Estrofem kullananlar?

Estrofem kullanırken gün içinde çok bu içmeniz gerekir. Birde pıhtılaşma yaptığı için coraspin yada kan sulandırıcı iğne vermiş olması lazım doktorunuzun.

Ben günde sadece estrofemden 6 adet kullanıyorum bi yan etkisini görmedim yaşamadım titreme oluyordu bende bazen prednol kullanıyordum yarım sadece onu doktorum kullanma bırak dedi

Tüp bebek sürecinde estrofem kullanan var mı varsa çok baş ağrısı yaşayan oldumu yada ne gibi yan etkiler yaşadınız yardımcı olabilen var mı
Ben de kullanıyorum 5 aralıktan beri günde 3 kere ama bana da kan sulandırıcı ya da herhangi bi ilac verilmedi, hiçbir yan etkisi olmadı sadece bugün sol bacağımda akşamdan beri uyuşma var 😔

Tüp bebek sürecinde estrofem kullanan var mı varsa çok baş ağrısı yaşayan oldumu yada ne gibi yan etkiler yaşadınız yardımcı olabilen var mı
Transfer olana kadar estrofemle birlikte kan sulandırıcı vermedi bana transferden sonra kullandım. Bende aşırı iştah açtı ve kilo aldırdı 4-5 kg kadar. Onun dışında inanılmaz uyku hali yaptı çalışırken ayakta uyuyordum resmen

Öerhaba bende bu rsttogem tüp benek için kullandım tam transfer günümden bir gün önce kanaman oldu ve 15 gündür kanamm var yransferim iptal edildi meme lerimde ve sağ tarafımda ağrı var bunu yaşayan var mı notmal mi

Öerhaba bende bu rsttogem tüp benek için kullandım tam transfer günümden bir gün önce kanaman oldu ve 15 gündür kanamm var yransferim iptal edildi meme lerimde ve sağ tarafımda ağrı var bunu yaşayan var mı notmal mi
Estrofem kullanırken normal de kanama olmaması lazım bıraktıktan bir kaç gün sonra geri çekilme kanaması oluyor

Ben de kullanıyorum 5 aralıktan beri günde 3 kere ama bana da kan sulandırıcı ya da herhangi bi ilac verilmedi, hiçbir yan etkisi olmadı sadece bugün sol bacağımda akşamdan beri uyuşma var 😔
Merhaba bende gün 3 tane olacak şekilde estrofeme başladım. Sizin rahim kalınlaştı mı son durum nedir rahım kalınlığı kaç oldu. Az değil mi günde 3 adet estrofem?

Merhaba bende gün 3 tane olacak şekilde estrofeme başladım. Sizin rahim kalınlaştı mı son durum nedir rahım kalınlığı kaç oldu. Az değil mi günde 3 adet estrofem?
Merhaba bende kalınlaşma güzel oldu transfer de yapıldı ama tutmadı malesef Allah sizlere nasip etsin inşallah sağlıcakla sıhhatle kucağınıza alın 🙏🏻

X