Evde çok sıkılıyorum

Zaten böyle enerjisiz, bıkkın, yorgun bir insan olduğum için ofluyorum çünkü kendimden sıkılıyorum normalde böyle değilim ve bu halimden hiç memnun değilim :KK43:
İnsan zaten sıkıntıdan oflar. Benim demek istediğim oylayarak bunu katlıyorsunuz. Hiçbir şeyiniz yokken bi oflayın içinizin nasıl sıkıldığını göreceksiniz. Oflamak yerine o an ki durumu kabullenin

Siz yalnızlıktan sıkıldınız aslında. Hobi vs bir yere kadar. Çok haklısınız. Keşke bir arkadaş bir komşu edinebilseniz

Merhabalar biraz dertleşmek fikir almak istedim sizden.

Evliyim, hamileyim 2 ay önce işi bıraktım.
Ve yıllardır çalışmaya alışmış biri olarak depresyona girmenin eşiğindeyim...

Evde temizlik, yemek vs işleri yapıyorum ama oflaya puflaya. İlk zamanlarda hevesle yaptığım işler artık benim için zorunlu bir görev olmaya başladı.

Ailem ve arkadaşlarım başka şehirde dışarıda zaman geçirebileceğim kimse yok.

Yani kısaca evde film, dizi, kitap okuma, müzik dinleme her türlü etkinliği yapmama eağmen çok boğuluyorum duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı. Kendimi işe yaramaz biri gibi hissediyorum.

Benim gibi evde olanlar var mı? Siz de böyle hissediyor musunuz? Nasıl başa çıkıyorsunuz? Teşekkür ederim cevaplarınız için.
bende 19 senedir çalışıyorum çıkısımı verdim biraz evde zaman geçirmek istiyorum.

Ya bende evlendikten sonra tayin sebebiyle işimi bırakmıştım. Oflayıp puflayacak ne var ki cidden bilemiyorum insanlar evde nasıl sıkılıyorlar onu da anlayamıyorum kusura bakmayın 😅 evin belirli yemek temizlik düzeni oluyor zaten . Ben bir yerin fazla kirlenmesine izin vermem her durumda ben temizleyeceğim zaten temizlikçi gelmiyor yaparım . Yemeğimi düzgün özenli çeşitli yaparım . Zaten çocuk olacak başınızı kaşıyacak zaman yok artık . Klozette çocuk emzireceksiniz filan . Şu anın kıymwtibi bilin . Bir sürü çocuk gelişimi kitapları var bir yerden başlayıp okuyun okuyun bundan değerlisi yok şuan . Günde 45 dk 1 saat güzel bir yürüyüş egzersiz . Bakımlarınızı ihmal etmeyin ne kadar güzel zamanlar biraz kıymet bilin sonra üzülürsünüz. Oğlum şuan 4 yaşında ve nefes almaya zamanım kalmıyor benim. Yenidoğan dönemi vs bile daha rahatmış
Eee olmuş işte.buraları okuyup cevap yazmışsın 😂😂

X