Estrofem

anlamadım ki bende siz nasıl kullandınız da adet görmediniz peki
Transferde kullandim ki forumda bi okuyun hep transfer harici kullanımı ben hic gormedim. Transfere girmeden bi surec olur o surecte ve transfer sonrasi kullandim sonucum negatif olunca doktor ilaci biraktirdi adet oldum.
Siz neden doktorunuza sormadiniz hic estrofem verme amaci ney size ? Bende merak ettim acikcasi hormonlarinizda sorunmu var ondanmi verdi acaba

Transferde kullandim ki forumda bi okuyun hep transfer harici kullanımı ben hic gormedim. Transfere girmeden bi surec olur o surecte ve transfer sonrasi kullandim sonucum negatif olunca doktor ilaci biraktirdi adet oldum.
Siz neden doktorunuza sormadiniz hic estrofem verme amaci ney size ? Bende merak ettim acikcasi hormonlarinizda sorunmu var ondanmi verdi acaba
Evet hocam geçen ay doktora tüp bebeğe başlama için gittik ama doktorum bir yumurtamın erken olgunlaştığını bu ay tedaviye başlayamayacağımızı söyledi bekleyelim gelecek ay başlayalım bu süreçte bir vitamin gonamax verdi bir de estrpfem

Evet hocam geçen ay doktora tüp bebeğe başlama için gittik ama doktorum bir yumurtamın erken olgunlaştığını bu ay tedaviye başlayamayacağımızı söyledi bekleyelim gelecek ay başlayalım bu süreçte bir vitamin gonamax verdi bir de estrpfem
Heee anladimm doktorun belkide olgunlasan yumurta icin vermistir estrofemi

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben yaklaşık iki yıllık evliyim ve bende doğal yolla hiç gebelik oluşmadı. Evlililiğim 9. Ayından ibaren tedavi görmeye başlandım suan da da tüp bebek tedavisi için Estrofem kullanmaya başladım yaklaşık on gündür kullanıyorum. Bende daha önce hiç adet gecikmesi olmamaıştı ama estrofemi kullandım şuan adetim iki gün gecikti kullandıktan sonra adeti geciken varmı normal bir durum mu yoksa gebelik belirtisi mi
selam
bu portala yeni katıldım bilgisi olanlar yazabilir mi

19 aralıkta polip ameliyatı oldum , doktor kontrollerinden sonra estrofem ilacı verildi günde 1 tane , bu ilacı içerek normal yolla gebe kalan arkadaşlar oldu mu

arkadaşlar merhaba bu platformda yeniyim sizlere bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.
rahmimde 1 cm büyüklüğünde polip vardı aralık ayında alındı. şubat ayında doktoruma gittiğimde estrofem verdi günde 1 defa olarak kullanıyorum. sadece estrafom kullanarak gebe kalanlar var mı.

X