Etkileyici Güzellik, Mükemmel Ses, Lana Del Rey..

Önemli değil. :KK1:
Beni de kliplerini izleyince benzettiler. Sana benziyor biraz sanki denildi. Beni iyi gözlemleyen iki erkek tarafından söylendi.
Biraz duruşumuz benziyor. Ama benim gözlerim daha büyük ve şekilli. Bi de aynen göz rengim de onunki gibi alacalı, ela zaten, renk değiştiyor, lananınki de yeşilimsi bi şey. Tenim de beyaz onunki gibi. Makyajımız da çok benzer vs. Ondan andırıyorumdur.

İnsan birine benzetilince daha çok ilgi duyuyor o insana gerçekten de. :)
Çok kendine has bir kadın bence.
Hareketleri, konuşması çok tatlı cidden. Biraz da utangaç bir hali var röportajlarında. Ben en çok onu sevdim bu kadında.
Bi sürü şeyi aynı anda barındıran orijinal bir tip.
Emel Acar'a gözlerini özellikle benzetiyorum. Saçları duruşu sakinliği fln da benziyor bana göre.
Amy Adams çok iticiymiş. :s Saç ve ten rengi benziyor olabilir. Onun dışında hiç aklıma gelmezdi benim ona bakınca Lana'yı düşünmek.

Eminim sen de onun kadar güzelsindir :KK31: Kliplerinde öylesi güzel ki :) 2-3 kere arka arkaya izlediğim olmuştur .O mahçup tavırları ,mimikleri gerçekten çok hoş .

Ben eğer Lana'nın başka bir fot.sunu gösterseydim ,benzetmezlerdi beni :26: ama çok ilginç o fot.da benziyor .Duruşu ,kaşı ,gözü ,dudakları,çehresi ..Yalnız ten rengim ondan biraz daha açık ve saçlarım kestane .

Sahiden Emel Acar'a göz yapısı baya benziyormuş .Onunda kendine özgü ,çok farklı bir havası var :) Tıpkı Lana gibi .

Amy Adams'a yüzü benzemiyor zaten :) sadece saçlar ve ten rengini benzetmiştim :KK1:

Son düzenleme:
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

5_1092012133547_36493.jpg

burnunu doğal sanıyodum o da estetikmiş! $surprised.gif

$484643_431895723522132_1330481978_n.jpg

ve sanırım çenede de var bişeyler kaşlar zaten tamamen farklı

Son düzenleme:
tryamour ben seni çok merak ediyorum ... keşke görebilsem ... yalnış anlamanı asla istemem forumda özellikle senin kadın paylaşımlarına bayılıyorum :KK31:yorumların vs. çok ama çok dikkatimi çekti

Yanlış anlamam. :)
Sanalda insanların yazdıklarına bakıp merak edebiliyoruz. Çok normal. :KK31:

Eminim sen de onun kadar güzelsindir :KK31: Kliplerinde öylesi güzel ki :) 2-3 kere arka arkaya izlediğim olmuştur .O mahçup tavırları ,mimikleri gerçekten çok hoş .

Ben eğer Lana'nın başka bir fot.sunu gösterseydim ,benzetmezlerdi beni :26: ama çok ilginç o fot.da benziyor .Duruşu ,kaşı ,gözü ,dudakları,çehresi ..Yalnız ten rengim ondan biraz daha açık ve saçlarım kestane .

Sahiden Emel Acar'a göz yapısı baya benziyormuş .Onunda kendine özgü ,çok farklı bir havası var :) Tıpkı Lana gibi .

Amy Adams'a yüzü benzemiyor zaten :) sadece saçlar ve ten rengini benzetmiştim :KK1:

Aahh ahh işte ben de o mahçup tavırlarına ve mimiklerine hastayım. :KK69:

Beni de görsen aa lanaya benziyor demezsin. :))
Ama kliplerine bir arkadaş deyince baktım, sanki bu kız bana benziyor biraz diye düşünürken, o arkadaşım "sence de biraz benzemiyor mu sana" diye sordu. Sonra da başka biri dedi işte. Ama duruş, mimik, bakış açısından anımsatıyor gerçekten.

Senin benzetildiğin fotoda çok güzel çıkmış ama. :KK31:
E orda benzemişsen başka fotolarında da benzetirler kesin. Sen yine göster benzetenlere. Bence yine aynı tepkiyi verirler.
Gerçi belki de göstermişsindir ama bilemedim.

X