Aşılama tüp bebek sebepsiz infertilite

Femarayı 550 liraya almıştım ovitrelle 2 kere 700 küsür liradan aldım rapor yoktu o zaman. 3. aşılamam gonal-f ile yapıldı ovitrelle ve gonal-f raporluydu. Ovitrelle 100 liraya denk geldi, gonal-f 3 kere aldım tanesi 900 liraydı. Ne kullanacağına göre değişir aslında fiyat ve raporlu raporsuz konusu.
Anladım cnm rapor almak kolay mı.. herkes e vermiyorlar sanırım benim yaş faktörü var aslında verirler mi?yaş 40

Anladım cnm rapor almak kolay mı.. herkes e vermiyorlar sanırım benim yaş faktörü var aslında verirler mi?yaş 40
Yani şöyle tüp bebekte de devletin karşıladığı bazı unsurlar var yaştan dolayı karşılamadığını da duymuştum yine de en doğru bilgi hastaneden olur.

Devlette rapor çıkar mı bilmiyorum ama özel sigorta şirketlerini bi araştırmanızı öneririm. Çünkş bazıları hem tüp bebek hem de ilaç maliyetlerini karşılıyorlar yılda bir defa. Belki bir işinize yarar🌸

yaşadığım şehirde sadece uludag üniversitesi hastanesi ilaç icin rapor veriyormus. Ama doktorum bana şimdilik sadece klomen verdi

X