Doğuma Hazırlık ev tipi ana kucağı tavsiyesi???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

1gece

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012
238
111
selam kızlar, ev tipi denen ana kucağından kullanan var mı? tavsiye edebileceğiniz marka/model nedir?
ben fisher price'ın yağmur ormanı ana kucağı ve sallanan sandalye olan modelini almayı düşünüyorum yoksa 6. aydan sonra kullanılmıyomuş. avm'de bir kaç model baktım ama titreşimleri çok zayıftı. özellikle kolik bebeklerde bu titreşimli olanlar etkili oluyomuş diye duydum. titreşimli, melodili, oyuncaklı olanlar daha cazip tabi, çok çeşit var baktıkça insanın kafası karışıyo :KK35:

Selam kullanmadım henüz ama araştırıp Ben tiny love 3in 1 aldım . fonksiyon olarak ve kg olarak daha uzun süre kullanılıyormuş öyle tavsiye ettiler , ilk zamanlar anneme kayınvalideme giderkende götürür beşik gibi içinde uyuturum , gündüz uykularındada kestirebilir diye düşündüm aldım inş memnun kalırım bakalım :)

Selam kullanmadım henüz ama araştırıp Ben tiny love 3in 1 aldım . fonksiyon olarak ve kg olarak daha uzun süre kullanılıyormuş öyle tavsiye ettiler , ilk zamanlar anneme kayınvalideme giderkende götürür beşik gibi içinde uyuturum , gündüz uykularındada kestirebilir diye düşündüm aldım inş memnun kalırım bakalım :)

teşekkür ederim cevabınız için. güzel günlerde mutlulukla kullansın bebişiniz inşallah :KK200:

ana kucağı kullanan başka kimse yok mu acaba :110:

Bebeğimiz daha gelmedi ama biz Fisher Price üçü bir arada ana kucağı salıncak ve koltuk kombinasyonu olandan aldık.. Joker bebede var..

Baby&Plus 6 fonksiyonlu ana kucagi aldim ben. Guzel bir urun.
Henuz bebegim dogmadi kullanmadik ama kullanisli ve rahat olacagini dusunuyorum.

Bebeğiniz doğdu sanırım. Memnun kaldınız mı önerir misiniz?
Evet bebegim 1 aylik olmak uzere.
Ben urunden cok memnun kaldim.
Yatagimin yaninda besik olmadigi icin anne yani besigi niyetine kullaniyorim. Icerisine bir minder koydum. Urun hafif oldugu icin diger odalara da rahatlikla gecirip kullanabiliyorum.

Evet bebegim 1 aylik olmak uzere.
Ben urunden cok memnun kaldim.
Yatagimin yaninda besik olmadigi icin anne yani besigi niyetine kullaniyorim. Icerisine bir minder koydum. Urun hafif oldugu icin diger odalara da rahatlikla gecirip kullanabiliyorum.
Çok teşekkür ederim. Ben de almayı düşünüyordum :) Evladınızı sağlıkla büyütün :)

X