Etkileyici Güzellik, Mükemmel Ses, Lana Del Rey..

lana-del-rey-jaguar-f-type-launch-in-paris-04.jpg

lana-del-rey-jaguar-f-type-launch-in-paris-05.jpg

lana-del-rey-jaguar-f-type-launch-in-paris-12.jpg

lana-del-rey-jaguar-f-type-launch-in-paris-03.jpg

Ayyyyyy şu tatlılığa bakın :nazar:

lana-del-rey.jpg
lana-del-ray2012-02-21_05-33-41steps-out-in-mayfair.jpg
lana-del-rey-grammy-awards-p-e-wing-event-04.jpg
lana-del-rey-wonderland-cover-02-786x1024.jpg

ayrıca o kadar uzun saçı da yoktu böyle de değildii ne ara böyle uzamış anlamadım :KK53::KK53::26:

lana-del-rey-guns-roses-01.jpg
Lana-Del-Rey-London-2012.jpg
Lana%20Del%20Rey%20at%20Guns%20N%20Roses%20concert-18.jpg
lana_del_rey_leaving_her_hotel.jpg

cok güzel bi kız burnu estetıklı acık teknıkle yapılmıs dudaklarında da slıkon var ama kız guzelll =) koltukaltını da alaymıs ıyımıııssssss fotoda bellı koptm

cok güzel bi kız burnu estetıklı acık teknıkle yapılmıs dudaklarında da slıkon var ama kız guzelll =) koltukaltını da alaymıs ıyımıııssssss fotoda bellı koptm

Açık ya kapalı olduğunu nerden anlıyorsun :44: silikon değil o ,dolgu .

Dudakları ince olanlarda ,sonuç böyle kötü oluyor yani ördek dudak görüntüsü oluşuyor .

Açık ya kapalı olduğunu nerden anlıyorsun :44: silikon değil o ,dolgu .

Dudakları ince olanlarda ,sonuç böyle kötü oluyor yani ördek dudak görüntüsü oluşuyor .

acık veya kapalı oldugunu burnunun altındakı kesı ızınden anlıosn =)))) acık ve net gzukuo zten ama cok yaksms burnu ben cok begenıorm onu bebekkkk gıbı dudaklarıda slkon veya dolgu yapay sonucta )

Eklentiler

• $lana-del-rey.jpg
    $lana-del-rey.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 119
acık veya kapalı oldugunu burnunun altındakı kesı ızınden anlıosn =)))) acık ve net gzukuo zten ama cok yaksms burnu ben cok begenıorm onu bebekkkk gıbı dudaklarıda slkon veya dolgu yapay sonucta )

Aaaa bu kızda kesi izi mi var yani :44: hiç dikkat etmemiştim.Ben de bu kızı çok seviyorum :KK16:çevremdekiler benzetince ,sempatim daha da arttı.

Silikon sadece gögüs estetiklerine kullanılır .Dudağa ya geçici yapılır ya da kalıcı implantlar uygulanılır .Bilgin olsun diye yazdım canım :KK16:

Bunu da bin kez dinledim hala aynı şekilde kendimden geçiriyor beni.
İnanılmaz güzel bir şarkı, ses ve müzik. Klip zaten olağanüstü güzel Lana'nın güzelliği ve hareketleriyle.

:KK69::KK69:
[video=youtube;Bag1gUxuU0g]http://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g&ob=av2e[/video]

kesinlikle sesi şarkının bestesiiii lana'nın mimik ve hareketlerı ellı kere dınlesem bıkmam aglatmıstı ılk dınledgmde degısık bı şey..........

Aslında dudakları güzelmiş. Hiç doldurma estetik falan yaptırmayabilirmişte. Olsun böylede güzel :21:
Ben sunu anlamiyorum :44: her dudağı ince ya da kotu olan mi uygulatmali dolgu :/ Hayır tabii ki.
Benim dudaklarim kalindir ama yinede yarim tüp dolgu uygulatiyorum.
Kişi guzel yerini daha da vurgulamak adina da bunu yaptirabilir.

Bu kizin reelde dudagi ince olduğu icin ,ördek görüntüsü olmuş .
Çirkin mi ? Hayirrrrr :KK56:

Son düzenleme:
Ben sunu anlamiyorum :44: her dudağı ince ya da kotu olan mi uygulatmali dolgu :/ Hayır tabii ki.
Benim dudaklarim kalindir ama yinede yarim tüp dolgu uygulatiyorum.
Kişi guzel yerini daha da vurgulamak adina da bunu yaptirabilir.

Bu kizin reelde dudagi ince olduğu icin ,ördek görüntüsü olmuş .
Çirkin mi ? Hayirrrrr :KK56:

Yoo tabikide öyle değil. Ama o maksatla yaptıranlardan var. Sonuçta hangi maksatla yaptırdığını bilemeyiz. Ben o yüzdense diye böyle bi yorum yaptım.

X