Saç Rengi ve Saç Boyama evde bu görünümü elde etmek için hangi işlemleri yapmalıyım?

santamonica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
4
0
27
86483A85-B696-49C7-BBC0-CF1F9ADEBC31.png
Merhaba kızlar. Bana fikir verin napmam gerektiğini söyleyin saç konusunda tecrübeli olanlar haydii  Belime yakın boylarda bir saçım var. Ben ne çok açık ne çok koyu kumral saç renginde bir kızım ve evde saçlarıma fotoğraftaki rengi elde etmek, rengini açmak istiyorum. Aklımda çok soru var ilk önce açıcıyla açıp platin mi yapsam sonra da seçeceğim boyaları üstüne boyasam daha iyi mi tutar? Fotoğrafta diplerden hafif doğal bir geçiş var onun da olması için neler yapmalıyım? Geçişli derken böyle doğal bir görüntü istiyorum ve istediğim renk de tam bu renk bir sarı, hafif balımsı sanki uçlara doğru, ışıltılı bir sarı, yani anlayacağınız renk hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiğim şey fotoğraftaki tondan birşeyler istediğim. Anlayanlarınız bana yol gösterebilir mi? Kaç paket boya, hangi markaların, hangi numaralarını kullanmalıyım? En az 3 paket kullanmam gerek gibi geliyor. Farklı markaların farklı numaralarını karıştırmalı mıyım? Beni yönlendirir misiniz kızlar? Çünkü ne seçmem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok çok acemiyim ama yanısıra da çok iyi saç boyarım ablama olsun anneme olsun. Önerilerinizi bekliyorum Şimdiden teşekkürler canlar.

Bu arada doğal ışıltılı bir sarı istiyorum hafif bal tonlarında ama turunculaşma / turuncu da olmasın istiyorum kızlar

saçlarınızı komple açın. yıpranma olmaması için olaplex kullanabilirsiniz. küçük tüpleri 35 tl civarı. (bu arada platine kadar açın saçınızı) saçını komple açtıktan önce mor şampuanla saçtaki turunculukları alın. diplerine nevacolor kum beji 9.35 ti sanrım kullanın. kalan uçlarına doğru saça yedirin ama tamamen boyamayın. yarısına kadar boyayın yani. papatya sarısına benziyor bu renk garnier da vardı onunla da kalan kısımları boyayın. açmadan bu işlemi elde etmeniz çok zor. eğer bakır yansımalar olursa küllenme iççin gümüş cila yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2057930 Merhaba kızlar. Bana fikir verin napmam gerektiğini söyleyin saç konusunda tecrübeli olanlar haydii  Belime yakın boylarda bir saçım var. Ben ne çok açık ne çok koyu kumral saç renginde bir kızım ve evde saçlarıma fotoğraftaki rengi elde etmek, rengini açmak istiyorum. Aklımda çok soru var ilk önce açıcıyla açıp platin mi yapsam sonra da seçeceğim boyaları üstüne boyasam daha iyi mi tutar? Fotoğrafta diplerden hafif doğal bir geçiş var onun da olması için neler yapmalıyım? Geçişli derken böyle doğal bir görüntü istiyorum ve istediğim renk de tam bu renk bir sarı, hafif balımsı sanki uçlara doğru, ışıltılı bir sarı, yani anlayacağınız renk hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiğim şey fotoğraftaki tondan birşeyler istediğim. Anlayanlarınız bana yol gösterebilir mi? Kaç paket boya, hangi markaların, hangi numaralarını kullanmalıyım? En az 3 paket kullanmam gerek gibi geliyor. Farklı markaların farklı numaralarını karıştırmalı mıyım? Beni yönlendirir misiniz kızlar? Çünkü ne seçmem gerektiği hakkında pek bir bilgim yok çok acemiyim ama yanısıra da çok iyi saç boyarım ablama olsun anneme olsun. Önerilerinizi bekliyorum Şimdiden teşekkürler canlar.

yanlız bunun dip kısmı turuncu seveceğini sanmam

kumralsa saçınız açmaya gerek yok.saç zemini küllü açık kumral sarı balyaj atılmış.sarı ışıltılar için açmak gerekli.siz zemini evde yapabilirsiniz.

X