozukluklarına karşı birebirdir. Buzdolabı ömrü 1 haftadır. Hava geçirmeyen bir kapta muhafaza etmeye özen gösterin.

a arkadaşlar kız haklı neden bize yalan söylesin ?ne geçer eline kız sadece kendi başına gelen güzel bişeyi paylaşıp ihtiyacı olanlara bilgi veriyo isteyen yapar isteyen yapmaz bu kadar basit hem dediği formüllerde zaten doğal şeylerdelikafadulden biliyomusunuz aslında burda bişey paylaşmaya gelmiyo bazen bi düşünüyorum yazsammı bildiklerimi yazmasammı diye..sositososito arkadaşım senin adına da sevindim hihoyyyt dahada beyazlaman dileğiylea.s

lonolin, krem gibi vazalinin kahverengiye yakın rengi gibi bişey aktarlarda bulabilirsin bende dün aldım ve bu maskeyi yapacağım bakalım.

Ahh ah Micheal JACKSON' da zamanında Suna DUMANKAYA' yı tanısaydı onca ameliyatı olmazdı.:roflol::roflol::roflol:

yaa yüze ballı bişey sürmek beni korkutuyo. tatlı bişey oldugu için yüzdeki kıl köklerin besler mi acaba bu?:S:S:S

canım limonu nasıl sürüp yatıyosun germiyomu yüzü. ciltteki renk bozukluluklarına ii gelio demişler ondan sordum, yapış yapış olmuyomu?

aaaaa çok şaşırtıcı valla şokk oldum okuyunca yeni renginle mutluluklar dilerim canım.

Yahu güzel arkadaşlarım.roaccutane böyle hissettiriyor kullananları.Ama malesef bırakınca etkisi de geçiyor.Daha beter oluyor değil.sadece etkisi geçiyor.cildiniz kafasına göre takılmaya devam ediyor.yani bu arkadaşımız onun güzel heyecanı içersinde.İnşallah bırakınca sıkı önlemler alır ve cildini güzel tutabilir.
ama sağlıklı bir cildin (aknesiz.ciddi sivilce sorunu olmayan) roac .. kullanması hem delilik.hem de azaltacağı pek bi şey olmadığı için wickede arkadaşla aynı sonucu alamaz.
neyse wickede arkadaşım konu başlığına beyazlamayı yazmış içerikte roac var.(en çok da buna borçlu olduğunu söylüyor) bu yanlış bir yönlendirme olmuş.

a arkadaşlar kız haklı neden bize yalan söylesin ?ne geçer eline kız sadece kendi başına gelen güzel bişeyi paylaşıp ihtiyacı olanlara bilgi veriyo isteyen yapar isteyen yapmaz bu kadar basit hem dediği formüllerde zaten doğal şeylerdelikafadulden biliyomusunuz aslında burda bişey paylaşmaya gelmiyo bazen bi düşünüyorum yazsammı bildiklerimi yazmasammı diye..sositososito arkadaşım senin adına da sevindim hihoyyyt dahada beyazlaman dileğiylea.s

ben de roaccutane kullandım ... roaccatune öyle hadi şu işe yarıyormuş gibi gidip kullanılacak bir ilaç değil arkadaşlar... o yüzden cildimiz beyazlatılıyormuş bu tarifin içine bunu koymak ; iyilik yapıyor olmak değil kesinlikle... bence de çok yanlış yönlendirmek... kaldı ki bu ilacı kullanırken ve kullandıktan belli bir süre hamile kalamıyorsunuz ; kan veremiyorsunuz... karaciğere ağır yan etkileri olabiliyor ; lazer epilasyon; kimyasal peeling ya da sir ağda yaptıramıyorsun ; depresyon yan etkisi bile var... o ilacın dozları ; yapılan kan tahlili sonuçlarına ve kilonuza göre ayarlanıyor...

lütfen dikkat !!! kendi yaptığımız ve sonuç aldığımız şeyleri önerirken dikkat !!!

yalnız benim aknelerim geçti... yeterli sürede kullanmadım maalesef... kullansaydım cildim soyulup lekelerim de geçecekti... kullanmayı bırakalı 2 sene oldu... sadece regl dönemlerimde sivilce çıkar ... bunu da normal karşılıyorum...

yani herkesin bünyesi farklı ama sonuç olumlu olan birçok tanıdığım da var... sanırım senin bünyende çok etkili olmamış güneşmavisi...

X