estetik sonrasi ameliyat izi icin kullanilacak en iyi krem✨

liliitaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
27
8
27
Merhaba kizlar benim cuma gunu meme estetik ameliyatimin 1. ayi doluyor ve dikis izimi minimuma indirmek mumkunse yok etmek icin krem kullanmaya baslayacagim. Doktorumun onerdigi kremin ismi rejûvaskin. yurtdisindan geliyormus burada satilmiyormus. Ben genelde ameliyat izi icin contractubex ismini duyuyorum. Doktoruma sordugumda contractubexin alerjik reaksiyon gosterebilen bir krem oldugunu her cilde uymadigini ama yinede istersem kullanabilecegimi soyledi. Doktorumun onerdigi rejûvaskin(gorselini ekledim) isimli kremi duyan kullanan sonuc alan var mi? Onun disinda ameliyat izi icin baska bir krem kullananlar sonuclari paylasabilir mii🫠🫠

Eklentiler

• 95b1094d-1475-4475-bdb3-74156434f79c.jpeg
    95b1094d-1475-4475-bdb3-74156434f79c.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 111
Silikon içerikli krem olarak yazıyor. Dermatix ve skatris ten farkı olduğunu sanmıyorum. Türkiye'de de var hem. Ben de yaklaşık 1 ay oldu meme küçültme oldum. Ama doktorum izler için daha erken olduğunu söyledi. Daha sonra ise silikon bant başlayacağız. Siz de bant bakabilirsiniz onlar da silikon içerikli.

Silikon içerikli krem olarak yazıyor. Dermatix ve skatris ten farkı olduğunu sanmıyorum. Türkiye'de de var hem. Ben de yaklaşık 1 ay oldu meme küçültme oldum. Ama doktorum izler için daha erken olduğunu söyledi. Daha sonra ise silikon bant başlayacağız. Siz de bant bakabilirsiniz onlar da silikon içerikli.
Merhaba iz kremi veya bantlara ne zaman kaçıncı haftada başladınız acaba markası nedir bana da bilgi verir misiniz

Merhaba iz kremi veya bantlara ne zaman kaçıncı haftada başladınız acaba markası nedir bana da bilgi verir misiniz
Merhaba benim dikişlerimde biraz açılmalar vardı bir hafta oldu tamamen kapanakı doktorum iz kremine kapandıktan 15 gün sonra geçeceğiz dedi henüz isim söylemedi. Ben siltape bantlardan aldım indirimlerden. Kullanmaya başlayınca yazarım.

X