Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben ctesi günü hem göğüs küçültme hem de karından ameliyat oldum ctsi yi de sayarsak 4. Günüm:eek:
Kolay değil sürecim iki ameliyat sonuçta bakalım bende haxiranın 20 sinden sonra işe dönmek istiyorum :hamarat:
Yapabilir miyim bilmiyorum evimle işim arası uzak araba kullanmam lazım masabaşı işi

Ben ctesi günü hem göğüs küçültme hem de karından ameliyat oldum ctsi yi de sayarsak 4. Günüm:eek:
Kolay değil sürecim iki ameliyat sonuçta bakalım bende haxiranın 20 sinden sonra işe dönmek istiyorum :hamarat:
Yapabilir miyim bilmiyorum evimle işim arası uzak araba kullanmam lazım masabaşı işi

cnm kusura bakma cenaze durumundan ben cok koptum herşeyden arayamadım dilerim daha iyisindir seninle konuşmak istiyorum,banada az kaldı ama bazı korkularım var etrafımdaki insanlar beni ürkütüyor yaşadığım durumdan dolayı olma diyorlar ama ben istiyorum bilmiyorum karmakarış bir durumdayım ..dilerim herşeyin hayırlısı olur hepimiz için amin ...

Gunaydin arkadaslar bugunde oglumun biri ameliyat olacak...hastanedeyiz.. Bademcik ameliyati...hepsi arkaarkayaaa hayirlisi

:işsiz:
cnm kusura bakma cenaze durumundan ben cok koptum herşeyden arayamadım dilerim daha iyisindir seninle konuşmak :110::110::110::110::işsiz:istiyorum,banada az kaldı ama bazı korkularım var etrafımdaki insanlar beni ürkütüyor yaşadığım durumdan dolayı olma diyorlar ama ben istiyorum bilmiyorum karmakarış bir durumdayım ..dilerim herşeyin hayırlısı olur hepimiz için amin ...
Cnm bilemiyorum ameliyat başlıbaşına stresli bir iş çok üzgünken vücut direncin düşebilir
Bir hafta daha bekle bence toparlarsan olursun
Sonuçta bir tarih belirlediğin için ameliyata olmazsan da stres olabilirsin
Ama kolay bir süreç değil ona göre düşün taşın

image.png

Kızlar yukarıda gördüğünüz korseyi karın ameliyatından sonra kullananınız oldu mu
Sizce faydası olur mu

Kızlar yukarıda gördüğünüz korseyi karın ameliyatından sonra kullananınız oldu mu
Sizce faydası olur mu

sakın alma bunu helede yeni ameliyatlısın ben aldım ve takamadım bildiğin cendere ölüm gibiydi :))) buradan arkadaşıma verdim dr korse vermiştir sana yıka kurut giyin canım

sakın alma bunu helede yeni ameliyatlısın ben aldım ve takamadım bildiğin cendere ölüm gibiydi :))) buradan arkadaşıma verdim dr korse vermiştir sana yıka kurut giyin canım
Sağol cnm iyiki sormuşum
Dr yıka kurut takmaya devam et dedi de bu arada bir kaç saat korsesiz kalacak sorun olmuyor değil mi :110:

Sağol cnm iyiki sormuşum
Dr yıka kurut takmaya devam et dedi de bu arada bir kaç saat korsesiz kalacak sorun olmuyor değil mi :110:

en güzeli bende yıka kurut takıldım iyice pislensin öyle yıka zaten yarım saatte kuruttum ben nemli kalırsa saç kurutma ile kurut bişey olmaz kısa süre korsesiz kalmakla doktorumuz farklı ama genelde yarım saate bişey demezler :)))

Ve bende sona. Yaklasiyorum...1 gunde karar verdim pzt dr kontril ve persembe ameliyat olacagim..hastane cantam hazir...korse 2 adet varis corabi onden citcitki pijamaaa....

X