Maske Tarifleri evde aleo vera jeli

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

mutlu313

ANTALYA'da ikamet ediyorum
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2017
50
10
38
KIRIŞIKLIKLARA ALEO VERA JELİ

Cilt esnekliğini artırarak kırışıklığı azaltmaya yardımcı olan malik asit içerir.Ayrıca,Aloe Vera yüzdeki koyu noktaları ve pigmentasyonu da iyileştirir. Aleo vera jelinden en doğal şekliyle faydalanmak için yapmanız gereken,aleo vera bitkisinin yaprağını kesip yüzünüze sürmektir.Bu jeli yüzünüze sürüp 15-20 dk bekletip suyla durulayın.
ALEO VERA ALIRKEN DİKKAT!
Aleo vera nın bir çok türü vardır.Hepsinede aleo vera denmekle birlikde barbadensis m...iller cinsi şifasından çokca bahsedilen cinsidir.Diğer bazı türlerindede şifalı olanlar varsada barbadensis miller kadar etkili olmayabilir.

Bende aleo veranın barbadensis miller cinsi olanından satmakdayım.

ALEO VERA JELİ NASIL YAPILIR?
1- Bitkiden kestiğiniz yaprağı ince ucu yukarı gelecek vaziyette bir kabakoyarak 1 saat bekletin. (Bu işlem bazen tarhiş edebilen kısmın akması için tercihen yapılabilir)
2-Aynı salatalık soyar gibi yaprağı soyup jeli bir kaşık yardımıyla alın.
3-çıkan jel isteğe bağlı olarak doğrayıcıdan geçirilerek daha sıvı bir kıvama getirilebilinir inşeallah.
Buzdolabında muhafaza edilebilir.Yaprağın hepsini kesmek zorunda değilsiniz ,kullanacağınız kadarını kessenizde bitkide yaprağın kalan kısmı yaşamaya devam eder inşeallah.
21687737_136059613801604_2819134252157886969_n.jpg
aloe-vera3.jpg
temiz kavanoz.jpg

BENDE ALEO VERA BİTKİSİ SATMAKDAYIM.
Fiyatı 5 TL.
İlgili satış bölümüne konu açmıştım.
ANTALYA da olanlar elden teslim alabilirler inşeallah.

işlerim sebebiyle bu siteye fazla giremiyorum artık ve isteyen olursa bana mailden ulaşabilir inşeallah:

Son düzenleyen: Moderatör:
X